مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار – زنده: برنی ساندرز به پایان می رسد مبارزات انتخاباتی به عنوان رئیس جمهور انتقاد دموکرات ها و می گویند coronavirus باید ‘به سرعت فراموش شده’

حتی به عنوان تیم پزشکی تلاش برای صرفه جویی در یورش به شدت بیمار coronavirus بیماران و مرگ و میر آمار جدید اوج تعداد Covid-19 hospitalisations به نظر می رسید درست در ایالت نیویورک آمریکا کانون این بیماری همه گیر فرماندار اندرو کومو گفت: در روز سه شنبه.

نیویورک یکی از چندین متحده همراه با ملت به عنوان یک کل به ارسال به بالاترین خود را روزانه از دست دادن زندگی از Covid-19 بسیار مسری بیماری تنفسی ناشی از ویروس است. متناوب 731 مرگ و میر گزارش شده در کومو دولت به تنهایی.

اما در اوایل آماری نشانه های این بحران ممکن است اوج ارائه راحتی کمی خسته پزشکان و پرستاران در خط مقدم از شیوع بیماری به عنوان بیمارستان اتاق های اورژانس و مراقبت ويژه سرشار با Covid-19 بيمار.

“مردم فقط خیلی فوق العاده بیمار… فوق العاده بیمار در راه است که من هرگز تجربه کرده یا دیده اند” گفت: ژاکلین کالاهان, 33, نیویورک شهرستان, پرستار صحبت کرد که آمریکا در وضعیت او مشخص نشده بیمارستان که در آن او کار می کند.

“پس هر روز است, راستش, سخت ترین روز,” او گفت:. “شما فقط نمی دانند که چگونه آن را به تغییر دهید و شما فقط امیدوارم که آن را نگه می دارد گرفتن بهتر است, اما شما می دانید که ما نمی تبدیل شده است که گوشه ای به طور کامل نشده است.”

ایالت نیویورک حساب برای بیش از یک سوم از تایید ما coronavirus موارد به تاریخ و نزدیک به نیمی از مجموع مرگ و میر – 5,489 از شنبه.

اما کومو گفت: افزایش تعداد مرگ و میر بود “عقب مانده شاخص” آمدن روز یا چند هفته پس از شروع عفونت.

وی با اشاره به جای کاهش نرخ coronavirus hospitalisations مراقبت های ویژه پذیرش و یک لوله به عنوان نشانه های اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده در ماه گذشته مشغول به کار بودند.

فرمانداران ایالت ایلینوی و لوئیزیانا – دو دیگر نقاط داغ در آمریکا همه گیر – به همین ترتیب زوج گزارش از رکورد جهش در Covid-19 مرگ و میر با داده نشان می دهد که سرایت ممکن است رسیدن به یک فلات.

این پیام به نظر می رسید کالیبره شده برای انتقال حس امید در حالی که اصرار مردم برای رعایت صرفا توسط stay-at-home سفارشات اعمال شده توسط فرمانداران از 42 متحده است.

“بیایید خود راضی” کومو یک کنفرانس خبری گفت. “اجتماعی فاصله در کار است… به همین دلیل شما می بینید که اعداد پایین آمدن.”

در سراسر کشور, فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت: عفونت منحنی در دولت اول به اعمال stay-at-home سفارشات – بود “خم, اما آن را نیز کشش” با شیوع ویروس وجود دارد انتظار می رود به اوج خود در اواسط تا اواخر ماه مه.

“منحنی همچنان به افزایش, اما در حال حاضر آن را کندتر است,” او گفت: “ما جلسه.

در یکی دیگر از روشنایی ضعیف تابیدن از خبر خوب به ما جراح عمومی, جروم, Adams گفت: این بیماری همه گیر ممکن است در نهایت به قتل کمتر از آمریکایی ها از طیف وسیعی از 100,000 به 240,000 بینی قبل توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

آخرین مدل پژوهش از دانشگاه واشنگتن – یکی از چندین ذکر شده توسط پیشرو مقامات بهداشتی – پیش بینی ما coronavirus مرگ و میر در مجموع کمتر از 82,000 4 اوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de