مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: رئیس جمهور ضربه شلاق در اسکار برندگان و فاکس نیوز در تجمع روسیه به عنوان ‘توطئه خود را دوباره انتخابات’ کنگره هشدار داد

تهمت مسخره انگل اسکار برنده و تماس های براد پیت ‘کمی عاقل پسر’ در کلرادو رالی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور غیر منتظره به شدت انتقاد کرد و در این سال به بهترین عکس جایزه اسکار, برنده, کره جنوبی, هیجان انگیز انگلدر آخرین تجمع مبارزات انتخاباتی در کلرادو اسپرینگز بیان کرد که تعجب اولویت برای بر باد رفته و سانست بلوار (احترام!) و خواستار براد پیت “کمی عاقلانه مرد” برای صحبت کردن در برابر دولت او در مراسم اهدای جوایز در اوایل این ماه.

“چقدر بد شد جوایز اسکار در این سال؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته جمعیت, دریافت دور مشتاق بوس از راه پاسخ است.

“برنده یک فیلم از کره جنوبی چه جهنم بود که همه چیز در مورد ؟” او ادامه داد. “ما به اندازه کافی مشکلات با کره جنوبی با تجارت و در بالای آن, آنها, بهترین فیلم سال است.”

“آن خوب است ؟ من نمی دانم. من به دنبال بود – ما می توانیم مانند بر باد رفته عقب ، مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به سلامتی از احتمالا هزاران نفر از TCM بینندگان در مخاطب است.

نئون استودیو که توزیع بونگ جون-هو فیلم در حال حاضر در پاسخ به رئیس جمهور در پژمرده ،

در اینجا فیل توماس در غیر منتظره تلو تلو خوردن به یک فیلم انتقاد از یک مرد در غیر این صورت شناخته شده به ترجیح می دهند ژان کلود ون دم را Bloodsport – و بی صبرانه سریع به جلو از طریق گفت و گو صحنه با مشت.

او همچنین یک بار ظاهرا ارائه این شانس را به نشستن برای یک غربالگری از استیون اسپیلبرگ پست در کاخ سفید اما تصمیم گرفتند برای بزرگترین شومن به جای آن که فقط آن را همه می گوید.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>