مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: سابق-مشاور جان بولتون شکستن قانون توسط انتشارات خاطرات

یکی دیگر از رئیس جمهور کمی اظهارات روز دوشنبه در بر داشت او را با این استدلال که خود سابق مشاور امنیت ملی خواهد قانون را شکسته اند و در صورت مسئولیت کیفری اگر یک کتاب او نوشته شده است در مورد وقت خود را در کاخ سفید منتشر شده است و بدون اجازه رسمی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که بولتون می داند که او دارای اطلاعات طبقه بندی شده در کتاب و که او تا به حال نه به اتمام پاکسازی فرآیند مورد نیاز برای هر کتاب نوشته شده توسط سابق مقامات دولتی که تا به حال دسترسی به اطلاعات حساس است.

“من خواهد شد در نظر گرفتن هر مکالمه با من به عنوان رئیس جمهور بسیار طبقه بندی شده. به طوری که بدان معنی است که اگر او نوشت: یک کتاب اگر کتاب می شود او را شکسته قانون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “که به نام مسئولیت کیفری. که یک چیز بزرگ است.”

دادستان کل آمریکا ویلیام Barr همچنین صحبت کردن در اتاق کابینه گفت: وزارت دادگستری در تلاش بود که بولتون به تکمیل فرآیند ترخیص کالا از گمرک و “را لازم حذف از اطلاعات طبقه بندی شده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج بولتون در ماه سپتامبر پس از 519 روز در میان نهفته تفاوت در یک آرایه وسیعی از مسائل سیاست خارجی.

بولتون اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطراتقرار است منتشر شود در 23 ژوئن.

انتشارات سیمون و شوستر گفت: در انتشار اخبار در روز جمعه این کتاب فراهم می کند یک خودی حساب از مغلوب ساختن پیشی جستن “ناسازگار scattershot فرایند تصمیم گیری است.”

کتاب جزئیات مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با چین و روسیه و اوکراین و کره شمالی و ایران و انگلیس و فرانسه و آلمان و ناشر گفت. “این کتاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد’€™t می خواهید شما را به خواندن” سیمون و شوستر گفت.

بن Wizner مدیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا سخنرانی حریم خصوصی و فناوری پروژه گفت: تلاش برای جلوگیری از این کتاب را نشر شد محکوم به شکست است.

“به طور معمول دولت را تهدید کرده اند و هیچ ربطی به حفاظت از امنیت ملی و همه چیز را با اجتناب از رسوایی و خجالت” Wizner گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت مشکل از انتشار اطلاعات طبقه بندی شده از جمله گفتگو با رئیس جمهور “می شود حتی بدتر اگر او نهفته است مورد گفتگو است که من درک می کنم او ممکن است در برخی از موارد است.” او گفت که او تا به حال نه با خواندن این کتاب.

“بنابراین ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. آنها در دادگاه و یا آنها را به زودی در دادگاه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در اینجا اندرو Naughtie داستان.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات