مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: رئیس جمهور ادعا می کند coronavirus ‘ممکن است هرگز دوباره’ به عنوان Fauci پیش بینی آن می ماندند تا پاییز پزشکی و رئیس می گوید: او برداشته شد برای بازجویی هیدروکسی کلروکین

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus ‘ممکن است هرگز دوباره’ به عنوان Fauci موعظه احتیاط

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است کروناویروس “ممکن است هرگز دوباره” در آخرین کاخ سفید جلسه توجه داشته باشید از کور خوشبینی تضعیف خود را بالا بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci که می گوید او انتظار دارد که این ویروس به معطل حداقل تا پاییز.

خواسته در مورد اینکه آیا موج دوم Covid-19 اعتصاب می تواند این زمستان و اثبات سخت تر برای مقابله با رئیس جمهور بی اعتنا بود.

“آن را نمی توان با آنچه که ما از طریق رفته در هر شکل یا فرم” او به صراحت گفت. “اگر آن را به عقب می آید, هر چند, آن را نمی خواهد آینده را در قالب که در آن بود. از آن خواهد شد آینده را در دوزهای کوچکتر که ما می تواند باشد.

“شما می توانید برخی از اون سوی خاکستر سوخته از کرونا” او ادامه داد. “[اما] ما نمی خواهد رفتن را از طریق آنچه که ما از طریق رفت و برای دو ماه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس تبدیل به دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده coronavirus نیروی کار و پرسید: “دکتر به شما نمی گویند, شانس خوب وجود دارد که Covid نمی خواهد آمد؟”

“ما نمی دانیم” او پاسخ داد.

Dr Fauci گفت: بعد از آن در همان جلسه گفت: “ما باید coronavirus در پاییز. من معتقدم که.”

او استرس هر چند که پاییز ملت بهتر خواهد بود آماده برای مدیریت آن است. “این که آیا یا نه آن را برای رفتن به بزرگ یا کوچک در حال رفتن به بستگی به پاسخ ما” دکتر Fauci گفت.

این سوال پس از Dr Robert Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت: واشنگتن پست در اوایل این هفته: “این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت”.

زمانی که او به نام رئیس جمهور به رد است که “خبر جعلی” دیروز Dr Redfield و نه flubbed خطوط خود را. “من نمی گویم که این خواهد بود بدتر است. به من گفت آن خواهد بود مشکل تر است و به طور بالقوه پیچیده” او نظر داد.

“ما در حال ساخت است که بهداشت و درمان عمومی ظرفیت در حال حاضر به مطمئن شوید که ما در مهار حالت برای آینده پاییز و فصل زمستان, بنابراین ما نمی خواهد نیاز به توسل به این نوع کاهش است که ما تا به حال در بهار.”

در اینجا جان T بنت گزارش.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات