مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: رئيس جمهور مقصر ‘لغزنده’ سطح شیب دار برای راه رفتن مشکل در حالی که کارشناسان بهداشت و درمان موضوع coronavirus هشدار خود را بیش از تولسا تجمع

چه تهمت را برنامه ریزی برای حرکت نیروهای نظامی از آلمان مفهومی برای ما دارد ؟

پس از بیش از یک سال از نازک-محجبه تهدید به شروع به کشیدن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا از آلمان مگر اینکه برلین آن را افزایش می دهد هزینه های دفاعی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد اقدام با برنامه ای برای برش نظامی آمریکا مشروط با بیش از 25 درصد است.

در مورد 34,500 سرباز آمریکایی مستقر در آلمان – 50,000 غیر نظامی از جمله وزارت دفاع کارمندان – و این طرح بنا به گزارش امضا شده توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته پیش بینی کاهش فعال وظیفه پرسنل به 25000 سپتامبر با کاهش بیشتر ممکن است.

اما به جزئیات آن هنوز اعلام نشده طرح قطره خارج شده اند وجود دارد نگرانی در حال رشد است که این حرکت را انجام دهید بیشتر به ضرر ما خود نظامی جهانی آمادگی و ناتو از مجازات آلمان است.

“تهدیدات ناشی از روسیه را ندارد کاهش و اعتقاد ما بر این است که نشانه هایی از تضعیف تعهد آمریکا به ناتو را تشویق بیشتر کشور و فرصت طلبی” مک Thornberry یک نماینده جمهوری خواه تگزاس نوشت: در نامه ای به آقای ترامپ با 22 GOP همکاران.

این پیشنهاد که از بین بردن نیروهای نظامی را مجازات آلمان مشرف این واقعیت است که سربازان آمریکایی دیگر در درجه اول وجود دارد برای این کشور دفاع با توجه به بازنشسته Lt ژنرال بن هاجز که فرمان ارتش آمریکا در اروپا از سال 2014 تا سال 2017.

“نیروهای نظامی و قابلیت های که در آمریکا مستقر در اروپا وجود دارد به طور خاص دفاع, آلمان, آنها بخشی از سهم ما به کلی جمعی ثبات و امنیت در اروپا” آقای هاجز در حال حاضر یک کارشناس استراتژیک با مرکز اروپایی برای تجزیه و تحلیل سیاست گفت.

“آنچه را از دست داده و در همه این است که به نفع ایالات متحده از داشتن رو به جلو مستقر قابلیت های است که ما می توانید استفاده کنید نه تنها برای بازدارندگی … اما برای استخدام در جاهای دیگر,” او اضافه شده است.

“این پایگاه در Ramstein است وجود دارد برای ما به دفاع از اروپا است. آن وجود دارد به عنوان یک جلو پایه ما را قادر به پرواز به آفریقا و خاورمیانه است.”

Mr تهمت شکایت کرده است که آلمان زندگی نمی کنند تا به گذراندن تعهدات ناتو است.

پس از انتخابات خود را در سال 2016 رئیس جمهور برای تحت فشار قرار دادند 2 درصد از تولید ناخالص داخلی هزینه های دفاعی معیار به عنوان یک هدف و بارها و بارها با نام بردن از آلمان به عنوان یک مجرم هر چند بسیاری دیگر نیز در زیر این هدف است.

ناتو و ارقام قرار داده و آلمان برآورد هزینه های دفاعی برای سال 2019 در 1.4 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات