مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: مواد مخدر گرفته شده توسط رئیس جمهور مرتبط با افزایش خطر مرگ به عنوان نظرسنجی نشان می دهد که 60 درصد از آمریکایی ها از رد coronavirus پاسخ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید فورد کارخانه در میشیگان, میشیگان در روز پنج شنبه و کاهش یافته است به پوشیدن ماسک صورت در حضور مطبوعات با وجود دولت را دادستان هشدار داد که انجام شد هر دو یک سیاست شرکت و یک الزام قانونی در این سرزمین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تور Rawsonville گیاه است که توزیع مجدد برای تولید هواکش و تجهیزات حفاظت فردی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس برگزار شد و یک میزگرد بحث و گفتگو با رهبران آمریکایی آفریقایی تبار در مورد جمعیت های آسیب پذیر برخورد با این بیماری است.

این هیدروکسی کلروکین-huffing جمهور نمی پوشیدن ماسک در طول هر یک از رویدادهای عمومی در تاسیسات حتی اگر فورد تصریح کرد: در روز سه شنبه که سیاست های آن باقی مانده است که همه بازدید کنندگان باید آنها را می پوشند.

مغلوب ساختن پیشی جستن همواره نادیده ارشاد از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) با اصرار مردم به پوشیدن ماسک در شرکت به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

احاطه شده توسط فورد مدیران با پوشیدن ماسک تهمت به خبرنگاران گفت که او تا به حال قرار داده و یکی از نظر دوربین. “من تا به حال یک روز قبل از. من عینک در منطقه است. من نمی خواهم به مطبوعات از لذت دیدن آن را,” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که اگر تهمت بود گفت آن قابل قبول نیست به پوشیدن ماسک در کارخانه فورد رئیس اجرایی لایحه فورد گفت: “آن را به او.”

این شرکت بعدها در بیانیه ای گفت که رئیس بود “تشویق” مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن ماسک زمانی که او وارد و اضافه کرد که رئیس جمهور موظف به حال در طول یک مشاهده از سه two-seater Ford GT ماشین های ورزشی.

در مصاحبه با سی ان ان, میشیگان, دادستان کل دانا گفت: Nessel وجود دارد خواهد بود “بسیار جدی گفتگو” با فورد برای اجازه رئیس جمهور به نقض فرماندار دولت گرچن Whitmer اجرایی منظور در ماسک.
 

که سفارش مشخص می کند که هر کسی که از نظر پزشکی قادر می پوشند باید یک ماسک محصور در فضاهای عمومی.

“آنها می دانستند دقیقا چه منظور بود و اگر آنها مجاز هر کسی حتی رئیس جمهور ایالات متحده به سرپیچی که منظور من فکر می کنم آن را دارای پیامدهای جدی سلامتی بالقوه خود را به کارگران” Nessel یک دموکرات گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Nessel در توییتر او نباید مصرف خشم خود را از فورد.

“نه خود تقصیر و من را در یک ماسک. جای تعجب نیست که بسیاری از شرکت های خودرو چپ میشیگان, تا زمانی که من آمد!”

 
این سوزش او پاسخ.

در اینجا جان T بنت گزارش.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>