مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: رئیس جمهور با شدت گرفتن در برابر مولر تحقیقات و حملات اوباما ساندرز به عنوان موج در نظر سنجی

جان بولتون ترس خاطرات خواهد بود ‘سرکوب’ توسط کاخ سفید

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ابراز نگرانی کاخ سفید را “سرکوب” خود را در آینده خاطرات اتاق که در آن اتفاق افتاده استگفتن یک دانشگاه مخاطبان در کارولینای شمالی در حال انجام بررسی روند می تواند با دخالت خود را “تلاش برای نوشتن تاریخچه”.

در سخنرانی خود در دانشگاه دوک در دورهام چند هفته پس از سنا امید بستن برابر subpoenaing او را به عنوان شاهد در طول جمهور را استیضاح محاکمه بولتون گفت: “من امیدوارم که در نهایت من می توانم این کتاب منتشر شده… من امیدوارم که آن را سرکوب کرد.”

در مورد خواسته رئيس جمهور در انتقاد از او در توییتر بولتون گفت: “او توییتهایی اما من نمی توانم در مورد آن صحبت کنید. چگونه عادلانه است؟” مشاور سابق, 71 سمت چپ پست خود در ماه سپتامبر پس از اختلاف نظر با رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او او را اخراج. بولتون گفت: او را ترک کنید.

نیویورک تایمز گزارش داد در ماه ژانویه که بولتون نوشت: در نسخه خطی این کتاب جدید که تهمت می خواستم برای ادامه انجماد $391m (£302 م) در کمک امنیتی به اوکراین تا زمانی که مقامات وجود دارد کمک کرد تا با تحقیقات به رقیب دموکرات جو بایدن – اتهام که سوخت مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

در 18 دسامبر دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان مورد تایید بود دو مقاله از استیضاح شارژ با سوء استفاده از قدرت و مانع کنگره مربوط به اقدامات خود در اوکراین است. مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد تخلف و محکوم روند استیضاح به عنوان یک شم. خواه به رهبری سنا بموقع تبرئه تهمت تا حد زیادی در امتداد خط حزب در فوریه 5 تنها در سوم ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

کاخ سفید مطلع بولتون در ماه ژانویه که نسخه خطی کتاب به نظر می رسد حاوی “مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده” و نمی تواند منتشر شده در شکل فعلی آن است.

بولتون گفت: در طول رویداد روز دوشنبه که کاخ سفید هنوز انجام قبل از انتشار چکیده ای از مقاله خود را. “این است که تلاش برای نوشتن تاریخ است. من بهترین من می توانم… خواهیم دید چه اتفاقی می افتد با سانسور,” او گفت:.

خواسته در مورد آنچه آن را مانند به نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن را بدنام 2018 دیدار با ولادیمیر پوتین در اجلاس هلسینکی, Bolton گفت: “به دنبال حق سیاست های آمریکا بود, من مایل به قرار داده تا با تعداد زیادی.”

“من نمی خواهم, شهادت,” او اضافه شده است. “من می دانستم که من فکر می کنم من می دانستم که آنچه که من در گرفتن به.”

در یک رویداد که شاهد برپایی تظاهرات در اعتراض به “مردم در مقابل جان بولتون رالی” سازمان یافته در Facebook به محکوم کردن رکورد خود را به عنوان یک مداخله در جنگ شاهین و تغییر رژیم مدافع سخنران در زمان هر فرصتی برای اذیت کردن کتاب جدید خود امیدوار است که اوکراین آیات او شامل صرفا “از sprinkles در یک بستنی و مغز گردو”.

“شما عشق فصل 14,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>