مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: رئیس جمهور مسخره خبرنگار برای گرفتن ماسک بعد از پرسیدن اینکه آیا او باید مصرف انسولین در دیابت رویداد

تهمت مسخره بایدن برای پوشیدن ماسک به وضع روز یادبود تاج گل

خود رئيس جمهور است در ضمن تمسخر رقیب جو بایدن برای پوشیدن یک ماسک صورت به عنوان او دلاور خانه برای اولین بار در هفته در روز دوشنبه به ذخیره کردن یک تاج گل برای سربازان افتاده با وجود تهمت کاهش به پوشیدن یک در سفر به فورت مک هنری در بالتیمور.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد این حقه باز پست از فاکس دانشمند انگلیسی هیوم را به نقطه ای برای او:

رئیس جمهور آغاز شده بود خود را روز یادبود پرداخت جهات خود را به این کشور نظامی مرده در Arlington National Cemetery در ویرجینیا, لطفا در نظر گرفتن زمان از یک آخر هفته طولانی از گلف و چرخش.

رئیس جمهور عادی ذخیره کردن یک تاج گل و صحبت در مقدس دفن زمین اما coronavirus بحران ساخته شده در این سال تا حدودی متفاوت است. بسیاری از وارد کنندگان با پوشیدن ماسک اما حذف آنها را برای مراسم در فضای باز در مقابل آرامگاه سرباز گمنام. مغلوب ساختن پیشی جستن maskless به هیچ اظهارات. او به سادگی و با نزدیک شدن به یک تاج گل در حال حاضر در محل لمس آن و ادای احترام کردند.
 

او سپس سفر به بالتیمور فورت مک هنری بنای یادبود ملی و تاریخی حرم, سایت معروف نبرد در سال 1814 هنگامی که آن را با موفقیت برگزار کردن یک حمله از نزدیک شدن به نیروی دریایی از خلیج Chesapeake. محل نیز این موضوع یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن معروف ترین و گیج کننده gaffes خود را ادعا می کنند که ارتش ایالات متحده “در زمان بیش از فرودگاه” وجود دارد در اوج جنگ و انقلاب.
 

صحبت کردن در فورت رئیس جمهور وعده داده شده خود را به هموطنان: “ما با هم خواهد پیروز شدن ویروس و امریکا خواهد رفت از این بحران به جدید و ارتفاع و حتی بیشتر. هیچ مانعی و هیچ چالش و تهدیدی است که یک مسابقه برای تعیین خالص از مردم آمریکا است.”
 

او همچنین با تمجید از ده ها هزار نفر از خدمات اعضا و پرسنل گارد ملی “در خط مقدم جنگ ما در برابر این ویروس وحشتناک.”
 

شهردار این شهرستان برنارد C “جک” جوان تا به حال اعتراض به برگ برنده این دیدار در پیشبرد گفت و آن را می فرستد پیام اشتباه در مورد stay-at-home بخشنامه ها و شهرستان نمی تواند استطاعت هزینه اضافه از میزبانی او را هنگامی که آن را در حال از دست دادن $20 متر (£16.4 متر) یک ماه به دلیل بیماری همه گیر.
 

او با اشاره به نامتناسب اثر این ویروس تا به حال در شهر خود و به نام در مغلوب ساختن پیشی جستن به “تنظیم یک مثال مثبت” با سفر در طول تعطیلات آخر هفته اما دومی بود منصرف نمی شود.

اعتراض خود را نیز ممکن است به چیزی برای انجام با این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن در تابستان گذشته توصیف محلی کنگره منطقه به عنوان یک “منزجر کننده موش و جوندگان آلوده ظروف سرباز یا مسافر” که در آن “هیچ انسانی می خواهم به زندگی می کنند.”

بایدن در عین حال انتخاب یادبود روز به اولین حضور عمومی خود را در دو ماه پس از همه گیر تعطیل ملت است. او ظهور سرزده از ویلمینگتون خانه برای ذخیره کردن یک تاج گل در نزدیکی یک پارک با جمعیت جمع شده بودند به او خوش آمد می گوید. آن را یک نقطه عطف در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری است که تا حد زیادی منجمد شده است.

“هرگز فراموش نکنید که این فداکاری است که این مردان و زنان ساخته شده او گفت:” پس از آن. “هرگز فراموش نکنید.”

نزد بایدن در یک ماسک باعث ABC ارشد ملی خبرنگار تری مورن بپرسید: “آیا شما فکر می کنم این خوب است به دنبال یک رئیس جمهور ایالات متحده است ؟ صدای جیر جیر خود را به سرعت ویروسی رفت اما نه به این شیوه ای که در آن او ممکن است امیدوار بود.

اینجا جاستین Vallejo در یک روز از تضاد.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im