دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی شد و به یکی دیگر از تجمع-مانند کاخ سفید رویداد این بار ظاهرا حمایت از فرصت های شغلی که قبلا برای زندانی کردن مردم و کاهش درآمد جوامع در طول سخنان خود در یک نشست اقتصادی در Charlotte, North Carolina ساعت پس از اعلام است که نانسی پلوسی شکست قانون هنگامی که او را پاره پاره تا یک کپی از خود را در گفتار و ominously پیش بینی برکناری یک استیضاح شاهد.

رئیس جمهور آمار در دموکرات ها از کاخ سفید, چمن, تماس آنها را “دیوانه” و “بد” را به عنوان او خود را جشن گرفتند دولت را به نفع خود در یک دادگاه تجدید نظر فدرال در مورد رد طرح دعوی در دادگاه توسط دموکرات کنگره در تلاش برای دسترسی به پرونده های مالی خود را برای تعیین موارد نقض قانون اساسی را emoluments بند.

دگرمن الکساندر Vindman کلیدی استیضاح شاهد به عنوان یک عضو شورای امنیت ملی بود, همراهی, از کاخ سفید در روز جمعه بعد از ظهر ظاهری نسبت به شهادت او.

پرداختن به شایعات در مورد کارکنان خروج آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “من خوشحال هستم با او. آیا شما فکر می کنم من قرار بود با او ؟ من نیستم.”

روز پنج شنبه رئیس جمهور راه اندازی شد و به یک تاول نمره-اقامت diatribe در برابر آمریکا پس از استیضاح تبرئه توسط سنا خواستار امثال مجلس و آدام شیف “باطل” و “فاسد”, ex-FBI مدیر James Comey “یک sleazebag” و دفتر را بالا برنج “تفاله” از شرق در کاخ سفید.

رئیس جمهور با برچسب محاکمه او “گاو***” و همچنین به طور خاص تنها شورشی سناتور جمهوری خواه میت رامنی برای استفاده از “دین به عنوان چوب زیر بغل” در رای گیری برای اعتقاد خود را هر چند مسلما شوم اعلام می آمد زمانی که او به تصویب رسید مافیا به سبک تعبیری می گویند: “ما در حال رفتن به مراقبت از همه چیز به خاطر ما هرگز نمی تواند اجازه دهد این اتفاق می افتد دوباره.”

سخنرانی او را ملاقات کرد و با گسترده زنگ با 2020 نامزد پیت Buttigieg نام تجاری حمله به آقای رامنی “ننگین” و سابق کاخ سفید اخلاق رئیس والتر Shaub warning: “ما در سر-در-پیکس فاز رو به رشد استبداد.”

روز جمعه زیر تیغ نازک سرب در آیووا انجمن آقای تهمت تمسخر آقای Buttigieg گفت: “هر کس از جهنم این است که” در حالی که حمله به دموکرات ها برای کشیده کردن نتایج.

به دنبال اخبار آن را به عنوان اتفاق افتاده است:

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل‘s نورد پوشش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تقبیح ‘گاو***’ استیضاح, ‘باطل’ دموکرات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه اندازی تاول نمره-اقامت diatribe در مقابل آمریکا در روز پنج شنبه پس از استیضاح تبرئه توسط سنا خواستار امثال نانسی پلوسی و آدام شیف “باطل”, “بد” و “فاسد”, ex-FBI مدیر James Comey “یک sleazebag” و دفتر را بالا برنج “تفاله” از شرق در کاخ سفید.

رئیس جمهور با برچسب محاکمه او “گاو***” و همچنین به طور خاص تنها شورشی سناتور جمهوری خواه میت رامنی برای استفاده از “دین به عنوان چوب زیر بغل” در رای گیری برای اعتقاد خود را هر چند مسلما شوم اعلام می آمد زمانی که او به تصویب رسید مافیا به سبک تعبیری می گویند: “ما در حال رفتن به مراقبت از همه چیز به خاطر ما هرگز نمی تواند اجازه دهد این اتفاق می افتد دوباره.”

تیم حقوقی خود را – از جمله بدنام مشهور دفاع وکیل Alan Dershowitz – داده شد یک قهرمان استقبال رئیس جمهور به عنوان مهمان وارد شدند و مخاطبان از جمله MAGA مشاهیر به عنوان congresspeople مت Gaetz Doug Collins, جیم, اردن, Elise Stefanik و علامت مراتع رهبر سنا میچ مک کانل دادستان کل لایحه Barr و روباه صاحب نظران Laura Ingraham و Katie Pavlich.

“جادوگر شکار آغاز شده روز من آمد آسانسور” تهمت شروع (به معنی طلایی پله برقی در برج ترامپ در نیویورک که از آن او فرود در 16 ژوئن 2015 به اعلام نامزدی خود را) قبل از راه اندازی به آدرس او به عنوان یک “جشن”.

“اگر این اتفاق برای رئیس جمهور اوباما بسیاری از مردم شده ام در زندان برای مدت زمان طولانی در حال حاضر” او گفت: قبل از تمرکز بر مصیبت است که به گل نشسته دوره اول خود را در دفتر: “ما برای اولین بار رفتم از طریق ‘روسیه, روسیه, russia.’ این همه گاو***.”

او سولفات برای مجلس خود را به دنبال نازک-محجبه حمله به او را زودتر در صبح که صبحانه ملی نماز و او اجازه نداد: “من تا به حال نانسی پلوسی نشسته چهار صندلی های دور و من گفتن چیزهایی که بسیاری از مردم نمی گفت اما من به معنای هر کلمه از آن را.”

“نانسی پلوسی یک فرد وحشتناک… من شک او دعا در همه,” او ادامه داد: یک نکته در طراحی بسیار خشمگین مؤمن کاتولیک.

نمره-اقامت نگه داشته و در آینده حتی استیضاح شاهد و بنفش قلب گیرنده دگرمن الکساندر Vindman مسخره بود – به عنوان رئیس جمهور لمس وحشی و طیف گسترده ای از افراد دیگر: از سال 2017 کنگره بیس بال تیر از استیو Scalise به رابرت مولر عملکرد قبل از کنگره به محدوده سابق نیویورک یانکیز دوم baseman بابی ریچاردسون به مواد مخدر, قیمت دموکراتیک اولیه رای گیری آریزونا و حتی کالج کشتی کج.

او خود به این نتیجه رسیدند ساعته آدرس با یک تماس برای همکاری دو حزبی (!) و یک درخواست تجدید نظر برای همدردی: “من می خواهم به عذر خواهی به خانواده من برای داشتن آنها باید از طریق یک ساختگی پوسیده مقابله با برخی بسیار بد و افراد بیمار. و Ivanka است که در اینجا و فرزندان من و تمام خانواده است. و که شامل بارون.”

در اینجا جان T بنت در بیهوده گویی که احساس سطح بعدی حتی برای نارنجی.
 

منتقدان دور رئیس جمهور را ‘شرم آور’ آدرس

سخنرانی مواجه شد با گسترده زنگ با 2020 نامزد پیت Buttigieg نام تجاری حمله رامنی “ننگین” و سابق کاخ سفید اخلاق رئیس والتر Shaub warning: “ما در سر-در-پیکس فاز رو به رشد استبداد.”

زبان به سی ان ان Chris Cuomo در سالن شهر از Manchester, New Hampshire, شهردار پیت گفت: “این شرم آور به خصوص برای شنیدن راه او حمله سناتور رامنی برای وضوح پیروی از وجدان خود و بیشتر در مورد به عنوان سناتور رامنی به وضوح بود بیشتر نگران قضاوت تاریخ و شاید در مورد رابطه اش با خدا از در مورد حزب وفاداری.”


 

کومو تا به حال چند کلمه خود را شب گذشته برای حزب جمهوری خواه گفت: در روز خود را نشان می دهد که ایران خریداری کرده است به Trumpism عمده فروشی و “خرس هیچ شباهتی به آن سنتی خود” آن مرسوم ارزش “eviscerated”.


 

حتی بیشتر محکم بود والتر Shaub مدیر ما از دولت اخلاق بین 2013 و 2017:


 

در اینجا کمی بیشتر در مورد دموکراتیک پاسخ با چاک شومر هنوز نما به عنوان شبح در مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگ مک جشن.

تبلیغات

Pelosi راه اندازی شگفت آور حمله بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از, اتحادیه اروپا, اقتصاد و رامنی انتقاد

به عنوان نانسی پلوسی او خود در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی – قبل از empting مغلوب ساختن پیشی جستن لحظه بزرگ با برخی از شگفت انگیز حملات خود را.

او او را متهم کرد با استفاده از روز سه شنبه وزارت امور خارجه این اتحادیه به عنوان یک “پس زمینه برای نشان دادن واقعیت ارائه دولت از ذهن است که تا به حال هیچ ارتباطی با واقعیت ندارند” تکرار او soundbite که رئیس جمهور ارائه کرده بود “یک مانیفست از دروغ” و به این توجیهی برای پاره کردن آن: “او را خرد و حقیقت در سخنرانی خود. او را خرد اساسی در رفتار خود. من خرد شده و دولت خود را از ذهن خود آدرس.”

بلندگو نیز در زمان تهمت جعلی ادعا می کنند که او به ارث برده بود یک اقتصاد در هرج و مرج از باراک اوباما و آن را تبدیل به اطراف (به عنوان اگر او بود که گرفته شده بود در سال 2009 در آغاز از سقوط مالی نه سلف خود).

رئیس جمهور این است که “تلاش برای بی اعتبار ساختن پیروزی دولت اوباما در اقتصاد,” او گفت:. “رئیس جمهور تهمت نمی ذاتی یک ظرف غذا – او به ارث برده یک حرکت است.”

“رئیس جمهور می رود و می گوید:” به دلیل رشد بسیاری از مردم در مواد غذایی.’ خیر – شما لگد آنها را,” او اضافه شده به وضوح در پایان از او افسار زیر یک هفته برای دموکرات ها.

مانند Buttigieg او در زمان جرم در حمله رامنی به عنوان “ویژه بدون کلاس”.

“این بسیار نامناسب در نماز صبحانه,” او گفت:. “او صحبت کردن در مورد چیزهایی که او می داند که کمی در مورد: ایمان و عبادت است.”

در اینجا ما گزارش از جان T بنت و الکس وودوارد در یک بلندگو که می گوید او احساس “آزاد” و آن را نشان داد.
 

رئیس جمهور را متهم پلوسی از خرد ‘قدرتمند آمریکایی داستان’

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقام در برابر پلوسی متوقف نمی شود با سخنرانی خود – به عنوان او ادامه داد: به فشار جمهوریخواه faux خشم علیه او عمل شورش در روز سه شنبه شب با ارسال یک ویدئو در توییتر متهم او را از بی احترامی خود را SOTU مهمانان (به طور موثر dimissing ستایش خود را برای 100 سال تاسکیگی Airman چارلز مک گی و همسر نظامی امی ویلیامز در پاره کردن سخنرانی).

اما شما نمی گرفتن نانسی پلوسی که به راحتی…

برای Indy صدای, جان تی بنت معتقد است که کل استیضاح پیشنهاد کرده است با این وجود در نهایت ثابت یک شکست برای بلندگو که او می گوید باید حمایت اولیه غریزه به گریز یک فرایند او شد onced از آن به عنوان “بیش از حد تفرقه”.
 

مغلوب ساختن پیشی جستن یازدهم موافق به همکاری در مقابله با کروناویروس

رئیس جمهور evidentally مشتاق به بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول شده است به tweeting در ساعت اندکی از صبح از سی گفته شده است در گفتگو با نخست وزیر چین شی جین پینگ در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش جهانی coronavirus.


 

رهبران دو کشور توافق برای ادامه ارتباط گسترده و همکاری میان دو طرف با توجه به سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere. مغلوب ساختن پیشی جستن و یازدهم نیز مجددا بر تعهد خود را به اجرای فاز 1 از معامله تجاری بین ایالات متحده و چین ،

شما می توانید دنبال آخرین اپیدمی زندگی با من همکار ساموئل آزبورن زیر, گزارش, پس, چینی, دکتر, اولین هشدار داده جهان به ویروس Li Wenliang گذشت از آن روز پنج شنبه.
 

تبلیغات

رئیس جمهور ‘apoplectic’ در بوریس جانسون بیش از Huawei معامله

تهمت نیز به زبان انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون بود و بنا به گزارش “apoplectic” در مورد دومی تصمیم به چشم پوشی از دولت او مشاوره به خلاف و اجازه می دهد تا شرکت چینی هواوی یک نقش در ساختمان انگلستان 5G شبکه تلفن همراه.

جانسون در ضمن فقط منصوب انگلستان اولین زن سفیر آمریکا Dame کارن پیرس replaining آقا کیم Darroch که نظرات خیلی خشمگین مغلوب ساختن پیشی جستن.
 

بی خوابی مغلوب ساختن پیشی جستن از هجوم رسانهها

با وجود این واقعیت است که آن را فقط به گذشته 7 صبح در واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بیدار برای حداقل یک ساعت چکش را حزبی رسانهها از مورد علاقه دوستان Devin Nunes, Lee Zeldin علامت مراتع مت Gaetz اندی Biggs, میچ مک کانل Lou Dobbs دن richard shaw, Charlie کرک, Candace اونز تام Fitton و بازیگر جیمز وودز.


 

صحبت از Nunes کالیفرنیا کنگره و سابق کشاورز لبنی است که تمسخر در توییتر توسط واشنگتن فشار سپاه برای متهم خبرنگاران از ارسال “مست توییتهایی” حمله به دولت – جرم بسیاری از آنها فقط بیش از حد خوشحال به پلیس ،


 

چند تن از کسانی که پست های ترجمه شده توسط رئیس جمهور از توافق کنگره در حال جشن اطلاعیه خود روز گذشته از کشته شدن القاعده بنیانگذار قاسم al-Rimi توسط نیروهای آمریکایی در یمن بیشتر که در آن شما می توانید به عنوان خوانده شده زیر.
 

وزارت خزانه داری Dept دست بیش از هانتر بایدن اطلاعات با وجود خودداری مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی

استیو Mnuchin وزارت خزانه داری بخش تحویل اطلاعات بسیار محرمانه آن را نگه می دارد در هانتر بایدن – پسر دموکراتیک 2020 نامزد جو بایدن – به امور مالی مجلس سنا و کمیته امنیت داخلی صندلی چاک Grassley و ران جانسون (هر دو حزب جمهوری خواه) پس از ثبت یک درخواست برای اطلاعات در ارتفاع استیضاح تحقیق در نوامبر است.

این nakedly حزبی حرکت در حمایت از یک مورد علاقه جناح راست تئوری توطئه – به طور منظم تحت فشار قرار دادند توسط خود را مغلوب ساختن پیشی جستن – در مورد Bidens درگیر بودن در فساد در اوکراین می آید با وجود Mnuchin کاهش به نوبه خود رئیس اظهارنامه مالیاتی به آمریکا.

“مفاهیم حقوقی از این درخواست می تواند بر حمایت همه آمریکایی ها در برابر سیاسی با انگیزه های آشکار از شخصی اطلاعات مالیاتی صرف نظر از این که کدام حزب در قدرت” Mnuchin گفت: در آوریل 2019 نامه.
 

هانتر بایدن (پابلو مارتینز Monsivais/AP)

ظاهرا او هیچ گونه تردیدی در مورد dishing تا مقالات شخصی خصوصی شهروندان است اما این تصمیم در حال حاضر جذب خشم.

“دولت گفت: آمریکا برای رفتن پوند و ماسه که نظارت خود را قدرت اجباری بود در حالی که به طور داوطلبانه همکاری با جمهوری خواهان مجلس سنا’ استقلالی در سرعت رعد و برق گفت:” اشلی Schapitl سخنگوی کمیته امور مالی, رتبه بندی دموکرات Ron Wyden.

“آنها را به رفتن willy-nilly توزیع اطلاعات مالی خصوصی شهروندان و… است که به سادگی ظالمانه” استیو روزنتال یک عضو ارشد در شهری-بروکینگز سیاست های مالیاتی مرکز گفت: هافینگتون پست.

تبلیغات

‘می تواند هیچ چیز را رئیس جمهور می کند شوک امریکا دیگر؟’

در اینجا ما سیاسی طرح نویسنده تام پک برای پاسخ به این همه سوال مهم سوال ارائه شده حتی بیشتر موقع با توجه به اینکه او فقط ترجمه نسبتا شوخی نژادپرستانه در مورد الیزابت وارن از تگزاس سناتور تد کروز.

آنچه خدایان است.

جو والش: داعش به پایان می رسد پیشنهاد برای به چالش کشیدن ‘نامناسب’ مغلوب ساختن پیشی جستن برای سال 2020 نامزدی

من نمی توانم بگویم این است که واقعا تعجب اما ایران چلنجر جو والش فقط با سی ان ان گفت او حذف از مسابقه آن را به عنوان روشن می شود حزب علاقه مند است با در نظر گرفتن یک جایگزین نامزد برای رئیس جمهور.
 

حزب دموکرات رئیس calls for re-کرباس آیوا حزبی نتایج جستجو: “به اندازه کافی به اندازه کافی است’

به آیووا که در آن دموکراتیک ملی کنوانسیون رئیس تام پرز گفته است وقت آن است که به recanvass دولت به دنبال مشکلات فنی و سردرگمی است که رنگ باخته این هفته اولیه شمارش که قرار بود برای ارائه اولین نشانه ای که نامزد حزب دموکرات را به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات.

پرز می گوید که “به اندازه کافی به اندازه کافی است” با وجود سه درصد از کل تعداد هنوز هم از دست رفته از نتایج نهایی است.

یک recanvass به طور معمول شامل یک حوزه توسط حوزه بازشماری کاغذ رای. مقامات حزب در آیووا در حال حاضر در حال بررسی آرا و ورود آنها را به صورت دستی پس از یک برنامه شکست مانع از حوزه آپلود نتایج خود را در وهله اول.

این نظرسنجی در حال حاضر پیت Buttigieg و برنی ساندرز در نزدیکی مرده گرما با 26.2 درصد و 26.1 درصد از آرا به ترتیب به دنبال الیزابت وارن و جو بایدن در 18 درصد و 15.2 درصد بود.

با توجه به چرخش نسبت به نیوهمشایر Buttigieg حمایت اتحاد شات تا چهار نقطه در یک جدید روزانه ردیابی نظرسنجی از WBZ/بوستون گلوب/بازرگانی Suffolk دانشگاه قرار دادن او دوم فقط پشت Sanders.

همه چیز رفت به شدت اشتباه است و برای بایدن در گرانیت دولت زمانی که او برای رئیس جمهور در سال 1987 – او می تواند به نوبه خود آن را در اطراف این زمان ؟

در ضمن اینجا را مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین shouty heckle از حاشیه:

الکس وودوارد این گزارش در آیووا افتضاح.

تبلیغات

لیندزی گراهام: ‘وقتی که من بمیرم خدا قصد ندارم به سوال “چرا شما محکوم تهمت?”‘

کارولینای جنوبی, سناتور شده است گمانه زنی در زندگی پس از مرگ در فاکس برایان Kilmeade نشان می دهد.

در اینجا در کامل نقل قول:

“زمانی که من به دیدار خدا در دروازه مروارید وار من فکر نمی کنم او به از من بپرسید” چرا شما نمی محکوم تهمت?’ من ممکن است اشتباه باشد اما من فکر نمی کنم که میخوام در بالای لیست. من خیلی به جواب اما این به وضوح تلاش برای از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن.”

خدا ممکن است از او بخواهید که – اما چگونه در مورد شیطان?
 

(مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در حالی که تیتر نظر باز است هدف سیاسی کاریکاتوریست در همه جا جنوبی در ادامه می گویند آن را “حس مشترک” به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا استیضاح و محاکمه “یکی از ساده ترین تصمیمات من تا به حال به را”.

“آن را به لحاظ سیاسی رانده شده از آن رانده شد توسط افرادی که به دنبال حقیقت است,” او گفت:. “آنها نفرت مغلوب ساختن پیشی جستن آنها از جاوا استیضاح او روز او رو انتخاب می شوند و اگر شما می توانید از طریق این, شما می دانید, شما دین تیرگی تفکر خود را در اینجا.”

‘تهمت استفاده تبرئه گفتار به تحویل سریع عذاب بر میت رامنی’

برای Indy حق بیمههالی باکستر می گوید سخنان دیروز رئیس جمهور انجام شد در یک مرد.
 

Stephen Colbert reimagines رامنی به عنوان ‘راز دارایی مرد’

اواخر نشان می دهد‘s میزبان بود با الهام از فرم شب گذشته با استفاده از جانی رودخانه’ کلاسیک ‘ 60 ضربه “مامور مخفی مرد” برای ارسال مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا که یوتا سناتور بود undercover دموکرات.

تبلیغات

سازمان اطلاعات پشت استیل پرونده بازدید در مغلوب ساختن پیشی جستن

مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر گذاشته و به بدنام استیل پرونده دیروز که حامل نام سابق MI6 عامل کریستوفر استیل و کامپایل منابع ناشناس ادعا کرده است که روسیه جمع آوری شده در یک فایل را از به خطر انداختن اطلاعات در مورد رئیس جمهور.

شرکت استیل تاسیس Orbis هوش کسب و کار است پس گرفته شده به توییتر به ضربه.

اندرو یانگ کمپین ‘آتش سوزی ده ها تن از کارکنان” را ضعیف نشان دادن در آیووا

کمی بیشتر در سال 2020 مسابقه اینجا به عنوان محبوب شورشیان نامزد و اساسی جهانی درآمد قهرمان اندرو یانگ شروع غمگین کسب و کار از اجازه دادن به مردم از مبارزات انتخاباتی خود در تیم زیر بروید خود را فقیر نشان دادن در چه بسیار به نظر می رسد این آغاز پایان برای یانگ باند.

الکس وودوارد بیشتر است.
 

جیم اردن انتخاب به عنوان رتبه بندی جدید جمهوری خواه در کمیته قضایی مجلس

بدون هیچ اتلاف وقتی در پاداش تهمت وفاداران به خود را, پورنو با یک گروه پشتیبانی در طول استیضاح تحقیقات هستهای به عنوان انتخاب اوهایو فرماندار سابق PE, معلم, جیم “بدنسازی” اردن به عنوان جدید خود را بالا مرد در جری Nadler-پنل led است.

او می شود مصرف بیش از گرجستان داگ کالینز پس از اعلام قصد خود را به اجرا برای سنا و تغییر بیش از کارولین Maloney را نظارت کمیته. نقش او را ببینید با توجه به صدای پیشرو در بحث در طیف گسترده ای از موضوعات از اجرای قانون به حقوق مدنی و استیضاح از مقامات فدرال.

اردن به ویژه lambasted دموکرات ها در اولین روز از شهادت فاز استیضاح بررسی آن خواستار “یک روز غم انگیز برای این کشور است.”

“شما فکر می کنم در مورد آنچه دموکرات ها قرار داده اند ملت ما را از طریق در سه سال گذشته” او گفت:, و اضافه کرد که “مردم آمریکا از طریق دیدن همه از این. آنها درک حقایق در حمایت از رئیس جمهور. آنها درک این روند ناعادلانه است و آنها را از طریق تمام رفو شم.”

در اینجا او gloating smugly در Lou Dobbs شب گذشته برای لذت مشاهده:

تبلیغات

کاخ سفید تکذیب مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای آتش کلیدی استیضاح ارقام از انتقام

آیا اردن حرکت foreshadow بیشتر تغییرات بزرگ?

رسانه های متعدد گزارش شده در صبح روز جمعه که با استیضاح پشت سر او صدای شیپور آماده است تا در کنار چندین دستیاران – از جمله اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney – اما کاخ سفید در حال هل دادن به عقب.

همچنین در خط دید است الکساندر Vindman فعال-وظیفه افسر ارتش که در حال حاضر بالا است اوکراین متخصص در شورای امنیت ملی.

Vindman نگرانی در مورد تهمت 25 جولای تلفنی با رئیس جمهور اوکراین است که اساس خانه دموکراتها استیضاح پرسش و رئیس جمهور به شوخی در مورد او تنها در روز گذشته ،

جان T بنت بیشتر در این.
 

افراد مشهور, MAGA ترول بازگشت به توییتر به عنوان نماینده کنگره در cyberbullies

رئیس جمهور صبح امروز استقبال یک بار تحسین بازیگر هالیوود جیمز وودز به مورد علاقه خود را رسانه های اجتماعی پلت فرم.

ستاره Videodrome (1983), سالوادور (1986), ارواح, از, می سی سی پی (1996) و disney’s Hercules (1997) تلف زمان کمی در dishing از کودکانه توهین و نفرت انگیز طعنه به دموکرات هیلاری کلینتون, Mitt Romney, سازمان سیا whistleblower, برنی ساندرز, Nancy Pelosi و AOC.

جنگل را ناخوشایند بازگشت مصادف با مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد تبرئه شوم نشانه سمی شعارهای ما r خاوری مطمئن فرو رفته در این سال است.

یک نفر شجاعانه مبارزه علیه سوء استفاده آنلاین است ماساچوست دموکرات Ayanna Pressley – آخرین شنیده ها از دوری می گزیدند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه – که به تازگی اعلام کرد که او به طور کامل طاس با توجه به ریزش مو.

در اینجا استیپلز لوئیس از Indy100 شهرت او پیام به صورت پیش فرض.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im