ویدیو های مرتبط: تهمت نشانه های بحث برانگیز فرمان اجرایی است که می تواند اجازه می دهد تا مقامات فدرال به هدف Twitter, Facebook و Google

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد یک کنفرانس مطبوعاتی’ روز جمعه برای بحث در مورد ایالت متحده رابطه با چین اما پس از آن در سمت چپ باغ گل رز بدون در نظر گرفتن سوال و یا پرداختن به وضعیت نصب در مینه سوتا است.

رئیس جمهور اعلام کرد طی بیانیه ای آمریکا را منحل ارتباط آن با سازمان جهانی بهداشت (WHO) در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این بیانیه آمد لحظات پس از او مشترک دو توییتهایی اقدام به روشن شدن خود را “تیراندازی” توییت منتشر شده در اواخر پنج شنبه شب در مورد خشونت در مینیاپولیس پس از مرگ جورج فلوید. توییتر متصل شده و یک هشدار بی سابقه به یک صدای جیر جیر توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن او را متهم به “ستایش خشونت”.

فرماندار فلوریدا در پاسخ به شایعات RNC می تواند حرکت به فلوریدا

جمهوری خواه فرماندار ران DeSantis گفت فلوریدا خواهد بود که “طبیعی ترین نقطه فرود” اگر کمیته ملی حزب جمهوری خواه و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود تصمیم به حرکت اوت کنوانسیون.

در حال حاضر RNC شد مجموعه را در کارولینای شمالی. اما مشکلات به وجود آمد میان دولت و فرماندار و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم که آنها در حال از دست دادن صبر و شکیبایی با کارولینای شمالی … من فکر می کنم ما خواهد بود طبیعی ترین نقطه فرود آن” آقای DeSantis گفت.

فرماندار دموکرات Roy کوپر گفت که او و دفتر خود را یک تصمیم بر اساس “علم” در مورد آنچه که RNC می تواند مانند نگاه در ماه اوت با رمان ویروس.

این خشم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او می خواهد یک بسته بندی شده عرصه برای این رویداد که کارشناسان بهداشت و درمان توصیه نمی شود.

آقای DeSantis گفت: یک تصمیم می تواند ساخته شده “در هفته آینده” در مورد RNC.

Ctq را در سال 2006 تیراندازی توسط افسر جورج فلوید مرگ ‘می تواند هزینه های خود را VP نقش’

Ctq تصمیم به عنوان یک مینیاپولیس دادستان در سال 2006 به اتهامات علیه این افسر پلیس فیلم برداری دو زانو بر گردن جورج فلوید می تواند هزینه های خود را نقش معاون رئیس جمهور منتقدان گفته اند.

با جو بایدن درخواست Ms Klobuchar تحت رسمی بررسی می شود خود را در حال اجرا همسر در ماه نوامبر مرگ آقای فلوید تمدید موشکافی رکورد او به عنوان یک وکیل منطقه که بنا به گزارش آورده صفر اتهامات علیه پلیس درگیر در 40 مرگ و میر در طول دوره تصدی خود را.

یکی از این افسران بود Derek چوین. آقای چوین یکی از شش افسر پلیس که به کشته Wayne ریس که چاقو دو نفر کشیده و یک تفنگ ساچمهای قبل از تعقیب خودرو در اکتبر 2006.

جاستین Vallejo گزارش:
 

 
 

جورج فلوید بود “غیر پاسخگو” برای نزدیک به سه دقیقه شکایت کیفری می گوید:

شکایت کیفری به جورج فلوید مرگ در روز دوشنبه منتشر شد پس از یک پلیس سابق که به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

اثر ترکیبی از جانب پلیس در آقای فلوید خود زمینه ای بیماری قلبی و بالقوه باده در مرد سیستم در نهایت منجر به مرگ او شد با توجه به شکایت کیفری علیه سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین.

آقای فلوید برگزار شد توسط افسر پلیس 8 دقیقه و 45 ثانیه است. از آن دوره زمانی بود بی توجه به مدت 2 دقیقه و 53 ثانیه با افسر زانو هنوز در آقای فلوید گردن.

شکایت نیز متحده آقای فلوید بود زمینه ای قلبی که شامل بیماری عروق کرونر و بیماری قلبی فشار خون بالا.

“هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق” آقای فلوید را کالبد شکافی یافت.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن متحد لیندسی گراهام خواستار قضات در 60s خود را برای بازنشسته به طوری که آنها می تواند جایگزین قبل از انتخابات

رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام به نام برای قضات که 65 ساله یا مسن تر به طوری که جمهوری خواهان می تواند صندلی خود را در زمان برای ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

آقای گراهام سناتور جمهوری خواه برای کارولینای جنوبی گفت که قضات در اواسط تا اواخر دهه 60 را باید ارشد “وضعیت” است که باز کردن صندلی خود را برای یک انتصاب جدید.

ارشد وضعیت و موقعیت قرار می دهد که قضات به نیمه بازنشستگی اما مقامات تنها واجد شرایط برای آن اگر آنها 65 ساله یا مسن تر و سن و سال به عنوان قاضی اضافه کردن تا 80.

جیمز Crump گزارش:
 

رئیس جمهور ناودان برای ترک کنفرانس مطبوعاتی بدون پرداختن به مینه سوتا

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمع مطبوعات در باغ گل رز کاخ سفید در روز جمعه برای بحث در مورد این کشور در رابطه با چین است. که انتظار می رود رئیس جمهور پس از آن رسیدگی به وضعیت در مینه سوتا و پاسخ به سوالات خبرنگاران.

اما به جای آن پس از رئیس جمهور مواجه شده واکنش برای “تیراندازی” توییت او راه می رفت از باغ گل رز زیر بیانیه خود در چین است.

داستان ما در مورد “کنفرانس مطبوعاتی”:
 

مغلوب ساختن پیشی جستن خاتمه می یابد که ارتباط – اما حاضر به سوالات در جورج فلوید

مستقلدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده است قطع تمام روابط خود را با سازمان بهداشت جهانی و اعلام کرد مراحل دیگر در نظر گرفته شده و به مجازات آن گروه و چین برای آنچه که او لقب “پوشش” از شیوع کروناویروس در چینی خاک – اما او به طور ناگهانی به پایان رسید آنچه او لقب یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از او می تواند در صورت سوال در مورد قتل یک مرد سیاه پوست در ایالت مینه سوتا با سفید

اخبار: مغلوب ساختن پیشی جستن را منحل ایالت متحده رابطه با این که

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داد و اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه در مورد چین که که ما می تواند فسخ ارتباط آن با سازمان بهداشت جهانی (WHO).

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کسانی که مبارزه در ماه های اخیر در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به طور خاص سازمان درمان چین است.

در حال حاضر آقای ترامپ گفت: او را “فسخ” این کشور در رابطه با این که چرا این سازمان ساخته شده است هر گونه حرکت به سمت coronavirus اصلاحات با توجه به رئیس جمهور.

“ما باید دقیق اصلاحات است که باید آن را و درگیر با آنها به طور مستقیم اما آنها حاضر به عمل می کنند. چرا که آنها شکست خورده اند به درخواست و به شدت نیاز به اصلاحات ما خواهد بود امروز فسخ رابطه ما با سازمان بهداشت جهانی و هدایت آن پول را دیگر در سراسر جهان و مستحق فوری جهانی بهداشت عمومی نیاز دارد,” او گفت:.
 

“جهان نیاز به پاسخ از چین در ویروس. ما باید شفافیت است.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای عقب و بحث برانگیز توییتهایی دربارهی مینیاپولیس معترضان

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب و بحث برانگیز “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” توییت در روز جمعه.

ما در حال توسعه داستان:
 

 
 

برنی ساندرز’ حامی ترقی خواهان توضیح می دهد که چرا رفته اند ‘کاملا خاموش’ بایدن پس از تایید

کریس Riotta با آخرین برای قطبی ستون هفتگی:
 

جو بایدن اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن است. در گفتار قدرتمند

معاون سابق رئیس جمهور به یک سخنرانی قدرتمند در جمعه خطاب به جورج فلوید مرگ و تظاهرات که فوران در سراسر مینه سوتا و کشور است.

“گناه اصلی این کشور هنوز هم لکه ملت ما امروز … ما در کشور با یک زخم باز. هیچ یک از ما می تواند به نوبه خود به دور” او گفت:.

آقای بایدن پس از آن ساخته شده یک ضربه تند وشدید زدن در رئیس جمهور برای بحث برانگیز خود را توییتهایی اواخر پنج شنبه شب در مورد معترضان.

“این است که هیچ وقت برای آتش زا توییتهایی. t هیچ وقت تشویق به خشونت” او گفت:. “این یک بحران ملی است و ما نیاز به رهبری واقعی در حال حاضر.”

آقای بایدن همچنین گفت که او صحبت را به آقای فلوید خانواده پس از مرگ او. معلوم نیست که اگر رئیس جمهور نیز صحبت با خانواده است. از رئیس جمهور انتظار می رود که به صحبت می کنند به زودی در باغ گل رز کاخ سفید.

تبلیغات

اگر تهمت است کالیگولا وجود دارد می تواند برخی از مزایای غیر منتظره

اریک لوئیس خود را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت:


  

میچ مک کانل می گوید مینیاپولیس افسران پلیس نگاه ‘رفو گناه’

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل صادر کلمات خشن در برابر چهار افسران درگیر در مرگ جورج فلوید.

“اگر شما ببینید چه چیزی اتفاق افتاده است [آنها] نگاه زیبا رفو گناه” او گفت:.

این رهبر اکثریت نیز نامیده می شود برای تظاهرات خشونت آمیز در مینیاپولیس و شهرستانها متوقف شود.

“من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد در لوییویل و مینیاپولیس واقعا نیاز به جلوگیری از. این خشونت بی معنی در واکنش به این است و نه مفید. اما شما قطعا می توانید درک خشم. منظورم این است که شما قطعا می توانید درک خشم. اما آن را بهتر ساخته شده است با درگیر شدن در اعمال تصادفی از خشونت” آقای مک کانل گفت.

او کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد توییت منتشر شده توسط رئیس جمهور خواستار معترضان را “اراذل و اوباش” و گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”.

مینه سوتا فرماندار می گوید تهمت توییتهایی نمی شد “مفید” در انتشار این تظاهرات

مینه سوتا فرماندار Tim Walz خواسته شده بود در مورد رئیس جمهور توييتها طی کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه در تماس تلفنی با آنها “فقط مفید نیست”.

“آن را غیر ضروری” Mr Walz گفت. “من نمی دانم او به صدای جیر جیر او قطعا می تواند… این فقط مفید نیست,” او اضافه شده است.

Mr Walz همچنین گفت: توییتهایی “آتش بیار” در حال حاضر وضعیت فرار.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به صدای او نظر خود را در مورد مینیاپولیس تظاهرات پنجشنبه شب با تماس با معترضان را “اراذل و اوباش” و سپس بیان کرد: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”. مردم را متهم به رئيس جمهور از تحریک به خشونت.

توییتر بعد پرچم توییت به عنوان “ستایش خشونت” که می رود در برابر رسانه های اجتماعی و سایت کد رفتاری.

تبلیغات

تهمت می رود به جنگ در چند جبهه به عنوان زن و رای دهندگان فرار

جان T بنت با تجزیه و تحلیل:

گارد ملی به باقی می ماند در مینیاپولیس
 

ژنرال جان Jensen یاور کل سوتا گارد ملی ارتش گفت: در روز جمعه سوتا گارد ملی باقی خواهد ماند در مینیاپولیس برای زمانی که لازم است.

گارد ملی نامیده می شد پس از تشدید اعتراضات پنجشنبه شب و درگیر سوزاندن مینیاپولیس پلیس بخش سوم حوزه.

این تیم از سربازان کمک خواهد کرد اجرای قانون ایالتی و محلی به عنوان کار می کنند به وضعیت خنثی در مینیاپولیس آقای جنسن گفت.

بعدا مشخص شد که سربازان گارد ملی در حال مسلح در حالی که بر روی زمین است.

الیزابت وارن متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تماس برای ‘خشونت علیه آمریکایی های سیاه و سفید’

الیزابت وارن را متهم به رئیس جمهور خواستار خشونت علیه آمریکایی های سیاه و سفید پس از او در توئیتر خود نوشت: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” اواخر پنج شنبه شب.

این سناتور ماساچوست منتشر شده او کامل بیانیه آقای ترامپ توييتها روز جمعه پس از آنها موجب واکنش شدید در سراسر امریکا است.

کاخ سفید بعد از دفاع رئیس جمهور توییتهایی گفت او کاری به توقف خشونت و تحریک آن. اما منتقدان باقی می ماند ديپلمات.

تبلیغات

رئیس جمهور سابق باراک اوباما در پاسخ به قتل جورج فلوید

رئيس جمهور سابق به اشتراک گذاشته شده “غم و اندوه” آمریکایی های سیاه و سفید چهره زندگی در امریکا در یک بیانیه قدرتمند پس از مرگ جورج فلوید.

رفتن به “عادی” بوده است پیوسته این تعبیر استفاده می شود در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به مردم نگاه به جلو به زندگی بازگشت آن را به عنوان بود. اما آقای اوباما فکر نمی کنم “عادی” در کشور ما باید بازگشت.

“اما ما باید به یاد داشته باشید که برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال درمان متفاوت در حساب از مسابقه غم دردناکی maddeningly ‘معمولی’ – این که آیا آن را در حالی که برخورد با سیستم مراقبت های بهداشتی و یا در تعامل با سیستم عدالت کیفری و یا آهسته دویدن در خیابان و یا فقط تماشای پرندگان در پارک,” او نوشت.

“باید وجود داشته باشد “طبیعی” در سال 2020 آمریکا,” او اضافه شده است. “نمی توان آن را” طبیعی است.””

آقای اوباما در بیانیه کامل در اینجا:

مغلوب ساختن پیشی جستن دوست و مشاور سیاسی راجر سنگ به گزارش به زندان فدرال در 30 ژوئن

راجر سنگ دیرین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوست و مشاور سیاسی یک زندان تاریخ.

Mr سنگ خواهد بود تعیین اهل بیت #19579-104 زمانی که او در گزارش به یک زندان فدرال در 30 ژوئن با توجه به اداره زندانها است که اعلام کند که زندان است که در آن یک زندانی خواهد شد قرار دارد تا زمانی که آنها در داخل.

سنگ که مشغول به کار به طور مستقیم برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی در سال 2015 و پس از آن به عنوان غیر رسمی مشاور محکوم شد در ماه نوامبر برای دروغ گفتن به کنگره مانع رسمی اقدام و شاهد دستکاری.

جان T بنت گزارش:

FCC کمیسر متهم توییتر از ” مجازات سخنرانان بر اساس سیاست

کمیسیون ارتباطات فدرال را برندان Carr صحبت کردن در برابر سایت های رسانه های اجتماعی برای قرار دادن یک هشدار بر روی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جیر برای “ستایش خشونت”.

شب گذشته رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” در مورد مینیاپولیس معترضان. مردم فکر می کردند او تشویق خشونت در برابر معترضان.

تبلیغات

مینیاپولیس پلیس اتحادیه رئیس ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن در تجمع در حالی که حمله به اوباما ‘سرکوب پلیس’

Lt باب Kroll رئیس پلیس مینیاپولیس اتحادیه ناودان سابق باراک اوباما “جوراب توری, جوراب و سرکوب پلیس” در حالی که ستایش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک re-تجمع انتخاباتی رئیس جمهور برگزار شد در این شهرستان در سال گذشته است.

پوشیدن قرمز “پلیس برای مغلوب ساختن پیشی جستن” پیراهن به عنوان او در زمان مرحله ستوان با حمله به دولت اوباما بیش از آن ادعا شده “نفرت” درمان پلیس اضافه کرد: “اولین چیزی که رئیس جمهور تهمت بود زمانی که او در زمان دفتری بود که به نوبه خود در اطراف … او تصمیم گرفت تا شروع به پلیس اجازه انجام کار خود قرار داده و دستبند در این جنایتکاران به جای ما.”

کریس Riotta با داستان کامل:
 

تیلور سویفت آخرین صدا را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن برای توییت خود علیه معترضان مینیاپولیس

خواننده رشد بیشتر سیاسی در سال های اخیر با درخواست هادی برای رای دادن در انتخابات و صحبت کردن در برابر سیاستمداران است.

او latests سیاسی لحظه ای می آید زیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به tweeting “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” اواخر پنج شنبه شب در مورد مینیاپولیس معترضان.