جو بایدن ادعا کرده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین نژادپرستانه همیشه برای رسیدن به کاخ سفید – وادار کردن مبارزات انتخاباتی خود تیم روشن است که آقای بایدن به معنای رقیب خود را “خارج از غرفه به خصوص در تاریخ معاصر به خاطر او ساخته شده و در حال اجرا بر روی نژادپرستی و بخش خود کارت ویزیت” در سال 2016.

آن را به عنوان رئيس جمهور دستور داد یک “موج” از ماموران فدرال به “جوامع گرفتار جرم و جنایت خشونت آمیز” شروع در شیکاگو با Albequerque به زودی به دنبال. دادستان کل ویلیام Barr اضافه شده کانزاس سیتی به لیست به طور مستقیم مربوط به خشونت های اخیر به یک “حمله” در پلیس – احتمالا تماس با قدرتهای جهانی به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس”.

در دوم خود را به تازگی احیا coronavirus جلسات – که هنوز هم عاری از کارشناسان بهداشت و درمان – Mr تهمت ادعا کرد “نور شروع به درخشش” را به عنوان او گذشت سرزنش برای افزایش مرگ و میر در امریکا خورشید کمربند متحده بر روی معترضان مکزیک و جوان, نوار مراجعان.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای liveblog به بار:

درک چوین: مینیاپولیس, افسر پلیس اخراج بیش از جورج فلوید قتل به اتهام جنایت جرایم مالیاتی

درک چوین این مینیاپولیس افسر پلیس در حال حاضر در انتظار محاکمه برای نقش خود در قتل جورج فلوید با اتهام جنایت مالیات و جرایم از استار تریبیون گزارش داد.

آقای چوین, 46 متهم شد همراه با همسرش, Kellie چوین با نه فقره تقلب مالیاتی هر یک با توجه به گزارش. برای شش سال Chauvins underreported مشترک خود را درآمد $464,433. آنها مدیون $21,853 در مالیات اما در مجموع $37,868 با علاقه و هزینه مجازات برای دیر تشکیل پرونده و تقلب.

شش فقره مربوط به کمک و معاونت در جرم از اتهامات نادرست و یا تقلب مالیاتی از سال 2014 به بعد. سه تن دیگر محرمانه نیست, پر کردن مالیات در سال 2017, 2018 و 2019. آقای چوین در حال حاضر در زندان به اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس.

جزئیات الیور o’connell‘s گزارش کامل در اینجا:
 

‘فرد, زن, مرد, دوربین, تلویزیون’: مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند توانایی های خود را به تکرار پنج کلمه حیرت زده پزشکان

با وجود بسیاری از پیشنهاد رئیس جمهور اصرار که یک تست اغلب استفاده می شود برای بررسی یک سطح پایه از شناختی تناسب اندام بود “دشوار” در طول تعریق القا کریس والاس مصاحبه جدی مطرح آلارم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به رخ کشیدن در مورد نتایج خود را.

توضیح به فاکس اخبار پزشکی تحلیلگر مارک K سیگل از دانشگاه نیویورک در مورد یکی از سوالات در این آزمون که در آن از شما خواسته به تکرار کلمات “چهره مخملی, کلیسا, دیزی و قرمز” پس از فاصله چند دقیقه آقای ترامپ گفت: “شما بروید ‘فرد, زن, مرد, دوربین, تلویزیون’.

“آنها می گویند:” این شگفت انگیز است. چگونه شما انجام این کار؟’ من آن را انجام دهد چرا که من مانند یک حافظه خوب چون من شناختی وجود دارد.'”

وی افزود: “آنها گفتند: هیچ کس آن را می شود به منظور آن را در واقع نه این که آسان است. اما آن را برای من آسان بود. و این آسان نیست سوال است.”

Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور رئیس جمهور می گوید: ‘در آرزوهای خوب’ به Ghislaine ماکسول هستند پیام رمزی: ‘Please don’t talk’

سابق کاخ سفید ارتباطات رئیس آنتونی Scaramucci را متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از مخفیانه درخواست بازداشت مقتدر Ghislaine ماکسول به فاش کردن آنچه که او می داند در مورد او.

آقای ترامپ اذعان Ms ماکسول در یک نشست خبری روز سه شنبه خود را برای اولین بار پس از آوریل است. پرسیده شده توسط یک خبرنگار که آیا او فکر می کردم او می خواهد به نوبه خود در دیگر مردان قدرتمند بودند که به طور بالقوه درگیر با جفری اپستین رئیس جمهور گفت که او نبوده است پس این مورد از نزدیک.

“من فقط آرزو خوب,” او گفت:. “من او را ملاقات کرد چندین بار در طول سال به خصوص از آنجایی که من زندگی می کردند در پالم بیچ و من حدس می زنم آنها زندگی می کردند در پالم بیچ. اما من آرزو می کنم او به خوبی هر آنچه در آن است.”
 

تبلیغات

بایدن ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘اولین’ نژادپرستانه رئیس جمهور

جو بایدن مبارزات انتخاباتی شده است مجبور به روشن شدن خود را پس از سخنان او ادعا کرد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین نژادپرستانه به پیروزی در ریاست جمهوری.

در پاسخ به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستانه weaponisation از coronavirus به عنوان “کونگ آنفولانزا” و “چین” ویروس خود را رقیب گفته مجازی تاون هال: “هیچ رئیس جمهور نشسته است تا کنون از انجام این کار هرگز. هیچ رئیس جمهوری جمهوریخواه این انجام داده است. هیچ دموکراتیک رئیس جمهور.

“ما تا به حال نژادپرستان و آنها وجود داشته است و آنها سعی کردم به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد. اما او یکی از اولین بار است که.”

نظرات آمده میان حساب و ارزیابی مجدد از چهره های کلیدی در تاریخ ایالات متحده آمریکا. چند تا از این کشور در اوایل رئیس جمهور متعلق به بردگان است.

در یک بعد از بیانیه ارشد کمپین مشاور Symone ساندرز گفت: “شده اند وجود دارد تعدادی از نژادپرستانه رئیس جمهور آمریکا اما تهمت و خارج از غرفه را — به خصوص در تاریخ مدرن — به خاطر او ساخته شده و در حال اجرا بر روی نژادپرستی و بخش خود کارت ویزیت و برنده شد.

“او به عمد foments هر دو عمدا باعث وصف ناپذیر درد چرا که او فکر می کند آن مزایای سیاسی و اجتماعی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ‘افزایش’ فدرال افسران به شیکاگو با وجود خشم بیش از پورتلند سرکوب

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده او را “خروش” فدرال مأموران اجرای قانون به شیکاگو “بلافاصله” به سرکوب خشونت وجود ساختمان های مشابه نیروی عامل در حال حاضر زیر نظر قانونی سوال برانگیز سفارشات در پورتلند, جان تی بنت گزارش.

Democratics را متهم کردند که رئیس جمهور با استفاده از پلیس فدرال استقرار به عنوان یک کمپین تاکتیک هدف قرار دادن شهرهای دموکراتیک با رهبری است. بخشی از فروش زمین برای یک دوره دوم با وجود انتهایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در سراسر کشور و در اکثر نوسان کلید متحده است که او یک “قانون نظم و رئیس جمهور”.

اما خبرگزاری مهر به نقل از رای دهندگان آمریکایی با توجه به نظر سنجی های متعدد گرفته شده در هفته های اخیر در مخالفت با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به خشونت در سراسر کشور بخش بزرگی از آن مربوط به قتل جورج فلوید و دیگر مردم سیاه با سفید افسران پلیس.

FBI, ع, آژانس مبارزه با مواد مخدر ایالات متحده خدمات مارشال و وزارت امنیت ارسال خواهد شد “صدها نفر” از آنچه او به نام “بسیار ماهر” افسران به شیکاگو “بلافاصله”, او گفت: در شرق اتاق مراسم است.

رئیس جمهور گفت خشونت آمیز معترضان در شیکاگو و شهرهای دیگر در حال شکستن “چند قوانین فدرال” و او انتظار دارد که نیروهای پلیس فدرال به بسیاری از بازداشت به عنوان شهردار شیکاگو ارائه ولرم واکنش.
 

چینی رسانه های دولتی مسخره مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی رتبه بندی پس از بسته شدن کنسولگری هوستون

پس از ایالات متحده به چین 72 ساعت به آن هوستون کنسولگری روز چهارشنبه “برای محافظت از آمریکایی مالکیت معنوی” چین سفارت واکنش نشان داد و با عصبانیت توصیف آن به عنوان یک عمل “تحریک سیاسی”.

دولت خروجی رسانه های چین روزانه در زمان بیشتر شخصی هدف در رئیس جمهور ادعا کردند: “این حرکت نشان می دهد که عقب مانده خود را در انتخابات ریاست جمهوری را در انتخابات … ایران است که همه را در تلاش خود را برای به تصویر کشیدن چین به عنوان یک عامل شر است.”

مقاله اضافه شده است که بسته شدن بود “یک مرجع در دولت آمریکا پیشنهاد به رنگ چین به عنوان یک بدخواه بازیگر در صحنه جهانی و در نتیجه آن را یک یاغی به جامعه بین المللی”.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد کارشناسان و سرزنش خورشید کمربند coronavirus افزایش معترضان جوان مصرف کنندگان و مکزیک

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که همواره منحرف سرزنش برای شیوع کروناویروس در شب چهارشنبه دوخته افزایش مرگ و میر در امریکا خورشید کمربند متحده در اعتراض مکزیک و جوان, نوار, مشتریان ما , واشنگتن, رئیس دفتر John T بنت گزارش.

رئیس جمهور دوم خود را احیا coronavirus جلسات در بسیاری از شب به دوباره گفت که او و تیم خود را انجام داده اند و ستارگان کار مبارزه با این ویروس با وجود ماه از سخت انتقادات از پزشکی کارشناسان و قانونگذاران دموکرات.

او گفت: تظاهرات “باعث” گسترده تر آرامش از برخی از کاهش تلاش و همچنین به عنوان جوان تجمع مردم در میله های زندان و در سواحل است. او همچنین سرزنش ما “های 2000 مایل مرز با مکزیک و موارد صعودی در مکزیک است.”

مفهوم آن این است که افراد بیمار و یا افراد بدون علامت هستند و جریان را به ایالات متحده از آن کشور است. در عین حال آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است ارسال فدرال افسران مرزی میان دیگران به شهرستانها مانند پرتلند و شیکاگو برای مقابله با خشونت وجود دارد.
 

خوب ما خواهید بود با استفاده از این وبلاگ به نمودار تحولات امروز در واشنگتن است.