مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار — زنده: رئیس جمهور ادعا می کند 99 درصد از coronavirus موارد هستند ” کاملا بی ضرر و Kanye West اعلام 2020 انتخابات

Kanye West اعلام تعجب 2020 انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد

Kanye West اعلام کرده تعجب ریاست جمهوری برای سال 2020 انتخابات در یک صدای جیر جیر به مناسبت روز استقلال است که موجب آشفتگی گسترده.

“ما در حال حاضر باید در تحقق بخشیدن به وعده های آمریکا با اعتماد به خدا و وحدت ما چشم انداز و ساختمان های آینده ما. من در حال اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده #2020VISION” این موسیقیدان گفت.

غرب قبلا پیشنهاد او برای رئيس جمهور اجرا در سال 2020 در یک سخنرانی در 2015 MTV Video Music Awards اما به نظر می رسد برای رفتن به عقب در بیانیه ای که پس از ابراز حمایت خود را از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

معلوم نیست در این زمان که آیا رپر گرفته است هر گونه رسمی گام در جهت راه اندازی یک کمپین مانند پر کردن کاغذ بازی به نظر می رسد دولت در انتخابات رای.

با اعلام این خبر نیز می تواند تحت تاثیر این واقعیت است که غرب انتظار برای انتشار یک آلبوم بعد از این سال.

خبرنگار ما با کیت Ng, است بیشتر در داستان زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>