مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: رئیس جمهور قرقره کردن coronavirus عناوین پس از حمله به سناتور جمهوری خواه به عنوان گرجستان به آغاز طرح بازگشایی دولت جمعه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم شده است دروغ گفتن در مورد در دسترس بودن coronavirus کیت های آزمایش پس از آخرین متمرد کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی که در آن او duelled با روزنامه نگاران و آرامش خود را زخمی نفس شلاق در “مرد عاقل” فرمانداران و سرزنش سلف خود باراک اوباما برای خروج او را با ذخایر از “زباله” هواکش.

رئیس جمهور همچنین با استفاده از این جلسه برای ابراز همدردی با مسلح ضد قفل معترضان که در ادامه برای نشان دادن در پایتخت دولت در سراسر کشور در روز دوشنبه خواستار پایان دادن به قرنطینه محدودیت بهداشت و درمان کارگران در کلرادو رفت و ویروسی برای مسدود کردن “عملیات ترافیکی” تلاش های خود را مالش.

در همین حال نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio خواسته است تهمت که آیا او انتظار دارد که کانون شیوع بیماری به سادگی به “رها کردن مرده” برای کمبود بودجه به عنوان فرماندار اندرو کومو اعلام کرد دولت در نهایت “گذشته اوج آن” از Covid-19 موارد است.

متحده از جمله گرجستان در حال حاضر شروع خود به خود پروسه بازگشایی اقتصاد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رونمایی دستورالعمل. گرجستان فرماندار برایان کمپ اعلام کرد صنایع از جمله آرایشگران ورزشگاه و دیگر کسب و کارهای کوچک خواهد بازگشایی این جمعه.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای ما زنده وبلاگ به بار

کنتاکی می بیند بزرگترین سنبله در coronavirus موارد پس از ضد قفل تظاهرات

کنتاکی با تجربه بزرگترین افزایش روزانه در مثبت coronavirus موارد فقط دو روز پس از ضد قفل شد.

معترضین نشان داده در هفته گذشته بیش از اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار داده و توسط فرماندار اندی Beshear که بسته به تمام کافه ها و رستوران ها و مدارس.

معترضان خواستار پایان مستند محدودیت و مختل فرماندار کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه به تقاضای کسب و کار بازگشایی, با بیکاری در سطح دولت در حال افزایش است.

جیمز Crump گزارش:
 

پنس می گوید: ما به اندازه کافی تست ظرفیت برای هر دولت

معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت در مورد تست ظرفیت در آمریکا هر ایالت آثار بازگشایی اقتصاد خود را.

“ما به اندازه کافی تست ظرفیت برای هر ایالت در امریکا به رفتن به فاز یک,” او گفت: در کاخ سفید نشست خبری.

فاز یک مراجعه کننده به بخش اول از سه مرحله دولت فدرال گذاشته که راهنمای متحده در مورد چگونه آنها می تواند بازگشایی میان coronavirus بیماری همه گیر.

تست شد یک جزء کلیدی اجازه می دهد تا برای یک دولت به بازگشایی شده است. آقای پنس گفت: تست ظرفیت در حال حاضر در دسترس در سراسر ایالات متحده به اندازه کافی برای کمک به کشورهای آنها منتقل شده به مرحله اول.

آقای پنس همچنین با اشاره به تماس تلفنی او در بین 50 ایالت فرمانداران در روز دوشنبه. او توضیح داد که فرماندار مریلند لری هوگان نگرانی در مورد فدرال-اجرای آزمایشگاه به تعدادی از آنها اقامت در خود دولت است. آقای پنس گفت که او مطمئن فرماندار کسانی که فدرال آزمایشگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به با تست ظرفیت.

این می آید دقیقه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا فرماندار جمهوری خواه تا به حال هیچ سرنخی چه می گذرد با خود دولت lab وضعیت. آقای هوگان شده است صریح در برابر دولت فدرال برای حمایت خود را در تست.

فرماندار نیویورک برای بازدید از دفتر بیضی فردا رئیس جمهور می گوید:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد فرماندار نیویورک اندرو کومو خواهد بود بازدید و با او در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در روز سه شنبه.

رئیس جمهور ارائه جزئیات در مورد آنچه می تواند مورد بحث در این جلسه اما فرض بر این است دو سیاستمداران خواهد شد بحث در مورد چگونه دولت فدرال کار می کنند با ایالات متحده در طول coronavirus بحران است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای کومو که به درگیری ها در روزهای اخیر بیش از چگونه درگیر دولت فدرال باید در بودجه و تست.

در طول خود در نشست خبری نیویورک فرماندار گفت: دولت خود را نمی خواهد بود قادر به بازگشایی با خیال راحت و بدون بودجه اضافی از دولت فدرال است. او التماس واشنگتن را به اولویت دادن پول به دولت و دولت های محلی در بعد از بسته محرک.

“اگر آنها حذف, دولت, دوباره, دولت ما هوا خواهد پروژه بدون هیچ گونه بودجه فدرال شما نمی توانید صرف چه شما لازم نیست که اگر شما به انجام تخصیص کمبود نسبتا مسطح اساس در سراسر نیاز شما خواهد بود برش مدارس 20 درصد های محلی 20 درصد و بیمارستان ها 20 درصد و این بدترین زمان برای انجام این,” آقای کومو گفت.

رئیس جمهور ادعا کرد آقای کومو در توافق است که باید رهبری خود را تست كرد. اما فرماندار همچنین گفت که دولت فدرال هنوز هم نیاز به کمک در زمینه های مانند ارائه مناسب تجهیزات تست.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات فرماندار جمهوری خواه که مورد سوال دولت coronavirus پاسخ

رئیس جمهور رفت و در حمله علیه مریلند فرماندار لری هوگان روزانه خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

“اوایل امروز معاون رئیس جمهور پنس صحبت با فرمانداران از تمام 50 ایالت در مورد ما تلاش یکپارچه برای شکست دادن ویروس” آقای ترامپ گفت دولت فدرال ارائه فرمانداران با یک لیست آزمایشگاه های است که می تواند جای coronavirus تست.

اما آقای ترامپ ادعا مریلند فرماندار جمهوری خواه تا به حال هیچ سرنخی چه می گذرد با خود دولت lab وضعیت.

“برخی از فرمانداران .. برای مثال فرماندار مریلند واقعا نمی دانند. او واقعا نمی دانند چه می گذرد. آن را بسیار ساده” رئیس جمهور گفت بنحوی فرماندار آگاه بود خود را از دولت آزمایشگاه ظرفیت برای تست.

انتقاد از آقای تهمت می آید فقط یک روز پس از حمله فرماندار دولت فدرال برای کمک به کشورهای در تست. هنگامی که ظاهر می شود در سی ان ان آقای هوگان گفت: رئیس جمهور شد “کاملا نادرست” به ادعای متحده تا به حال آنچه که مورد نیاز در شرایط تست برای بازگشایی اقتصاد خود را.

“این دقیق نیست برای گفتن وجود دارد مقدار زیادی از تست کردن وجود دارد و فرمانداران باید فقط آن را انجام داده. که فقط حال ساده,” او گفت:.

مجلس نانسی پلوسی می گوید معامله می تواند به عنوان اوایل به عنوان امشب

مجلس نانسی پلوسی گفت که آمریکا آنها را در راه خود را به مقابله با جمهوری خواهان در اوایل امشب با توجه به سی ان ان.

مجلس نمایندگان و سنا هر دو کار می پردازد به ارائه کمک های مالی بیشتر برای کسب و کارهای کوچک.

اگر توافقی میان دموکرات ها و جمهوری خواهان امشب یک رای می تواند اتفاق می افتد به عنوان اوایل به عنوان شنبه ،

رهبر اکثریت میچ مک کانل گفت: سنا می تواند رسیدن به یک توافق بین جمهوری خواهان و دموکرات ها در اوایل فردا بعد از ظهر برای بسته محرک.

Coronavirus تظاهرات رفت و برگشت در سراسر ایالات متحده

به عنوان معترضان همچنان به سرپیچی از coronavirus قرنطینه در سراسر کشور در روز دوشنبه Facebook نقل مکان کرد و به سانسور گروه سازماندهی ضد قفل تظاهرات بر روی پلت فرم آن است.

صدها نفر همگرا در هریسبورگ به عنوان بخشی از “عملیات ترافیکی پنسیلوانیا” برای نشان دادن یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. فیلم نشان می دهد جمعیت تکان دادن پرچم و بوق ماشین شاخ در ساختمان دولت سرمایه اصرار مقامات بلند کردن بیش از حد شده است.

جاستین Vallejo گزارش:
 

تبلیغات

بیشتر کشورهای محدودیت در کسب و کار در تلاش برای بازگشایی اقتصاد

فرماندار تنسی لایحه لی گفت: برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی اوایل 27 مارس و او نمی خواهد تمدید زمان اقامت در خانه سفارش دهید.

“در حالی که من نه گسترش امن تر در خانه سفارش گذشته پایان مارس ما در حال کار به طور مستقیم با ما در مناطق عمده شهری به اطمینان حاصل شود آنها در یک موقعیت برای بازگشایی به زودی و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است” آقای لی گفت.

او جزئیات چگونگی بازگشایی فرایند شروع می شود اما شهرستان با شهرهای بزرگ خواهد بود از مطالعه حذف فوری از بازگشایی.

کارولینای جنوبی, فرماندار هنری مک مستر با صدور یک فرمان اجرایی در روز دوشنبه است که اجازه می دهد برخی از فروشگاه های خرده فروشی به بازگشایی در طول coronavirus بیماری همه گیر. فروشگاه, فرار, بازار کتابفروشی ها و مغازه های موسیقی شدند منظور اجرایی. این فروشگاه تنها مجاز به باز کردن در 20 درصد اشغال در این زمان.

آقای مک مستر نیز گفت: سواحل عمومی می تواند بازگشایی اوایل روز شنبه برای ساکنان.

“مردم مطابق بسیار خوبی با سفارشات. در نور از حس مشترک نشان داده ما در حال آماده را به برخی از مراحل برای اقتصاد,” او گفت:.

گرجستان به بازگشایی ورزشگاه آرایشگران و سایر کسب و کارهای کوچک

گرجستان فرماندار برایان کمپ مشخص شده برنامه اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار بسته به عنوان پاسخ به کروناویروس همه گیر برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان جمعه, 24 آوریل است.

او را ثبت سفارش است که اجازه خواهد داد که دولت سالنهای بولینگ کوچه ها آرایشگاه و سالن برای از سرگیری عملیات تا زمانی که آنها پایبند به اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

رستوران و تئاتر خواهد بود مجاز به بازگشایی در روز دوشنبه, 27 مارس, اگر آنها همچنین دیدار با آن استانداردها.

الیور o’connell با اخبار:

گرجستان به بازگشایی ورزشگاه آرایشگران و سایر کسب و کارهای کوچک این جمعه

مستقلگرجستان فرماندار برایان کمپ مشخص شده برنامه اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار بسته به عنوان پاسخ به کروناویروس همه گیر برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان جمعه, 24 آوریل است. او را ثبت سفارش است که اجازه خواهد داد که دولت سالنهای بولینگ کوچه ها آرایشگاه و سالن برای از سرگیری عملیات تا زمانی که آنها پایبند به اجتماعی فاصله مورد نیاز است. رستوران ها و سالن تئاتر را مجاز به

مغلوب ساختن پیشی جستن سهام doctored تصویری “بازیگران” رئیس جمهور سابق باراک اوباما

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته doctored تصویری “بازیگران” باراک اوباما در یک ویرایش حلقه که مدعی presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور جو بایدن ‘بچه ها را دوست دارد’.

آقای ترامپ ارسال شده در طنز تصویری که سوار سر آقای اوباما بر دوش یکی از چهار مردان سیاه تماشای بازی های ورزشی قبل از تبلیغ وقفه در توییتر خود را تغذیه.

با مسخره بایدن 2020 آرم و strapline را که با هم می خواند ‘بایدن را دوست دارد کودکان و نوجوانان’ 27-دومین فیلم بلند به نظر می رسد به یک نظر ساخته شده توسط بایدن در مورد روز خود را مشغول به کار در یک استخر عمومی و پیچیده آن را به ادعاهای بی اساس در مورد معاون رئیس جمهور سابق.

Gino Spocchia با داستان کامل
 

تبلیغات

   center no-repeat #999999;cursor:pointer;top:-8px; border-radius: 2px;”>↵

Shake Shack بازده $10m وام در میان خشم بیش از بودجه اضطراری برای رفتن به زنجیر بزرگ

همانطور که ما منتظر جزئیات بیشتر در مرحله بعدی فدرال اقتصادی دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر برخی از اخبار از تغییر قلب از دور اول مدیریت کسب و کار کوچک-اجرای چک حفاظت از برنامه.

Shake Shack خواهد بود بازگشت $10m آن دریافت شده از بسته محرک اقتصادی کرده است ولی به نام در کنگره به تصویب کمتر گیج کننده و کارآمد تر بودجه بسته به خدمت بهتر به رستوران.

Graig Graziosi جزئیات.

مغلوب ساختن پیشی جستن تضعیف صنعت نفت پادمان در محل قرار داده و پس از آبهای عمیق افق

صحبت از نفت, امروز سالگرد 10 از آبهای عمیق افق دکل حفاری انفجار در خلیج مکزیک است.

لوئیس بویل طول می کشد نگاه در این مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته شده برای باز کردن از پیچ پادمان قرار داده و در محل سابق باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا پس از فاجعه است که کشته و 11 مجروح 17 و ناشی از یک فاجعه زیست محیطی.

بازگشت به اخبار در مورد قیمت نفت

برای اولین بار قیمت نفت رفته به قلمرو منفی. بله شما به عنوان خوانده شده که به درستی.

ما در انتظار هر نظر از رئیس جمهور و یا دولت او.

دانیل Zoellner پوشش است ،

قیمت نفت شیرجه بیش از 100% در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

یکی از ما نفت خام قیمت های آتی کاهش یافت و به پایین ترین سطح در تاریخ و وارد منفی به عنوان تقاضا برای نفت همچنان به کاهش خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر. شارپ فروش افزایش در روز دوشنبه بیش از نگرانی در مورد ذخیره سازی بیش از حد نفت است.

تبلیغات

AOC می گوید او نمی خواهد رای موقت coronavirus امداد لایحه در آن زمان گزارش شده فرم

کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز قصد ندارد به پرتاب حمایت از او در پشت موقت coronavirus بسته امداد رهبران کنگره وارد مذاکره شده برای نزدیک به دو هفته است که انتظار می رود به یک برچسب قیمت حدود یک و نیم تریلیون دلار است.

Ms Ocasio-کورتز گفت که در حالی که او را دیده است و نه هر گونه پیش نویس قانون پیگیری بسته به $2.2 trn به اصطلاح مراقبت در عمل از مه او تمایل به رای دادن به نفع آن است.

“اگر آن را منطبق با آنچه گزارش شده است من نمی خواهد در حمایت از این لایحه” Ms Ocasio-کورتز گفت.

گریفین Connolly گزارش.

در ضمن در اخبار اقتصادی…

ممکن است قراردادهای آتی برای وست تگزاس صنعتی نفت خام سقوط حد زیر 1 $در هر بشکه کردن به عنوان کمی به عنوان یک درصد با توجه به CNBC. نفت نبوده است این ارزان از اوایل 1980s.

نظر: سیاسی ناراحت کردم مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب و او را به بانکی که آن را دوباره

هانا Selinger می نویسد:

“تهمت می داند و اساسا که بدترین هنوز پشت سر ما. و در عین حال او خم جهنم در به راه انداختن جنگ علیه خود شهروندان است. به این دلیل که رئیس جمهور پیشرفت در لحظات از سیاسی ناراحت است. سیاسی ناراحت کردم او را انتخاب و او را به بانکی که سیاسی ناراحت (و یا واقعا یک جنگ داخلی) خواهد او را انتخاب دوباره ، به جز این زمان عواقب وخیم تر از گردش الگوهای رفتاری در اینترنت متهم هیلاری کلینتون در حال اجرا یک پدوفیلیا حلقه در مدتی زیرزمین یک DC مشترک پیتزا. این بار مغلوب ساختن پیشی جستن را به خون هزاران نفر از آمریکایی ها در دست خود را.”

تبلیغات

پنسیلوانیا برطرف برخی از محدودیت های خود را با قفل شده

با معترضان در خارج از ساختمان مجلس ایالت روز دوشنبه در چه مرحله است پنسیلوانیا فرماندار تام گرگ در نظر گرفتن ؟

او در روز دوشنبه اعلام کرد کاهش برخی از محدودیت در ساخت و ساز ساختمان و آنلاین و فروش خودرو در دولت است.

اما او همچنین اعلام کرد که در پنسیلوانیا اقامت در خانه سفارش خود ادامه خواهد داد تا زمانی که حداقل 8 مارس.

تظاهرات در برابر مستندات و اجتماعی فاصله ادامه

صدها نفر از مردم همچنان در اعتراض به ایالت مستند سفارشات در سراسر ایالات متحده.

در اینجا صحنه در هریسبورگ پنسیلوانیا به عنوان اسیر توسط سی ان ان میگل مارکز.

‘استراحت’: مغلوب ساختن پیشی جستن درگیری با روزنامه نگار بیش از پاسخ دولت به همه گیر

آن را باید به عنوان بسیاری از تعجب که مغلوب ساختن پیشی جستن است دوباره مبارزه با خبرنگاران در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی.

این زمان آن را به نوبه خود از CBS خبرنگار Weijia جیانگ که گفته شد برای نگه داشتن او در صدای پایین و استراحت هنگامی که او را مورد سوال رئيس جمهور درباره دولت پاسخ آرام به بلندی coronavirus همه گیر در اوایل سال.

بیشتر از تام Embury-دنیس.

تبلیغات

‘تهمت دروغ است’: نیویورک شهرستان, شهردار می گوید: “شما نمی توانید’ coronavirus آزمون

بیشتر در تست — برخی از کلمات سخت از نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, که می گوید تهمت است و دروغ گفتن در مورد در دسترس بودن آزمون برای coronavirus پس از رئیس جمهور ادعا متحده “شکایت” است که دولت فدرال است و نه ارائه تجهیزات.

“رئیس جمهور این است که به سادگی دروغ گفتن در مورد در دسترس بودن تمام کسانی که اجزای آزمایش سواب و همه چیز” شهردار گفت: MSNBC در روز دوشنبه. “شما نمی توانید آن چیزهایی است. شما می توانید آنها را دریافت کنید.”

الکس وودوارد ،

“تست تست تست…”

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید در فرمانداران به عنوان آنها همچنان به درخواست برای کمک با تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im