مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: رئیس جمهور ادعا می کند ‘عملیات در پیچ و تاب سرعت پیدا خواهد کرد coronavirus واکسن تا پایان سال به فضا نیروی باعث می شود کاخ سفید اولین

Mar-a-لاگو به بازگشایی پس از مستند اما کاربران باید آنها را در حوله

مغلوب ساختن پیشی جستن فلوریدا باشگاه خواهد بخشی از بازگشایی به اعضای این آخر هفته به عنوان دولت آفتاب به آرامی بازگشایی از coronavirus مستند.

یک ایمیل فرستاده شده در روز پنج شنبه به کاربران می گوید: پالم بیچ توچال ساحل, باشگاه, رستوران, استخر آن و آن گرداب خواهد بازگشایی در روز شنبه پس از بسته دو ماه اما ساختمان اصلی آن که شامل اتاق های هتل اصلی منطقه ناهار خوری و محل اقامت رییس جمهوری بسته باقی خواهد ماند. کاربران را مجبور به عمل اجتماعی فاصله و صندلی خواهد بود مجموعه شش فوت از هم جدا. آنها باید آنها را در حوله.

فرماندار فلوریدا ران DeSantis یک متحد نزدیک رئیس جمهور شده است به آرامی اجازه می دهد دولت به بازگشایی با ضربه شهرستانهای جنوب فلوریدا انتهایی بقیه از دولت است. رستوران در پالم بیچ شهرستان مانند بسیاری از دولت می تواند در 25 درصد ظرفیت در داخل خانه است و باید حفظ شش پا بین جداول در خارج از منزل. DeSantis است که انتظار می رود به زودی افزایش ظرفیت محدود به 50 درصد است. کافه ها و کاباره ها بسته هستند.

Mar-a-لاگو مدیران گفته مقامات فلوریدا ماه گذشته بود که آن را به طور موقت تخمگذار کردن 153 کارگران به دلیل تعطیلی یک تصمیم رئیس جمهور در دفاع در آن زمان است.

“شما نمی توانید بسیاری از صدها نفر از کارکنان ایستاده در اطراف انجام هیچ چیز او گفت:” در 21 مارس. “وجود دارد هیچ مشتری. شما مجاز به یک مشتری است.”

دولت فدرال اقتصادی امداد لایحه به طور خاص میله مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار و همچنین به عنوان کسانی که با روابط به بالا دیگر مقامات دولتی و اعضای کنگره و خانواده آنها از دریافت وام اضطراری و مزایای دیگر به منظور کمک به کسب و کار حفظ کارگران در طول بیماری همه گیر.

پالم بیچ شهرستان تا به حال نزدیک به 4,300 تایید Covid-19 مورد از اوایل ماه مارس و حداقل 263 مرگ و میر.

به عنوان 2018, دریا-a-لاگو را حدود 500 عضو پرداخت 14000 دلار (£11,500) حق عضویت سالانه برای دسترسی به 17 هکتار و مستغلات با اعضای جدید پرداخت $200,000 (£164,500) شروع هزینه آن دو برابر شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات. اعضای اضافی پرداخت به شام و اقامت در اموال.

مغلوب ساختن پیشی جستن خریداری Mar-a-Lago – “ترین جشن جهان باشگاه خصوصی” با توجه به وب سایت خود را – از پایه و اساس از حبوبات اری برنده زن Marjorie Merriweather Post در سال 1985 برای $10m (£8.2 متر) و سرمایه گذاری ده ها میلیون دلار بهبود اموال. او آن را باز کرد به عنوان یک باشگاه در سال 1995.

ملک در حال حاضر دارای 58 اتاق خواب, 33 حمام از 20 ، 000 فوت مربع سالن تنیس و کروکت دادگاه و سه بمب پناهگاه است.

چلسی Ritschel این گزارش.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im