دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است متزلزل کردن مبارزات انتخاباتی خود کارکنان به دلیل کاهش نظرسنجی اعداد کمتر از چهار ماه قبل از ما در انتخابات ریاست جمهوری جای خود را مدیر کمپین براد Parscale با جانباز جمهوری خواه عمل لایحه Stepien.

این RNC گفته است که اعضای حضور و غیاب خواهد بود به شدت محدود برای بسیاری از اوت کنوانسیون در جکسون با توجه به کوروناویروس. بسیاری از حوادث در طول مدت چهار روز نیز برگزار خارج است. موجی از coronavirus موارد همچنان با فلوریدا گزارش بیشترین مرگ و میر در هر روز آن را دیده است و از زمان شروع این بیماری همه گیر.

نیویورک دفتر دادستان منطقه گفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی به “آن را” در رابطه با چالش خود را به یک احضاریه برای دسترسی به رئیس جمهور مالیات بر گرداند.

چین را متهم کرده است که ما از “گانگستر منطق” پس از Mr تهمت دستور پایان دادن به هنگ کنگ وضعیت خاص در قانون ایالات متحده در پاسخ به پکن اعمال جدید قانون امنیت در این سرزمین است.

اتمام مستقل را پوشش زنده زیر:

مریم تهمت می گوید که ما تفویض به من فوق العاده ناکارآمد خانواده’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده گفت: در یک مصاحبه جدید که رهبری از ما تفویض به یک کلان نسخه از “فوق العاده ناکارآمد خانواده” که او را مقصر می داند در رئیس جمهور ،

برای ترویج کتاب آینده خود را مریم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک سری از مصاحبه که خانواده پدرسالار فرد مغلوب ساختن پیشی جستن است “تقریبا 100 درصد” مسئول ایجاد “قاتل” منتخب به کاخ سفید است.

 

دیوان عالی فلوریدا می تواند بلوک سابق-felons از رای گیری

هزاران قبلا زندانی مردم در فلوریدا می توان انکار کرد که توانایی به رای دادگاه عالی ایالات متحده تصمیم گرفته است که اجازه می دهد دولت برای جلوگیری از یک نقطه عطفی دوباره امتیاز تلاش با حمایت اکثریت رای دهندگان در سال 2018 است.

ملت را به دادگاه عالی رد یک درخواست برای بلند کردن یک نظم است که مسدود شده و پایین تر-حکم دادگاه که مانع مردم در فلوریدا که به اعدام محکوم شده است از جنایات خاصی از رای دادن در صورتی که پرداخت نشده مربوط به جریمه ها و هزینه های.

مخالف قضات سونیا ستمیر روت Bader Ginsburg و النا کاگان گفت که حکم “مانع از هزاران در غیر این صورت واجد شرایط رای دهندگان از شرکت در فلوریدا اولیه انتخابات به سادگی از آنجا که آنها فقیر هستند.”

الکس وودوارد ،

‘چیزهای هیجان انگیز’ به زودی

مغلوب ساختن پیشی جستن: “بنابراین ما باید بسیاری از چیزهای هیجان انگیز است که ما اعلام می شود بیش از هشت هفته به من می گویند. چیزهایی که هیچ کس حتی فکر فکر فکر ممکن است.”

“شما خواهید دید سطح از جزئیات و شما خواهید دید که سطح فکر است که بسیاری از مردم معتقد بودند به شدت ما نیست که در این کشور,” او اضافه شده است.

در ارتباط باشید!

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند تحت دموکرات حومه خواهد بود و دیگر به عنوان ما آن را می دانم’

معاون رئیس جمهور در حال حاضر معرفی فرمانداران (آیداهو آلاسکا) به صحبت در مورد مقررات در کشورهای خود را هر دو بحث در مورد اجرای Telehealth طرح.

تبلیغات

این سخنرانی به نظر می رسید به پایان و رئیس جمهور به نظر می رسد برای قرار دادن اما پس از آن او شروع به آزاد.

رئیس جمهور frets در مورد چگونه به چپ و مقررات را تحت تاثیر کشور است.

او می گوید که سبز قرارداد جدید خواهد بود “نابود کردن کشور” و دوباره به پاریس, آب و هوا بر هزینه خواهد شد تریلیون دلار است.

او همچنین گفت: “شما را کاملا از بین ببرد زیبا و حومه. حومه خواهد بود و دیگر به عنوان ما آن را می دانم.”

تبلیغات

پس از شنیدن از مهمانان دعوت شده که صحبت صادقانه در مورد چگونه مقررات کمتر و بهبود زندگی کاری خود را, این در حال حاضر عبور به کمپین تجمع خاک با رئیس جمهور نرده در برابر دموکرات ها.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند او نمی خواهم ” هر گونه اعتباری برای هواکش

مغلوب ساختن پیشی جستن: “من همیشه مبارزه برای حقوق خود و آزادی.”

چپ می خواهید برای دفن در کشور ما تحت عنوان “امان از لغزش و مقررات”.

تبلیغات

رئیس جمهور می گوید نور لامپ های رشته ای ‘همه ما را نگاه بهتر’

با اشاره به تولید هواکش برای مقابله با “چین ویروس” رئیس جمهور می گوید که هیچ کس رفت و بدون دستگاه تنفس مصنوعی که مورد نیاز یک.

رئیس جمهور به نقل از زیرساخت های جدید قوانین که او اعلام کرد روز گذشته به طور چشمگیری تغییر مقررات زیست محیطی او می گوید در حال برگزاری پروژه بازگشت.

او وعده به اصلاح امریکا در تاریخ به عنوان یک ملت از سازندگان.

تبلیغات

دوش, لوله و ماشین ظرفشویی در حال حاضر مقدار زیادی آب بیشتر است.

نور لامپ های رشته ای هستند — ظاهرا آنها “همه ما را نگاه بهتر است”.

رئیس جمهور می گوید که هر خانواده است که ذخیره 3500 دلار در هر سال و قیمت مشابه قطره انتظار می رود در وسایل نقلیه به عنوان مقررات در حال کاهش داد. همان او ادعا می کند می رود برای پهنای باند و قیمت گاز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که دولت اوباما اضافه شده 16,000 صفحات تنظیم و به دفتر ثبت فدرال و دولت او حذف کرده است 25,000.

تبلیغات

این رئیس جمهور است که صحبت کردن در حال حاضر. او ادعا می کند که برای هر یک تنظیم جدید اضافه شده هشت مقررات برداشته شد توسط دولت — داشتن وعده داده شده برای از بین بردن فقط دو برای هر یک اضافه شده است.