مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: رئیس جمهور با شدت گرفتن در ‘بی’ اوباما بیش از coronavirus انتقاد به عنوان اریک تهمت می گوید Covid-19 خواهد ‘جادویی ناپدید می شوند پس از انتخابات

اریک تهمت می گوید ویروس ‘جادویی ناپدید می شوند’
 

پسر رئيس جمهور است در همین حال شده است مارک “باور نکردنی بی پروا” توسط جو بایدن برای نشان می دهد این بیماری همه گیر است که یک دموکرات طرح برای جلوگیری از پدر خود مبارزه خواهد کرد و “جادویی ناپدید می شوند” پس از روز انتخابات در ماه نوامبر.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان معاون اجرایی رئیس جمهور صحبت شد به جانین Pirro در ظاهر در فاکس نیوز در شنبه شب در یک بخش متمرکز بر نیاز به بازگشایی اقتصاد زمانی که او شروع به خود را در حمله به مخالفان.
 

“آنها شیر آن هر روز در حال حاضر و در ماه نوامبر 3rd, و حدس بزنید چه, بعد از ماه نوامبر 3rd, coronavirus را به طرزی جادویی همه ناگهانی از بین برود و ناپدید می شوند و هر کس می خواهد در مورد بازگشایی,” او گفت:.
 

اریک استدلال بایدن کمپین استراتژی است که با استفاده از کشنده Covid-19 شیوع آن مزیت نداشتن به نامزد خود را در صحنه عمومی “ساخت برخی از وحشتناک اشتباه”. او همچنین گفت که آنها خوشحال برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک نقطه ضعف نیست که قادر به نگه داشتن آن بزرگ بزرگان ،

“آنها در حال تلاش برای محروم کردن [رئیس جمهور تهمت] را بزرگترین دارایی است که این واقعیت است که مردم آمریکا او را دوست دارم این واقعیت است که او relatable این واقعیت است که او می تواند بیرون رفتن وجود دارد و قرعه کشی جمعیت عظیم” او ادامه داد.
 

در اینجا الیور o’connell دوباره.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de