مغلوب ساختن پیشی جستن خبر: CDC متهم به اداره ‘muzzling” علم به عنوان پلوسی تماس رئیس جمهور یک کودک با سگ دوو’ در کفش خود را

جو بایدن در ‘Obamagate’: ‘این است که الگوی خود را. انحراف, انحراف, انحراف, انحراف’

بیایید بررسی کنید با الماس جو.
 

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده است مشغول منحرف سوال در مورد تهمت را به اتهام رفتار نامناسب در طول اوباما در انتخابات ریاست جمهوری و سایر تئوری های توطئه تحت فشار قرار دادند توسط خود بالا آمد.
 

صحبت در یاهو! اخبار مجازی تاون هال دیروز (اسمی در Covid-19 و امنیت غذایی) بایدن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است در تلاش برای منحرف کردن اذهان رای دهندگان از او پاسخ ناکافی به بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 92,300 آمریکایی است.


 

گسترده دوبله اتهامات او “Obamagate” این رئیس جمهور با اشاره به پرونده های حقوقی سابق خود, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین نشان می دهد که “دریدن” فلین نام به عنوان بخشی از حقوقی ما نظارت خارجی اهداف جنایی بود و با سیاست های حزبی.
 

هیچ شواهدی وجود ندارد که و تهمت و اتهامات غلط و حقایق در مورد آن را قرار داده خفیف اما متوقف نشده رئیس جمهور خواستار آن را “بزرگترین جرم سیاسی و رسوایی در تاریخ ایالات متحده آمریکا.”
 

“این است که الگوی خود را. انحراف, انحراف, انحراف, انحراف” بایدن گفت: در روز سه شنبه. “بزرگترین جرم است ؟ منظورم این است پروردگار من.”
 

مغلوب ساختن پیشی جستن را فریاد رسوایی آمده به عنوان رئیس جمهور و بسیاری از جمهوری خواهان بالا استفاده کرده اند به طور فزاینده ای به لفاظی علیه بایدن – امید به التماس کردن شک و تردید در رای دهندگان ذهن به عنوان انتخابات شروع فصل گرما ،

امروز یک کمیته مجلس سنا به رهبری جمهوری خواه ویسکانسین Ron Johnson رای خواهد داد در مورد اینکه آیا برای صدور حکم به عنوان بخشی از یک تحقیق بایدن پسر شکارچی و کار خود را برای اوکراین شرکت گاز طبیعی است که از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در اوایل این سال است.
 

بیش از آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن فرزندان گسترش بی اساس آنلاین تئوری های توطئه پیشنهاد دیگر فعالیت های جنایی با بایدن از جمله همین Jr شوی او یک “کودک آزار” به طور کامل و بدون پایه و اساس است.
 

در مورد خواسته است که در روز سه شنبه بایدن به نام آنلاین پست در مورد این موضوع “بیمار”.

“مردم از من می دانید. خبر خوب این است که اخبار بد ، آنها از من می دانید. آنها می دانند که من گناهان آنها می دانند که استعداد من,” او گفت:.

با اشاره به دهه خود را در سنا و هشت سال به عنوان معاون رئیس جمهور او ادامه داد: “این سخت است برای ذخیره کردن بر من برخی از چیزهایی که فقط در مجموع از همگام سازی با هر چیزی در تمام زندگی من است که هر کسی تا به حال گفت: در مورد من.”
 

“من نمی خواهید برای دریافت کردن در گل و لای با این بچه ها”, او اضافه تیز.
 

بایدن نیز خواسته شد در مورد تهمت شلیک از استیو Linick به عنوان وزارت امور خارجه بازرس کل.

برخی از جمهوری خواهان به دفاع از این حرکت با این استدلال که آن را در درون رئیس جمهور حقوق اما بایدن و دیگر دموکرات ها می گویند آن است که بخشی از یک بزرگتر کاخ سفید در تلاش برای تضعیف نظارت دولت.

بایدن وعده داده شده به آتش هر بازرس کل باید او انتخاب شوند گفت: آن موقعیت بودند “طراحی شده برای دولت صادقانه”.
 

و مصرف هیدروکسی کلروکین?
 

“کاملا غیر مسئولانه” گفت: نامزد, زبان برای بسیاری از ما است.

در اینجا کریس Riotta با بیشتر.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im