مغلوب ساختن پیشی جستن خبر: برنی ساندرز به پایان می رسد مبارزات انتخاباتی به عنوان رئیس جمهور انتقاد دموکرات و می گوید coronavirus باید ‘به سرعت فراموش شده’

سازمان جهانی بهداشت (WHO) در گزارشی در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از تهدید به متوقف کردن کمک های مالی به بدن به عنوان او به دنبال یک قربانی برای فاجعه ساخته شده توسط coronavirus همه گیر و گفت که “از دست رفته تماس” — با وجود خود را نادیده گرفتن یک یادداشت از تجارت مشاور پیتر ناوارو در ماه فوریه هشدار از آمدن طوفان است.

آقای ترامپ دو برابر کردن حملات که در کاخ سفید در نشست خبری روز چهارشنبه گفت او اداره خواهد “مطالعه” اگر آن را باید بکشد کمک های مالی از این گروه است. آمریکا بزرگترین کمک کننده به این که بودجه.

زمانی که در پاسخ به سوال در مورد پیتر Nevarro را یادداشت هشدار دولت به تهدید Covid-19 رئیس جمهور گفت که وی در جریان در ژانویه یا فوریه در مورد هشدار است. “پیتر می فرستد بسیاری از یادداشت,” او گفت:.

بازگشایی این کشور شده است مستمر موضوع بین رئیس جمهور و مشاوران او.

رئیس جمهور پرسیده شد که آیا او تنظیم مجدد هنگامی که دولت او ممکن است محدودیت داده چقدر اجتماعی فاصله مقررات کار کرده اند برای جلوگیری از گسترش این رمان ویروس.

“ما می گویند که ما باید به آن سمت پایین که شیب” آقای ترامپ گفت: ارجاع coronavirus منحنی کارشناسان استفاده به نشان می دهد هنگامی که و چگونه این ویروس را تحت تاثیر نقاط کشور.

“ما می توانید آن را در مراحل رفتن به برخی از مناطق که در آن – شما می دانید برخی از مناطق بسیار کمتر تحت تاثیر از دیگران,” او اضافه شده است. “اما این امر می تواند به خوبی قادر به باز کردن با یک انفجار بزرگ و باز تا کشور ما قطعا بیشتر از کشور ما است.”

با ما در حال حاضر رنج می برند 423,135 عفونت و 14,390 مرگ آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و ارسال 200 هواکش به انگلستان برای کمک به انگلیسی, بازیابی. اما کمک نیز فرستاده شده به کشورهای در سراسر ایالات متحده از جمله کلرادو که قرار بود برای دریافت 100 هواکش از ملی ذخایر.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo همچنین با حضور در کاخ سفید نشست خبری به روز رسانی عمومی در مورد دفتر کار برای بازگشت آمریکایی ها خانه در میان همه گیر.

او گفت گروه او کمک کرده است بیش از 50 ، 000 شهروندان ایالات متحده بازگشت از بیش از 90 کشور در سراسر جهان.

“ما میخوایم انجام می شود که مردم می توانند سفر خود را دوباره,” او گفت:. “ما می رویم به آن را نگه دارید تا زمانی که ما منابع آن را انجام دهد و نیاز وجود دارد.”

در نیویورک به دولت ارسال شده و بزرگترین آن تک-بعد پرش در مرگ و میر با 779 نیویورکی در حال مرگ از رمان ویروس. Hospitalisations در کاهش در دولت اما فرماندار اندرو کومو مجددا برای ساکنان به رشد نیست “از خود راضی” و اجتماعی فاصله قوانین ادامه خواهد داد برای آینده ای نزدیک است.

کشورهای دیگر مانند مینه سوتا کالیفرنیا و واشنگتن گزارش داده اند مسطح از خود منحنی پس از اجرای دستورالعمل های دقیق.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای ما زنده وبلاگ به بار

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل‘s نورد پوشش از شیوع کروناویروس در آمریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از پاسخ به آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به توقف کمک های مالی سازمان بهداشت جهانی برای ‘گمشده’ همه گیر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که به متوقف کردن کمک های مالی به سازمان جهانی بهداشت (WHO) به عنوان او به دنبال تغییر مسئول این فاجعه ساخته شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: بدن به حال “از دست رفته تماس” – با وجود خود را نادیده گرفتن یک یادداشت از تجارت مشاور پیتر ناوارو در ماه فوریه هشدار از آمدن طوفان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: که “به نام آن اشتباه” در مورد این ویروس و این سازمان بود “بسیار چین-محور” در رویکرد خود را در طول آخرین کاخ سفید در نشست خبری به ظاهر نشان می دهد که که رفته بود همراه با پکن تلاش ماه پیش برای به حداقل رساندن شدت شیوع.

سازمان ستایش است چین برای شفافیت در این ویروس حتی اگر شده است وجود دارد دلیلی برای باور کردن که بیشتر مردم درگذشت Covid-19 از این کشور رسمی شمارش آرا نشان می دهد.

“آنها باید شناخته شده و آنها احتمالا می دانید” رئیس جمهور گفت که مقامات.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت که ما قطع بودجه به سازمان قبل از دقیقه بعد پس گرد و گفت: او را “به شدت در نظر گرفتن” آن است.

او همچنین عنوان انتشار ناخوشایند یادداشت گفتن خبرنگاران از او و نه از آن آگاه شده است اما تا به حال به طور یک جانبه به دنبال برخی از مشاور را از جمله گام برای محدود کردن سفر از چین است. اما او اضافه کرد که او نمی خواست به قانون در موعد مقرر زمانی که هنوز روشن نیست که چگونه وضعیت وخیم خواهد شد.

“من نمی خواهم به ایجاد خرابی و شوک و هر چیز دیگری. من قصد دارم به بیرون رفتن و شروع به جیغ “این می تواند اتفاق می افتد, این می تواند اتفاق می افتد’,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من یک تشویق کننده برای این کشور است.”

در اینجا دانیل Zoellner داستان.
 

رئیس جمهور می گوید که او در حال ارسال 200 هواکش به ‘جان’ انگلستان

با ما در حال حاضر رنج می برند تقریبا 396,000 موارد از ویروس و ضبط حدود 13,000 تلفات و محیط تیره و تار رکورد گزارش 1,890 مرگ و میر در فقط یک روز دیروز رئیس جمهور در گفت و ارسال 200 هواکش به انگلستان برای کمک به انگلیسی, بازیابی.

“آنها شده ایم شرکای بزرگ. آنها می خواستند 200, آنها نیاز به آنها را به شدت,” او گفت:.

دولت بریتانیا گفت: 30,000 هواکش مورد نیاز خواهد بود برای بیمه خدمات درمانی برای مقابله با اوج Covid-19 بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در غیر این صورت منتقل به resassure مردم آمریکا اعلام کرد: “من از شما محافظت خواهد کرد اگر استاندار نتواند… برخی از فرمانداران موفق. اما زمانی که آنها شکست من کمک خواهد کرد.”
 

به این منظور او گفت که او به دنبال یک دلار بیشتر 250bn (£203bn) از کنگره برای دوباره پر کردن جدید برنامه فدرال برای کمک به کسب و کارهای کوچک در مقابله با مستند. Lawmkaers در ابتدا اختصاص داده شده $349bn (£283bn) به چک Protection Program اما که در حال حاضر به نظر می رسد نه به اندازه کافی.

بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci در ضمن ارائه برخی از خبر خوب نشان می دهد که ما می تواند در “وضعیت خوبی” برای بازگشایی مدارس در پاییز با رئیس جمهور صحبت از تمایل به راه اندازی مجدد اقتصاد این کشور با “انفجار بزرگ”.

بیشتر بحث برانگیز رئیس جمهور نیز ارائه شده مبهم و بی اساس پیشنهاد که ایمیل آرا را نداشته اند مناسب در ویسکانسین اولیه – که جلو رفتم دیروز در مقابل توصیه های بهداشت و درمان, مقامات – از آنجا که این عمل تشویق می کند “تقلب”.

او سپس اذعان کرد او می تواند با استفاده از یک خود را در فلوریدا. کلاسیک.

جان T بنت این گزارش.
 

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره هل اثبات نشده هیدروکسی کلروکین در Sean Hannity, مصاحبه

پس از این جلسه رئیس جمهور بار دیگر به نام های مورد علاقه خود را فاکس دوست صمیمی را نشان می دهد و دوباره تحت فشار قرار دادند و او را ترجیح داده است اما اثبات نشده برای درمان Covid-19, هیدروکسی کلروکین, whined در مورد ناشکری از فرماندار نیویورک اندرو کومو و با حمله به “لنگ جریان رسانه ای” برای پوشش آن از دولت او در پاسخ به بحران است.

رئیس جمهور حذف مستقل ناظر برای coronavirus بودجه

مغلوب ساختن پیشی جستن دیروز حذف بازرس کل که تا به حال شده است در انتظار برای نظارت بر دولت $2.3 trn (£1.9 trn) coronavirus پاسخ دامن زدن به نگرانی در کنگره در مورد نظارت از کمک های بسته.

این بود که فقط سال اخیر سطح پهن هرچیزی در برابر ناظران فدرال که به دنبال ریشه کن کردن دولت ضایعات تقلب و سوء استفاده پس از حذف روز جمعه از جامعه اطلاعاتی بازرس عمومی مایکل اتکینسون و تیز انتقاد از کسی که نظارت وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

گلن خوب اقدام وزارت دفاع بازرس کل نام بود هفته گذشته به صندلی یک کمیته اقدام به عنوان یک قدرتمند ناظر بر دولت فدرال در پاسخ به این کروناویروس جدید, از جمله سیاست های بهداشتی و اقتصادی بسته امداد در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

اما تهمت است پس از تعیین سازمان حفاظت محیط زیست بازرس کل برای انجام معادل نقش در پنتاگون سخنگوی گفت: معنی خوب است واجد شرایط برای نقش نظارت بر coronavirus بسته شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند.

سیاسی اولین گزارش خوب ایران گفت: او را از سر پست خود به عنوان سخنگوی اصلی معاون بازرس کل.

دموکرات کنگره گفت خوب را برداشت کمتر از یک هفته پس از انتصاب به تقویت عزم خود را به شدت نظارت بر هزینه های عظیم بسته گذشت ماه گذشته برای سرپا نگه داشتن اقتصاد کشور را در چنگ زدن با این بیماری است.

مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی نام آن را “بخشی از اخلال الگوی مقابله به مثل” با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما همچنان به اعمال ما نظارت را به اطمینان حاصل شود که این تاریخی سرمایه گذاری از مالیات دهندگان دلار در حال استفاده عاقلانه و کارآمد” او در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تا حد زیادی شانه ای بالا انداخت یک سوال در مورد خوب را حذف و در طول کنفرانس مطبوعاتی خود گفت: این حق است که او به تازگی نامزد شده تعدادی از مردم به عنوان بازرسان آژانس به طور کلی و نشان می دهد او از بین بردن کسانی که منصوب خود را تحت دموکراتیک سلف, باراک اوباما.

“ما بسیاری از IGs در از دوران اوباما. و همانطور که می دانید ایتا€™s ریاست جمهوری تصمیم” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

این محرک های مالی, لایحه این است که رها کردن یک سیل پول برای خانواده ها و کسب و کار و ایجاد سه ناظر گروه متشکل از مقامات فدرال و قانونگذاران. پلوسی اعلام کرد یک چهارم نظارت و بدن و انتخاب خانه کمیته هفته گذشته است.

روز جمعه در کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شده برای معرفی Jason Abend ارشد مشاور سیاست در گمرک و حفاظت مرزی دفتر به بازرس کل در پنتاگون.

همچنین گفت: برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن به معرفی برایان میلر کاخ سفید و وکیل سابق اداره کل خدمات IG به ویژه بازرس کل برای همه گیر بازیابی مسئول نظارت وزارت خزانه داری را از دست داده و بودجه.

اینجا جاستین Vallejo در Demcrats خواستار پاسخ.
 

Kayleigh McEnany به موفقیت استفانی گریشام به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید

مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت نقل مکان کرد دیروز اعلام آخرین منصوب به یکی از بیهوده ترین شغل در جهان است.

سخنگوی کمپین Kayleigh McEnany شنود گذاشته شد دیروز به موفقیت رنجور استفانی گریشام به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید – و بلافاصله تحت آتش برای او ساده لوحانه گذشته اظهارات سطل زباله, باراک اوباما, که به سابقه بوده است نه نوع.

این یکی واقعی است doozy: “ما نمی خواهد ببینید, بیماری هایی مانند coronavirus بیا اینجا, ما نمی خواهد ببینید تروریسم به اینجا می آیند و این نیست که طراوت زمانی که متضاد آن را با افتضاح ریاست جمهوری از رئیس جمهور اوباما؟”
 

همچنین از رفتن به کاخ سفید به عنوان بخشی از shake-up – همزمان با ورود جدید اقدام رئیس ستاد علامت مراتع است – پنتاگون سخنگوی الهام فرح که منجر ارتباطات استراتژیک.

دانیل Zoellner بیشتر در این.

تبلیغات

وزیر نیروی دریایی استعفا داد پس از تماس با اخراج کاپیتان پشت coronavirus نامه ‘احمق’ و ‘خالص’

این اقدام نیروی دریایی ایالات متحده, منشی, Thomas Modly که اخراج یک هواپیمای حامل فرمانده برای نگرانی در مورد کوروناویروس پخش از طریق خدمه خود را و سپس او را به نام “احمق” و “خالص” در یک ناسزا رنگ و لعاب سخنرانی به کسانی که ملوانان استعفا داد.

Modly اخراج فرمانده هسته ای-صفحه ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولتکاپیتان برت Crozier, بعد از پنج-صفحه نامه ای به او نوشت: در مورد این ویروس آلوده خدمه اش به بیرون درز شد به سان فرانسیسکو کرونیکل هفته گذشته است.

به عنوان او به سمت چپ کشتی خود را در گوام پس از اخراج کاپیتان Crovier خدمه به او یک محرک ارسال کردن دیده می شود در فیلم ها که رفت و ویروسی باعث Modly را ظاهر در روز دوشنبه به تلاش برای آرام کردن این وضعیت است.
 

برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیام در تف اشتباه شده با فرمانده کل قوا ظاهر می شود در کنار رییس کاپیتان در شب دوشنبه در تماس تلفنی با یک مرد خوب با ستارگان خدمات رکورد قبلا انتقاد از نامه خود.

“کاپیتان باید نامه نوشته. او نیاز ندارد به ارنست همینگوی” او دوباره گفت: دیروز.

جان T بنت بیشتر در این.
 

‘در حال حاضر زمان’

روری سالیوان آخرین به سازمان جهانی بهداشت در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما در حال حاضر در فاز حاد از این بیماری همه گیر — در حال حاضر است زمان برای قطع کمک های مالی می گوید:” دکتر هانس Kluge بدن مدیر منطقه ای اروپا است.
 

رئیس جمهور تمسخر برای این ادعا Ivanka ‘ایجاد شده 15 میلیون شغل’

با بیش از 10m آمریکایی ها ادعا بیکاری به عنوان یک نتیجه fo coronavirus شیوع تهمت دیروز به دختر خود Ivanka یکی دیگر از برجسته پلت فرم با دعوت از او به کسب و کارهای کوچک رویداد در کاخ سفید – و فوق العاده ای ادعا در مورد مشارکت در دولت او.

“دختر من Ivanka Trump که فقط می خواهد به مردم کار” رئیس جمهور blustered. “من به او مقدار زیادی از گزینه. آنچه را دوست دارید ؟ او ایجاد بیش از 15 میلیون شغل کار با برخی از شما اما کار با بزرگترین شرکت در جهان”.

شهروندان برای اخلاق بودند فقط یک صدا در میان بسیاری از به خشم توسط جوشان مضر ترکیب مزخرف و قوم و خویش بر روی صفحه نمایش به عنوان جفت سعی کردم و شکست خورده به مبنای مشروعیت یک دیگر.

تبلیغات

جمهوری خواه پوشیدن دنده محافظ ویسکانسین می گوید رای دهندگان آن را “فوق العاده امن برای بیرون رفتن’

جمهوری خواه ویسکانسین رابین Vos شد به درستی بوداده دیروز برای تلاش برای اطمینان دادن به مردم آن را “فوق العاده امن” به بیرون رفتن و رای دادن در حالت اولیه در حالی که با پوشیدن کامل دنده محافظ.

هزاران نفر از مردم محلی مجبور به انتخاب بین سلامت خود و دموکراسی دیروز که آنها در سمت چپ صفحه اصلی نگرانی برای رای دادن با بسیاری مجبور به جمع ساعت ها در صف های طولانی, ساخت مسخره اجتماعی فاصله rues.

رای دهندگان گزارش شده احساس ترس عصبانی و خجالت دولت تمایل به تعویق انداختن خود در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری به عنوان بیش از یک دوجین از کشورهای دیگر در حال حاضر انجام می شود.

نه جو بایدن و نه برنی ساندرز اعلام خواهد شد و برنده حداقل تا دوشنبه آینده مطابق با یکی از چندین دستور دادگاه که به شکل مسابقه است.

اینجا جاستین Vallejo در مسخره Vos.
 

نیویورک کومو می بیند ویروس کاهش با وجود رکورد مرگ و میر در ‘سخت ترین روز’
 

حتی به عنوان تیم پزشکی تلاش برای صرفه جویی در یورش به شدت بیمار coronavirus بیماران و مرگ و میر آمار جدید اوج تعداد Covid-19 hospitalisations به نظر می رسید درست در ایالت نیویورک آمریکا کانون این بیماری همه گیر فرماندار اندرو کومو گفت: در روز سه شنبه.

نیویورک یکی از چندین متحده همراه با ملت به عنوان یک کل به ارسال به بالاترین خود را روزانه از دست دادن زندگی از Covid-19 بسیار مسری بیماری تنفسی ناشی از ویروس است. متناوب 731 مرگ و میر گزارش شده در کومو دولت به تنهایی.

اما در اوایل آماری نشانه های این بحران ممکن است اوج ارائه راحتی کمی خسته پزشکان و پرستاران در خط مقدم از شیوع بیماری به عنوان بیمارستان اتاق های اورژانس و مراقبت ويژه سرشار با Covid-19 بيمار.

“مردم فقط خیلی فوق العاده بیمار… فوق العاده بیمار در راه است که من هرگز تجربه کرده یا دیده اند” گفت: ژاکلین کالاهان, 33, نیویورک شهرستان, پرستار صحبت کرد که آمریکا در وضعیت او مشخص نشده بیمارستان که در آن او کار می کند.

“پس هر روز است, راستش, سخت ترین روز,” او گفت:. “شما فقط نمی دانند که چگونه آن را به تغییر دهید و شما فقط امیدوارم که آن را نگه می دارد گرفتن بهتر است, اما شما می دانید که ما نمی تبدیل شده است که گوشه ای به طور کامل نشده است.”

ایالت نیویورک حساب برای بیش از یک سوم از تایید ما coronavirus موارد به تاریخ و نزدیک به نیمی از مجموع مرگ و میر – 5,489 از شنبه.

اما کومو گفت: افزایش تعداد مرگ و میر بود “عقب مانده شاخص” آمدن روز یا چند هفته پس از شروع عفونت.

وی با اشاره به جای کاهش نرخ coronavirus hospitalisations مراقبت های ویژه پذیرش و یک لوله به عنوان نشانه های اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده در ماه گذشته مشغول به کار بودند.

فرمانداران ایالت ایلینوی و لوئیزیانا – دو دیگر نقاط داغ در آمریکا همه گیر – به همین ترتیب زوج گزارش از رکورد جهش در Covid-19 مرگ و میر با داده نشان می دهد که سرایت ممکن است رسیدن به یک فلات.

این پیام به نظر می رسید کالیبره شده برای انتقال حس امید در حالی که اصرار مردم برای رعایت صرفا توسط stay-at-home سفارشات اعمال شده توسط فرمانداران از 42 متحده است.

“بیایید خود راضی” کومو یک کنفرانس خبری گفت. “اجتماعی فاصله در کار است… به همین دلیل شما می بینید که اعداد پایین آمدن.”

در سراسر کشور, فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت: عفونت منحنی در دولت اول به اعمال stay-at-home سفارشات – بود “خم, اما آن را نیز کشش” با شیوع ویروس وجود دارد انتظار می رود به اوج خود در اواسط تا اواخر ماه مه.

“منحنی همچنان به افزایش, اما در حال حاضر آن را کندتر است,” او گفت: “ما جلسه.

در یکی دیگر از روشنایی ضعیف تابیدن از خبر خوب به ما جراح عمومی, جروم, Adams گفت: این بیماری همه گیر ممکن است در نهایت به قتل کمتر از آمریکایی ها از طیف وسیعی از 100,000 به 240,000 بینی قبل توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

آخرین مدل پژوهش از دانشگاه واشنگتن – یکی از چندین ذکر شده توسط پیشرو مقامات بهداشتی – پیش بینی ما coronavirus مرگ و میر در مجموع کمتر از 82,000 4 اوت.

چرا تهمت مطبوعاتی دبیر همیشه محکوم به شکست

به عنوان Kayleigh McEnany موفق استفانی گریشام, جان تی بنت بررسی چرا هیچ کس تا کنون می تواند یک موفقیت نقش دبیر مطبوعاتی کاخ سفید تحت معروف رسانه-وسواس مغلوب ساختن پیشی جستن.
 

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن به سلامتی ‘خبر خوب!’ به نیویورک بستری شدن در بیمارستان پاییز

در اینجا ملی, تشویق کن, تماشای فاکس و دوستان و جشن زودرس پس از griping در مورد فرماندار کومو در همان کانال شب گذشته.

تگزاس محدودیت های سقط جنین می تواند به اقامت در محل دادگاه تجدید نظر قوانین به عنوان منتقدان استدلال می کنند دولت بهره برداری از بحران به محدود کردن آزادی

تگزاس می توانید در ادامه آن محدودیت در سقط جنین در طول بیماری همه گیر کوروناویروس یک تقسیم دادگاه تجدید نظر فدرال اداره در روز سه شنبه در یک تصمیم به احتمال زیاد به ایجاد راه خود را به دیوان عالی کشور.

یک پنل از ما دادگاه تجدید نظر اعطا آنچه در آن اذعان شده بود فوق العاده امداد در نگه داشتن در محل یک فرمان اجرایی صادر شده در 22 مارس. یک قاضی فدرال منطقه گفت: به منظور محروم زنان حق قانونی خود را به سقط جنین.

دیوان عالی کشور سابقه “بیانگر آن است که همه حقوق اساسی ممکن است منطقی محدود به مبارزه با بهداشت عمومی اورژانس” نوشت: قاضی Kyle دانکن که نامزد دریافت جایزه بود به دادگاه توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. سقط جنین متفاوت خواهد بود “تنها در صورتی که دیوان عالی کشور تا به حال به طور خاص معاف سقط جنین را از آن قاعده کلی. آن را هرگز انجام شده است.”
 

‘با خطرناک هیدروکسی کلروکین وسواس تهمت قرار دادن خود را نه امریکا’

برای Indy حق بیمهمتی نورمن میدارد جدا رئيس جمهور محوری به فروشنده روغن مار در شکار برای یک تعمیر سریع.
 

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به fearmonger بیش تقلب انتخابات

رئیس جمهور علاقه ناگهانی در انتخابات یکپارچگی همچنان می بینم…

‘غنی کشته در شهر نیویورک و باید آن را رها در اولین نشانه از مشکلات’

همچنین برای Indy حق بیمهدر اینجا هالی باکستر با فریاد زدن از غم و اندوه برای اپل بزرگ است.
 

Chris Cuomo تماس مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد او نمی خواست به علت ترس و وحشت بیش از coronavirus ‘گاو نادان***’

بحرانزده سی ان ان لنگر است که هنوز پخش از زیرزمین خانه خود را با وجود اینکه تشخیص داده Covid-19 خود است و در ادامه به سهم ارزشمند را با توصیف علائم خود را در جزئیات گرافیکی – حتی ارائه “ترسناک” X-rays بیش از حد مایع در ریه های خود به بینندگان – و با نگه داشتن دولت به حساب.

دیروز او از سرخوردگی خود را در دیدن ویسکانسین اولیه پیش بروید تا حد زیادی افزایش خطر ابتلا به این بیماری را در میان جمعیت رای دهندگان و در معرض رئيس جمهور را به دروغ خود را در مورد عدم توجه به هشدارهای زودهنگام او ارائه شد با آنچه آنها هستند.

کومو نیز در مصاحبه جو بایدن بود که به همان اندازه صریح در موضوع رهبری:

تبلیغات

“من نمی دانم او’: مغلوب ساختن پیشی جستن و فاصله خود را از سابق وزیر نیروی دریایی با وجود عکس ها آنها را با هم

چگونه اغلب ما دیده می شود این رئیس جمهور به شدت مورد انکار دانستن کسی که تنها برای یک تصویر از آنها به ظاهر با هم تقریبا بلافاصله ؟

آن را اخیرا استعفا داد اقدام نیروی دریایی sec توماس Modly که او ادعا می کند که هرگز از شنیده می شود در این مورد.

در اینجا Gino Spocchia با آخرین where’s Wally? چالش شما نمی بپرسید.
 

خریداران در لا تبدیل خواهد شد دور اگر آنها نمی, ماسک, شهردار می گوید:

اریک Garcetti هشدار داد ساکنان شهر فرشتگان به پوشیدن ماسک صورت قبل از در حال اجرا errands در طول coronavirus همه گیر و یا در معرض خطر بودن تبدیل شده به دور از فروشگاه های مواد غذایی و دیگر ضروری کسب و کار در میان خاموش کردن.

شهردار اعلام کرد سفارشات جدید آغاز و در نیمه شب روز جمعه به نیاز تمام مشتریان در مغازه ها مانند داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی به پوشش صورت خود را با ماسک های پارچه ای.

اگر ساکنان قادر به تطابق با دستورالعمل جدید کارکنان در خدمات ضروری می تواند امتناع از خدمات.

“ما نیاز به حفاظت از هر کارگر در خط مقدم از این بحران,” او گفت:. “هر یک از ما پاسخ اول در این اورژانس است. هر کارفرما باید حفظ کارکنان امن و بنابراین باید Angelenos تشویق این کسب و کار است.”

در اینجا کریس Riotta گزارش.
 

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de