مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: رئیس جمهور می رسد در فلوریدا به تماشای ناسا پرتاب موشک SpaceX به عنوان ما coronavirus مرگ و میر ‘بازدید 100,000’

Pompeo اعلام هنگ کنگ است که دیگر مستقل از چین

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گزارش به کنگره در روز شنبه که دلار هنگ کنگ بود دیگر مستقل از چین است.

“هیچ فرد معقول و منطقی می تواند ادعا امروز که دلار هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال از چین داده و حقایق را بر روی زمین” آقای Pompeo در بیانیه ای گفت.

“هنگ کنگ و پویا مشاغل و رایگان مردم رونق گرفت و برای چندین دهه به عنوان یک سنگر و استحکامات از آزادی و این تصمیم به من می دهد بدون لذت. اما سیاست صدا ساخت نیاز به یک شناخت از واقعیت” آقای Pompeo اضافه شده است. “در حالی که ایالات متحده یک بار امیدوار است که آزاد و مرفه هنگ کنگ خواهد ارائه یک مدل برای استبدادی چین آن است که در حال حاضر روشن است که چین مدلسازی هنگ کنگ پس از خود است.”

وزارت امور خارجه مجبور شد به یک تصمیم در مورد وضعیت دلار هنگ کنگ استقلال پس از یک قانون تصویب شده در سال گذشته است. |

این عزم با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند خطر انداختن آمریکا رابطه تجاری با هنگ کنگ.

پکن منتقل تحمیل جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ در روزهای اخیر که تشویق تصمیم گیری ساخته شده توسط Mr Pompeo و بخش خود را. امنیت ملی قوانین به مرور توسط کنگره خلق ملی (NPC) خواهد criminalise ضد دولتی جنبش مانند تظاهرات طرفداران دموکراسی در هنگ کنگ در سال گذشته است.

این یک حرکت از دیگران ساخته شده توسط پکن به مانع بر آزادی ساکنان هنگ کنگ لذت ببرید.

وزارت امور خارجه به عنوان تعیین هنگ کنگ “ندارد ادامه به حکم درمان در ایالات متحده قوانین در همان شیوه ای که آمریکا قوانین اعمال شد به هنگ کنگ قبل از جولای سال 1997.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de