خرید رپورتاژ

مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار زنده: آخرین به روز رسانی به عنوان ما رئیس جمهور ضربات مقدس بومی آمریکا دفن توطئه | مستقل

زندگی می کنندبه روز شده دوشنبه 10 فوریه سال 2020 17:08

ویدیو های مرتبط: تهمت ادعای او هیچ کار اشتباهی انجام داد’ به عنوان او تبرئه شده است

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به پیشنهاد 21 درصد کاهش در کمک های خارجی و کاهش امنیت اجتماعی-net برنامه های خود را در $4.8 تریلیون دلار (£3.7 تریلیون دلار) بودجه پیشنهادی برای سال 2021 سال مالی.

رئیس جمهور ایالات متحده نیز به دنبال $2bn (£1.5 میلیارد دلار) به صندوق ساخت و ساز بیشتر از یک دیوار در امتداد مرز ایالات متحده با مکزیک یک وعده او در طول مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری در سال 2016. رقم قابل ملاحظه ای کمتر از $8.6 میلیارد دلار (£6.7 میلیارد دلار) درخواست او از یک سال پیش.

روز یکشنبه آقای ترامپ میزبانی سالانه فرمانداران’ توپ در کاخ سفید و ستایش آمریکا فرمانداران برای انجام یک “فوق العاده ای” در عین حال گاهی اوقات کار دشوار پیشرو کشورهای خود را قبل از اینکه ادعا کرد برخی از این اعتبار برای خود و گفت: “شما فقط در کشور ما انجام می دهند. ما هرگز انجام می شود به عنوان به خوبی به عنوان ما در حال انجام در حال حاضر است.”

دنبال آخرین به روز رسانی

دادستان کل ویلیام بر تایید کرده است وزارت دادگستری ایالات متحده تاسیس یک راه برای رودی جولیانی و دیگران به طور رسمی ارائه برنامه به طور بالقوه شواهد محکم در برابر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به بخش:

رئیس هستهای وزن در گزارش از یک برنامه به طور بالقوه سیاسی-انگیزه حمله علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی داوطلبان در فلوریدا:

جورج کانوی برجسته واشنگتن وکیل و شوهر به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید مشاور ارشد کلیان کانوی یک بار دیگر ناودان رئیس جمهور در توییتر

تبلیغات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است را بازتوییت کرد تصاویر, نشان دادن جمعیت در انتظار او را در نیوهمپشایر جلوتر از یک رالی رئیس جمهور برنامه ریزی شده یک روز قبل از این دولت دارای اولین-در-این-ملت اولیه روز سه شنبه:

وزارت دادگستری تنظیم فرایند برای دریافت اطلاعات در مورد نامزدهای انتخابات
 

ویلیام بر این دادستان کل آمریکا (EPA)

از دادستان کل آمریکا, ویلیام بار تایید کرده است که وزارت دادگستری تعیین کرده است تا یک روند برای دریافت اطلاعات در مورد نامزدها پیش از انتخابات ماه نوامبر از جمله از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی اما اضافه شدن هر گونه اطلاعات باید “در صورت ارزش است.”

“ما باید بسیار مراقب باشید با توجه به هر گونه اطلاعات که از اوکراین” آقای Barr گفت.

“هستند بسیاری از برنامه های در اوکراین. وجود دارد مقدار زیادی از عبور جریان و ما نمی توانیم هر چیزی را دریافت می کنیم از اوکراین در ارزش روبرو شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “اقتصاد ما قوی است یک بار دیگر’
 

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست بودجه برای سال مالی 2021 می رسد در خانه کمیته بودجه در کاپیتول هیل در واشنگتن (AP)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مالی 2021 طرح “مجموعه دوره برای یک آینده ادامه داد: آمریکا تسلط و رفاه, رییس جمهور گفت: در یک پیام همراه با سند.

“وجود دارد که خوش بینی بود که در اینجا قبل از 63 میلیون آمریکایی از من خواست که برای آنها کار و تخلیه باتلاق” آقای ترامپ گفت: با توجه به یک کپی کامل از بودجه به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

“در دهه های واشنگتن نخبگان به ما گفت که آمریکایی ها تا به حال هیچ چاره ای جز پذیرش رکود پوسیدگی و کاهش است. ما آنها را ثابت کرد اشتباه است. اقتصاد ما قوی است یک بار دیگر.”

تبلیغات

رسانه های اجتماعی غول critcised برای ترک کردن “گمراه کننده” پلوسی تصویری

نانسی پلوسی را به انتقاد از Facebook و Twitter برای از بین بردن یک “گمراه کننده” تصویری از مجلس پاره کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه گفتار.
 

هر دو سایت حاضر به خراب کردن doctored تصویری که نشان می دهد او پاره کردن سخنرانی به عنوان آقای ترامپ افتخارات مخاطبان را نشان می دهد و یک خانواده نظامی reuniting.
 

خانم پلوسی را پاره کردن تا در این گفتار اما تنها پس از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید.

در اینجا اندرو Naughtie چقدر برنده مقدماتی نیوهمپشایر در واقع مسائل دموکراتیک نامزدها:

تبلیغات

پلوسی می گوید بودجه به دنبال تحمیل ‘کاهش ویرانگر به بحرانی خطوط’

 

نانسی پلوسی پاره پاره کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا (AP)

نانسی پلوسی اتحاد پیوست حمله به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی بودجه و گفت: “بار دیگر رئیس جمهور است که نشان دهد چقدر کوچک او ارزش سلامت خوب است امنیت مالی و رفاه سخت کوش خانواده های آمریکایی است.”

“سال به سال رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه باید به دنبال تحمیل کاهش ویرانگر به بحرانی حیاتی است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها با تکیه بر” او در بیانیه ای گفت.

“آمریکایی ها با کیفیت و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی خواهد شد و هرگز امن با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه به افزایش هزینه های نظامی

آقای ترامپ بودجه است که انتظار می رود به افزایش هزینه های نظامی با 0.3 درصد افزایش به $740.5 میلیارد دلار (£573bn) و پیشنهاد بالاتر outlays برای دفاع و جانبازان است.

با این حال رئیس سابق ستاد مشترک ارتش مایک مولن نگرانی در مورد چگونگی کمک های خارجی کاهش خواهد گذارد ما غیر نظامی ردپا در سراسر جهان است که کمک می کند تا کاهش نیاز به مداخله نظامی.

“در دوره ای از قدرت های بزرگ رقابت برش این مهم سرمایه گذاری خواهد بود از تماس با واقعیت در سراسر جهان,” او نوشت: در نامه ای به بالای رهبران کنگره.

“این یک لحظه ای که سرمایه گذاری بیشتر در دیپلماسی و توسعه مورد نیاز است و نه کمتر.”

رئیس جمهور را متهم به از بین بردن مقدس, بومیان آمریکا, سایت

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار در مرز آمریکا و مکزیک است و از بین بردن مقدس, بومیان آمریکا, سایت های, یک دموکرات کنگره گفته است.
 

رائول Grijalva گفت: خدمه ساخت و ساز آغاز شد انفجار از طریق بخش هایی از بنای تاریخی تپه که شامل یک سایت دفن برای Tohono O’odham ملت است.
 

“جایی که آنها انفجار روز دیگر در بنای تاریخی تپه که محل استراحت برای در درجه اول آپاچی رزمندگان بود که درگیر در نبرد با O’odham” آقای Grijalva گفت. “و سپس O’odham مردم در راه احترام گذاشته و آنها را به استراحت در بنای تاریخی تپه.”
 

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله برای ‘مخرب و غیر منطقی بودجه
 

رییس جمهور 2021 سال مالی بودجه شده است را محکوم کرد به عنوان “مخرب و غیر منطقی”.
 

“این مخرب و غیر منطقی رئیس جمهور است که ما به یک مخرب و غیر منطقی بودجه گفت: بودجه مجلس رئیس کمیته جان Yarmuth.

“بودجه گزارش شامل تغییرات مخرب به پزشکی, ضربه محکم و ناگهانی تامین اجتماعی و کمک های دیگر برنامه های است که برای کمک به آمریکایی ها پایان می رسد دیدار در حالی که همه خود را گسترش کاهش مالیات برای میلیونر و ثروتمند و شرکت های بزرگ.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای منحرف کردن میلیاردها دلار برای ساخت دیوار خود را در مرز آمریکا و مکزیک است که او بارها و بارها ادعا مکزیک خواهد پرداخت.
 

رئیس جمهور ایالات متحده به دنبال $2bn (£1.5 میلیارد دلار) در بودجه قابل ملاحظه ای کمتر از $8.6 میلیارد دلار (£6.7 میلیارد دلار) درخواست او از یک سال پیش.
 

در اینجا فیل توماس در سال 2021 بودجه پیشنهادی:
 

به انجمن خوش آمدید مستقل‘آخرین پوشش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

رئیس جمهور ایالات متحده است که انتظار می رود به اعلام انتخابات سال بودجه طرح بعد از امروز که انتظار می رود عبارتند از 21 درصد کاهش در کمک های خارجی و اسلش به امنیت اجتماعی-net برنامه.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im