بالا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور پیشنهاد افزایش جهانی ضد یهودی را مجبور گسترش غیرقانونی شهرک سازی اسرائیل تجاوز بر فلسطین.

رابرت اوبراین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشاور امنیت ملی بود و در دفاع از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه طرح آن رونمایی شد در اوایل این ماه در دیدار با دیگر دیپلمات ها در روز چهارشنبه.

آقای اوبراین گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن طرح در حالی که کامل شد یک معامله خوب برای فلسطینی ها و خواست آنها را به دادن حمایت خود را.

“این می تواند آخرین فرصت برای راه حل دو دولت” آقای اوبراین گفت. “اسرائیل نرخ تولد است قوی و در حال رشد است چرا که متاسفانه یهودی ستیزی در اروپا و جاهای دیگر در سراسر جهان تشویق بیشتر یهودیان برای بازگشت به اسرائیل است. این شهرک در حال رفتن به در ادامه به گسترش است. اگر این توقف شهرک سازی ندارد. اگر این روند صلح کار نمی کند ممکن است از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است به یک راه حل دو کشور.”

اسرائیل شهرک های ساخته شده در کرانه باختری شده اند تا حد زیادی محکوم کردند و از جامعه بین المللی و فلسطینی ها – به عنوان غیر قانونی است. آقای اوبراین اظهارات به نظر می رسد به رنگ گسترش اسرائیل گسترش به فلسطین به عنوان امری اجتناب ناپذیر است که در خط با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت قاطع از اسرائیل در مسائل دیپلماسی است.

در سال 2017, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناخته شده و بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل – یک حرکت قرار داده است که او را در تقابل با اکثریت رهبران جهان – و افتتاح سفارت در شهرستان سال بعد.

آقای اوبراین استدلال که اسرائیل ناچار خواهد شد پایمال کردن فلسطینی ها از طریق تولید مثل و مهاجرت نیز نمی حساب برای فلسطینی نرخ تولد بیش از اسرائیل است. آسوشیتد پرس گزارش داد که جمعیت فلسطین در حال رشد بوده است 33 درصد سریع تر از که از اسرائیل است.

زبان اولتیماتوم داده شده توسط آقای اوبراین – “این می تواند آخرین فرصت” – پژواک که معمار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه طرح خود را در Jared کوشنر.

در یک مصاحبه با سی ان ان کریستین امانپور آقای کوشنر پیشنهاد اگر فلسطینی ها نیست قبول پیشنهاد آنها خواهد بود “screwing” و از دست دادن همدردی جامعه جهانی است.

“رهبری فلسطین باید از خود بپرسید یک سوال: آیا آنها می خواهند به دولت ؟ آیا آنها می خواهند به یک زندگی بهتر ؟ اگر آنها ما را به ایجاد یک چارچوب برای آنها را به آن را دارند و ما قصد داریم به درمان آنها بسیار شیوه احترام” آقای کوشنر گفت: خانم امانپور. “اگر آنها نمی, پس از آن آنها در حال رفتن به پیچ تا فرصت دیگری مانند آنها خراب هر فرصتی دیگر که آنها تا کنون در وجود خود.”

آقای کوشنر در دفاع از این طرح با استناد به خود “تخصص” در منطقه ادعا او می خواهم خواندن 25 کتاب و مطالعه شده است 72 سال جنگ برای سه سال.

آقای ترامپ طرح شامل احتمالی ایجاد یک دولت فلسطینی می کند اما کار با وادار کردن فلسطینی ها به کرانه های زمین در حال حاضر اشغال شده توسط اسرائیل مهاجران و به صرفنظر کردن از کشاورزی قابل توجهی دره اردن – خانه 65,000 فلسطینی ها به اسرائیل است.

رهبران فلسطینی شده اند سریع به صدای خود را در مخالفت با این طرح که آقای ترامپ تبلیغ به عنوان “معامله قرن است.”

“پس از مزخرف که ما شنیده ام امروز به ما می گویند یک هزار ‘هیچ’ به معامله قرن” محمود عباس گفت.

با وجود ما اصرار که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در ادامه با طرح الحاق به آرامی آقای نتانیاهو گفت که رای گیری در مورد این موضوع در آینده در جلسه هیئت دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de