مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: رئیس جمهور پشت معترضان که مورد آزار و اذیت خبرنگار پس از شلیک watchdog بررسی Pompeo

به انجمن خوش آمدید ما زنده وبلاگ از آخرین اتفاقات در مغلوب ساختن پیشی جستن زمین.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لگد آخر هفته با شلیک یک ناظر انتقادی از پرسنل حرکت می کند در وزارت امور خارجه. مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع کنگره حرکت در نامه ای که در آن او به هیچ دلیل خاصی برای شلیک وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick دیگر نسبت به او از دست داده بود اعتماد به نفس در او. آقای Linick برخاستیم و باز یک تحقیق به وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

در توییتر رئیس جمهور مشغول retweeting پیروان خود را (و خود) صبح امروز بلکه در زمان زمان به ominously تهدید دولت اقدام به “درمان” فرماندهی و کنترل Facebook, Instagram, Twitter و Google توسط “چپ رادیکال”. وی همچنین با توصیف معترضان فیلم برداری harrassing یک خبرنگار به عنوان “مردم!”

در همین حال پنتاگون مجبور شد به اظهار نظر در مورد آن توسعه hypersonic سلاح پس از Mr تهمت bragged در مورد وجود یک “سوپر duper موشکی”.

متاسفانه اضطراب ما منتظر راه اندازی از فضا نیروی رباتیک X-37B هواپیما فضایی در یک ماموریت سری بیهوده بود — یک آب و هوا تاخیر می بیند راه اندازی به تعویق افتاد تا فردا.

دنبال به روز رسانی های زنده در زیر

هیدروکسی کلروکین مرتبط به بالاتر مرگ و میر در coronavirus بیماران تحقیقات می گوید

این دارو که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کرات به عنوان یک “تغییر بازی” در مبارزه با کروناویروس است که هیچ معجزه درمان با توجه به تحقیقات جدید است.

“بخش خوب است که آن را در اطراف برای یک مدت طولانی” گفت: ضد مالاریا درمان با هیدروکسی کلروکین در ماه مارس است. “بنابراین ما می دانیم که اگر همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده آن را نمی خواهید برای کشتن هر کسی است.”

شواهد جدید نشان می دهد ممکن است انجام این کار. داده ها از مطالعات بالینی تحقیقات علمی و تجزیه و تحلیل علمی نشان می دهد استفاده از این دارو برای درمان Covid-19 قابل توجهی ممکن است افزایش خطر مرگ برای افراد خاصی است.

کالین Drury در آخرین تحقیقات.

مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی مقامات وزارت امور خارجه و بررسی مایک Pompeo

اطلاعات بیشتر در شلیک بازرس کل استیو Linick که نانسی پلوسی توصیف کرده است به عنوان بخشی از رئيس جمهور را ‘خطرناک الگوی مقابله به مثل”.

روری سالیوان ،

کاخ سفید ممکن است که بازگرداندن بودجه در کسری از سطح قبلی

در پاسخ به یک صدای جیر جیر از فاکس کسب و کار لنگر Lou Dobbs رئیس جمهور ذکر یک امکان برای بازگرداندن وجوه به سازمان بهداشت جهانی خواهد بود به پرداخت فقط 10 درصد از کمکهای قبلی “مطابق بسیار پایین چین پرداخت”.

تبلیغات

‘مردم!’

رئیس جمهور خواستار anti-مستند معترضان با عصبانیت, مقابله با یک تلویزیون اخبار خدمه “مردم” او به عنوان سهام فیلم از اخبار 12 لانگ آیلند کوین Vesey.

آیا هکرها به رئیس جمهور ‘رازهای’?

هکرها که به سرقت اطلاعات از عمده سرگرمی, قانون شرکت را تهدید به انتشار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “رازهای” مگر اینکه آنها دریافت $42m (£35) در ransom.

گروه هک حقوقی Grubman شایر Meiselas & کیسه و در حال حاضر منتشر شده چه به نظر می رسد به یک قرارداد برای خواننده پاپ مدونا.

این شرکت تاکید رئیس جمهور است و نه یکی از مشتریان خود و هرگز شده است.

کنراد دانکن کرده است.

“من اسمش را ” سوپر duper موشک'”

رئیس جمهور ریگان به حال خود جنگ ستارگان برنامه اما رئیس جمهور تهمت خود را پنهان دفاع پروژه که پنتاگون با اکراه مجبور به اظهار نظر در مورد بعد از آن در روز جمعه است.

در اینجا فرمانده توصیف قابلیت های hypersonic سیستم موشکی: “ما من تماس آن “سوپر duper موشک’ و من شنیده ام دیگر شب 17 بار سریعتر است که آنچه آنها در حال حاضر. سپس شما را در سریع ترین موشک های ما در حال حاضر. شما شنیده روسیه پنج بار و چین در حال کار بر روی پنج یا شش بار ما یک بار 17 و آن را فقط بدست go-ahead.”

تام Embury-دنیس گزارش.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن هدف در رسانه های اجتماعی

شوم tweet به چیز نورد این شنبه – به عنوان رئیس جمهور می گوید: “در ارتباط باشید”!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>