مرتبط با: پلیس ضد مغلوب ساختن پیشی جستن گروه راه اندازی ویدئو در مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش ماکسول

خواسته در یک coronavirus جلسه در مورد نصب و انتقاد بیش از دولت فدرال پاسخ به همه گیر و ياوه سنجی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که او در ایجاد فضای نیروی گفتن یک خبرنگار: “آنچه که ما انجام داده ایم هرگز انجام شده است.”

رئیس جمهور gloated در مورد دولت خود دستاوردهای خود در طول یک جلسه کوتاه در کارولینای شمالی در روز دوشنبه قبل از بازگشت به کاخ سفید تایید کرده است در بیانیه ای به مستقل پیش از آن در روز است که مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. رئیس جمهور ادعا کرد او به تازگی با کلید رسمی – که دفتر قرار گرفته است نزدیک به دفتر بیضی.

در ضمن این گزارش در روز دوشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارسال خواهد اضافی نوار عوامل تشکیل شده توسط چندین سازمان های فدرال به پورتلند در میان سرکوب تظاهرات در این منطقه است. تصمیم به ارسال فدرال نمایندگی به شهرستانها در سراسر کشور مواجه شده است با گسترده مقاومت از شهر و مقامات دولتی. رئیس جمهور همچنین هم زده جنجال روز دوشنبه هنگامی که او به خبرنگاران گفت: او نمی خواهد پیوستن به دیگر مقامات واشنگتن به پرداخت احترام به جان لوئیس اواخر حقوق مدنی پیشگام و کنگره که در حال حاضر دروغ گفتن در وزارت امور خارجه در ساختمان کاپیتول.

به دنبال مستقل آخرین به روز رسانی و پوشش زنده زیر:

هرمان قابیل همچنان در بیمارستان بستری با اکسیژن درمان سه هفته پس از coronavirus تشخیص

سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری هرمان قابیل با حضور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, Oklahoma در 20 ژوئن بود و بستری برای Covid-19 دو روز پس از آزمایش مثبت در 6 جولای.

در بیانیه ای که در توییتر در روز دوشنبه کارکنان خود گزارش داد که او هنوز هم در بیمارستان و تحت درمان با اکسیژن:

“ما می دانیم آن بوده است که چند روز پس از گذشته ما به شما به روز رسانی در, رئیس,” بیانیه ای گفت:. “اما او هنوز در بیمارستان تحت درمان با اکسیژن برای ریه های خود. در عین حال پزشکان می گویند او دیگر ارگان ها و سیستم های قوی هستند.”

در ادامه: “Re-تقویت ریه ها است و یک روند آهسته و پزشکان می خواهید به طور کامل در مورد آن. … ما می خواهم او را قادر به خانه می آیند در حال حاضر که خسته کننده است اما ما خوشحالیم که پزشکان در حال کامل و مطمئن شوید که آنها انجام کار درست است. با تشکر از شما برای نماز و هر کس. لطفا در حفظ و انجام آن است. او واقعا در حال بهتر شدن است, که به معنی آن است که کار.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بالند در مورد ایجاد فضا نیروی وقتی پرسیده شد که در مورد ياوه پشتیبانی در پای صندوق های رای

رئیس جمهور در دفاع از خود دست زدن به coronavirus همه گیر در یک جلسه کوتاه به معنای مورد Covid-19 بحث در مورد چگونه او ایجاد فضایی نیروی.

“آنچه ما انجام داده ایم هرگز انجام شده است,” او گفت:.

آقای ترامپ همچنین در مورد قیمت نفت در حالی که با توجه به چگونه بسیاری از نظرسنجی ها نشان داد او از دست دادن کلید متحده در سال 2016 انتخابات در برابر وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون.

مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به بحث در مورد آنچه که او در مورد صحبت با ولادیمیر پوتین

“ما نمی گویند آنچه که ما در مورد صحبت” رئیس جمهور خواستار مکالمه او با پوتین “مولد” وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار در مورد اینکه آیا این دو مورد گزارش می دهد که روسیه پرداخت طالبان نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی.

تبلیغات

تهمت شرکت در جلسه coronavirus

رئیس جمهور در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در حال حاضر در حالی که بحث در مورد واکسن تلاش و مطالعه عمده –

مغلوب ساختن پیشی جستن “فرهنگ جنگ” است wildcard 100 روز از انتخابات با وجود کاهش نظرسنجی شماره

جان بنت می نویسد: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است divvied چه تراشه های او را ترک کرده و قرار داده و آنها را بیش از فقط دو مربع روی رولت هیئت مدیره در حالی که جو بایدن معمولی پرستاران یک نوشیدنی در این نزدیکی هست به عنوان حریف خود را دچار تزلزل با 100 روز برای رفتن.

کازینو استعاره در حالی که دارای گونه های برامده, قطاری دولت فعلی از سال 2020 ما در انتخابات ریاست جمهوری آن مخاطرات بالا و تمام. اما رئیس جمهور یک پتانسیل برای جانشینی تا آستین خود را و آن کت و شلوار استتار.

نظرسنجی پس از نظرسنجی ها نشان می دهد وقت تلاش برای آج آب با دو رقم کسری بودجه را در سراسر کشور در حالی که از دست دادن کلید میدان نبرد متحده او فقط چهار سال پیش. زنان و ارشد رای دهندگان که در پیوست خود 2016 ائتلاف همچنان به فرار در droves.

وجود دارد تنها یک کلاس در واشنگتن تمایل کمتری به حکومت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از حزب جمهوری خواه فعالان سیاسی: دموکراتیک ، آنها به طور معمول توقف مکالمات خود را در مورد کاهش سنجی و نامنظم رفتار با اعلام آنها نمی count او را برای بار دوم بدون توجه به آنچه در انتخابات می گویند. اما یک مشاور سابق بیل کلینتون می گوید آقای بایدن انتخاباتی و دموکرات ها باید چند دلیل برای راحت تر نفس کشیدن و یا حداقل تنفس در هر حال حاضر و دوباره.

“این لحظه ای است بسیار متفاوت است. برای شروع در طول تابستان و پاییز سال 2016 [Hillary] کلینتون هرگز تا به حال این نوع نظرسنجی ملی منجر شود که بایدن در حال حاضر است. او led به طور متوسط چهار امتیاز از چهار ماه قبل از انتخابات و در همان چهار امتیاز فقط قبل از روز انتخابات” یادداشت استنلی گرینبرگ در حال حاضر برجسته دموکراتیک pollster.

Anti-ماسک سناتور آمریکایی که به نام coronavirus جعل تست مثبت برای Covid-19

جیمز Crump می نویسد: یک سناتور آرکانزاس که به اشتراک گذاشته یک مقاله توضیح داده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک “جعل” است قرارداد Covid-19.

سناتور جمهوری خواه Jason Rapert که ناموفق معرفی یک لایحه ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان در ایالات متحده در سال 2017 شد بستری شدن coronavirus و ذات الریه در 24 جولای.

در اوایل سال به عنوان بسیاری از ایالت ها آغاز شد به اجتماعی فاصله اقدامات را به تلاش برای کنترل گسترش ویروس Mr Rapert مشترک یک مقاله در Facebook که به نام بیماری همه گیر “بزرگترین سیاسی جعل در تاریخ”.

او شده است به انتقاد از سیاست های گرفته شده برای جلوگیری از گسترش Covid-19 های مختلف در رسانه های اجتماعی پست های چند ماه گذشته و فیلم برداری شده بود در هفته گذشته با پوشیدن یک ماسک صورت در یک سرویس کلیسا با توجه به داستان خام.

اگر چه این سناتور شده است تصویر پوشیدن ماسک و او نیز با انتقاد از فرماندار آرکانزاس آسا هاچینسون اجرایی منظور ساخته شده است که پوشیدن صورت پوشش اجباری در دولت هنگامی که مردم در خارج و اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال نیروهای بیشتر به پورتلند

دانیل Zoellner می نویسد: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ریزی شده برای ارسال مطلب فدرال افسران به پورتلند به عنوان وضعیت افزایش بیش از آخر هفته بین تظاهرکنندگان و عوامل.

ماموران فدرال برای اولین بار قرار داده شده در داخل و اطراف شهر را به دادگاه فدرال در هفته های اخیر به محافظت از آن را از تظاهرات شبانه در حال وقوع است.

در تلاش برای تقویت این نیروهای خدمات مارشال ایالات متحده تصمیم به استقرار اضافی 100 افسران شروع پنج شنبه گذشته به کمک واشنگتن پست گزارش شده است.

داستان آمده است…

سیاتل معترضان محکوم و مغلوب ساختن پیشی جستن اعزام ماموران فدرال به شهرستان

آخرین اخبار از خبرنگار ما در سیاتل اندرو Buncombe: فعالان در سیاتل را محکوم کرده اند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به ارسال ماموران فدرال به شهرستان پس از ده ها تن از تظاهرکنندگان دستگیر شدند در حالی که اعتراض رئیس جمهور را داد.

در روز شنبه بیش از 40 نفر بازداشت شدند و دو ده ماموران پلیس مجروح و پس از اجرای قانون را شکست و تا حد زیادی تظاهرات مسالمت آمیز در این شهر کاپیتول هیل محله است. وجود دارد تعدادی از درگیری. برخی از معترضان را از طریق شکست حصار که در آن یک کودک بازداشتگاه که ساخته شده بود و آتش به داخل کابین. پلیس گفت که آنها همچنین در حال بررسی “ممکن است مواد منفجره” آسیب به دیوار یکی از ساختمان آن.

هر چند بازداشت شده توسط پلیس سیاتل بخش (SDP), تظاهرکنندگان معترض بودند اعزام به شهرستانها از جمله شیکاگو پورتلند و سیاتل فدرال مأموران اجرای قانون.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است در دفاع از حضور ماموران فدرال در حد دموکراتیک-اجرای شهرستانها با این ادعا وجود داشته است “تکان دهنده انفجار حوادث قتل, قتل و جرایم خشونت”.

این حرکت به طور فزاینده ای بحث برانگیز پس از آن پدید آمده ناشناس ماموران فدرال بود برداشت و بازداشت معترضان در پورتلند, اورگان باعث نگرانی در مورد ایمنی و پاسخگویی.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال بیشتر ماموران فدرال به پورتلند برای محافظت از دادگاه

آخرین گزارش ها نشان می دهد دولت فدرال را ارسال حداقل 100 اضافی ماموران فدرال در میان سرکوب تظاهرات در پورتلند.

تبلیغات

تهمت و ادعای او نیست به تازگی در دیدار با مشاور امنیت ملی رابرت o’brien

رئیس جمهور به خبرنگاران در کاخ سفید در حال حاضر آن است که به تازگی دیده می شود خود را مشاور امنیت ملی که آزمایش مثبت برای Covid-19 شده است و خود منزوی در خانه در حالی که کار از راه دور.

داستان آمده است…

نمایندگان مجلس با تشکیل, برای, John Lewis,’ تشییع جنازه کروبی

در اینجا زندگی می کنند جریان فیلم از ما سناتورها و نمایندگان مجلس با حضور در مراسم تشییع جنازه اقدام برای, John Lewis, اواخر, حقوق مدنی پیشگام و کنگره است که دروغ در دولت در ایران.

دکتر که ایجاد مغلوب ساختن پیشی جستن شناختی آزمون تایید آن نیست خود را نشان می دهد هوش

مستقیما از doc دهان:

تبلیغات

ترجمه: لینکلن پروژه می پرسد در حمله جدید, آگهی, ‘چه ماکسول را در مغلوب ساختن پیشی جستن?’

یک گروه برجسته از جمهوری خواهان مخالف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را منتشر کرده اند تبلیغات جدید و حمله به رئیس جمهور ایالات متحده برای حمایت خود را از Ghislaine ماکسول پس از اتهام “خانم” برای کودک آزار میلیاردر جفری اپستاین دستگیر شد در اوایل این ماه.

لینکلن پروژه که تاسیس شد در حال حاضر و سابق با مشخصات بالا محافظه کاران مانند جورج کانوی شوهر از کاخ سفید مشاور کلیان کانوی ارسال شده آگهی به توییتر در روز جمعه با عنوان: “چه Ghislaine ماکسول را در realDonaldTrump?”

این نشان می دهد که آقای ترامپ سرزنش کردن تعدادی از روزنامه نگاران زن – با تبلیغ گفت: در یک نقطه “این است چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت های انجام شده زنان” – قبل از فلش به اخیر کاخ سفید در نشست خبری که در آن رئیس جمهور صحبت در مورد رابطه اش با خانم ماکسول در طول سال.

“من فقط آرزو می کنم او به خوبی رک و پوست کنده” آقای تهمت شنیده است گفت: در این جلسه.

یک زن روایت تبلیغات و سپس می گوید: “فقط چه ماکسول را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? چرا او رفتار زنان دیگر اما درمان سر اتهام برده حلقه با احترام ؟ آیا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهید ماکسول به نگه داشتن آرام ؟ امریکا نیاز به دانستن.”

بیشتر در اوبراین COVID-19 تشخیص

کاخ سفید تایید کرد آقای اوبراین تشخیص در یک بیانیه را مستقلکرده و به علائم خفیف در ارتباط با ویروس.

“مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین آزمایش مثبت برای COVID-19,” کاخ سفید گفت. “او دارای علائم خفیف بوده و خود منزوی.”

کاخ سفید در بیانیه ای همچنین گفت: “وجود دارد هیچ خطر قرار گرفتن در معرض به رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور” و “کار شورای امنیت ملی همچنان بدون وقفه” به عنوان آقای اوبراین با این نسخهها کار از “امن” کردن سایت محل.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اعلام ترکیب جدید برای مدرج کردن RNC

آن را به “چه کسی” از مغلوب ساختن پیشی جستن جهان: یک زوم کنوانسیون برای سنین –

تبلیغات

سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری در خارج از برج ترامپ چهره خرابکاری — دوباره

یک زندگی موضوع نقاشی دیواری, نقاشی شده در خارج از برج ترامپ در منهتن است که با آن مواجه قابل توجهی خرابکاری از آن رونمایی شد در اوایل این ماه بود مخدوش و برای چهارمین بار در هفته با توجه به پلیس.

Mark David هوت بود با اتهام جنایی فساد پس از انتخابات گفت: او انداخت سفید رنگ بیش از یک بخش از نقاشی دیواری در صبح روز یکشنبه.

مظنون شروع به استفاده از دست خود را به لام رنگ در سراسر نقاشی دیواری در مدت کوتاهی پس از 10:00am می باشد NYPD کارآگاه کری Reilly با سی ان ان گفت.

سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری — پروژه شهردار, بیل د Blasio دستور داد پس از یک نقاشی شبیه رونمایی شد در خیابان منتهی به کاخ سفید — تبدیل به یک بحث flashpoint در این شهر نمادین خیابان پنجم.

در حالی که برخی جشن حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ماده میان جنبش سراسری ضد نژادپرستی تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید دیگران — از جمله سیاه و سفید زندگی توجه فعالان باید در مورد این پروژه به عنوان نمایشی به جای آن خواستار مهم پلیس اصلاحات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین در توصیف این نقاشی به عنوان یک “نماد نفرت” رسم مقاومت قابل توجهی از منتقدان خود را.

داستان آمده است…

Melania Trump اعلام کرد قصد دارد برای نوسازی باغ گل رز تنها چند ماه قبل از انتخابات

Melania Trump اعلام کرده است قصد دارد به انجام مجدد کاخ سفید به باغ گل رز را به آن را بیشتر در خط با طراحی اصلی اجرا شده در طول دهه 1960 کندی دولت.

بانوی اول می گوید روز دوشنبه در بیانیه ای که چند دهه از استفاده و تغییرات ایجاد شده برای حمایت از مدرن ریاست جمهوری گرفته اند تلفات در فضای درست کردن دفتر بیضی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با استفاده از باغ گل رز خیلی بیشتر به تازگی به اظهارات و نگه اخبار کنفرانس ها در سن coronavirus. بانوی اول نیز به میزبانی دولت شام برای استرالیا در باغ سال گذشته است.

برنامه های شرح داده شده توسط بانوی اول شامل بازگشت به باغ گل رز به اصل خود 1962 رد پا با بهبود زیرساخت ها و زهکشی و محیط بهتر برای گیاهان و گل.

نوسازی نیز شامل ساخت فضای بیشتر در دسترس برای افراد معلول و پیشرفت های سمعی و بصری و پخش نیازهای او گفت:.

آسوشیتد پرس

حداقل 14 بازیکنان بیس بال از Miami Marlins آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به ما گزارش های خبری.

تالار پرسش که آیا MLB فصل را مجبور به تعطیل کردن در حال حاضر.

تبلیغات

کاخ سفید همچنان ساختمان 13-پا بالا “ضد صعود’ دیوار پس از تظاهرات

کاخ سفید در دوره برای تکمیل یک برنامه ریزی چند میلیون دلاری محیط حصار جایگزینی به عنوان ساخت و ساز همچنان ادامه دارد.

تصاویر به اشتراک گذاشته آنلاین نشان داد ساخت و ساز در حال پیشروی در امتداد خیابان پنسیلوانیا که در آن دیدگاه های کاخ سفید می رود به اختلال زمانی که حصار جدید به اتمام است سال آینده.

بخش هایی از خیابان مسدود شده و موقت دیوار ساخته شده است که ساخت و ساز صورت می گیرد.

ادامه مطلب:

نیویورک تایمز‘ در کاخ سفید خبرنگار کتی راجرز گزارش بسیاری از مقامات ارشد تنها یادگیری در مورد مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین مثبت coronavirus آزمون از طریق رسانه ها.

لطفا اجازه می دهد تا وبلاگ یک لحظه به بار