مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: جو بایدن می گوید: رئیس جمهور تبدیل شده است ملت ‘به یک میدان جنگ’ به عنوان فرمانداران فشار در برابر تهدید به اعزام نیروهای

سی ان ان لنگر ادعای ما این است که teetering در دیکتاتوری با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور

لوئیس سالن می نویسد: سی ان ان لنگر همین لیمو آمار در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه شب پس از آدرس رئيس جمهور در مورد جورج فلوید تظاهرات هشدار آمریکایی ها که این کشور “teetering در یک دیکتاتوری”.

روز دوشنبه آقای ترامپ تهدید به استقرار نظامی آمریکا برای پراکندن تظاهرات در سراسر کشور در سخنان خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است.

در پی تهدیدات Mr لیمو صحبت کردن در سی ان ان را محکوم کرد رئیس جمهور اعلام قصد استفاده از نیروی نظامی.

“چشم خود را باز و امریکا. چشمان خود را باز کنید. ما teetering در یک دیکتاتوری. این هرج و مرج است. کرده است, رییس جمهور من گوش دادن رئیس جمهور اعلام جنگ با آمریکایی ها?”, لنگر پرسید.

“چه اتفاق می افتد در اینجا ؟ او گفت که او می خواهد برای حفاظت از صلح آمیز معترضان در همان زمان ارسال اجرای قانون و نظامی به خیابان ها فشار مسالمت آمیز معترضان به عقب به تهاجمی با معترضان مسالمت آمیز. او در حال انجام است مخالف دقیق از آنچه که او گفت: در آن سخنرانی” آقای لیمو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>