مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است ‘حفاری’ زغال سنگ اما coronavirus طلسم پایان برای صنعت ؟

رئیس جمهور تهمت ساخته شده است که هیچ راز عشق خود را برای به “زغال سنگ پاک” اما این صنعت در کاهش شیب دار با توجه به جدید فدرال آمار و ارقام با انرژیهای تجدید پذیر در مسیر تولید بیشتر برق در ایالات متحده برای اولین بار در این سال است.

در مارس سال 2020 صنعت زغال سنگ ریخته 6,000 شغل یک قطره 12.0% در یک ماه با توجه به اداره آمار کار (BLS). کل ما صنعت زغال سنگ در حال حاضر در استخدام 43,800 کارگران حدود یک دهم تعداد افرادی که کار در مک دونالد.

ماه مه سال 2020 گزارش از فدرال ادارۀ اطلاعات انرژی (EIA) نشان داد که کاهش شتاب, موجب, توسط coronavirus همه گیر و رقابت از ارزان گاز طبیعی است.

به گزارش EIA پیش بینی است که ما مصرف زغال سنگ کاهش خواهد یافت 23 درصد در سال 2020 است. EIA تا به حال پیش بینی یک قطره از 11 درصد در ابتدای سال است.

مودی رتبه اعتباری این آژانس چشم انداز است و حتی gloomier. بن نلسون معاون رئیس جمهور و صنعت زغال سنگ تحلیلگر در مودی گفت: مستقل انتظار داشتند که بیش از 25 درصد کاهش در مصرف زغال سنگ.

“ما را دیده اند و نه کامل قدر چه coronavirus همه گیر وسیله ای برای زغال سنگ حرارتی,” او گفت:.

زیان کار در ایالات متحده صنعت زغال سنگ از آغاز سال 2020 (اداره آمار نیروی کار )

موسسه اقتصاد انرژی و تجزیه و تحلیل مالی (IEEFA) پیش بینی زغال سنگ سهم از بازار “به طور بالقوه انداختن به 10% یا کمتر تا سال 2025”.

مری آن Hitt ملی مدیر کمپین در باشگاه سیرا گفت: مستقل: “زغال سنگ است که در حال حاضر گران قیمت ترین شکل برق در بازار و در بخش های بزرگی از ایالات متحده آن را در حال حاضر تحت فشار زیادی. این Covid-19 بحران فقط افزایش فشار بر زغال سنگ است.”

کاهش مصرف زغال سنگ نهفته است ما تولید گازهای گلخانه ای دی اکسید کربن از گاز گلخانه ای رانندگی تغییر آب و هوا. EIA گزارش داد که انرژی مربوط به انتشار گاز CO2 را کاهش می دهد 11 درصد در سال 2020 است.

آقای ترامپ ساخته شده وعده های بزرگ به کارگران زغال سنگ در آخرین انتخابات ریاست جمهوری. در یک تجمع در چارلستون در مارس 2016 او ایستاده بود در مقابل یک جمعیت از کارگران معدن برگزاری نشانه هایی است که خواندن “مغلوب ساختن پیشی جستن حفاری ذغال سنگ” و قول داد به بازگشایی معادن و قرار دادن کارکنان به کار در سراسر کشور است.


در ماه مه سال 2018 او در توئیتر خود نوشت: “آمریکا با برکت فوق العاده انرژی فراوانی از جمله بیش از 250 سال ارزش از زغال سنگ پاک. ما در پایان جنگ بر زغال سنگ و ادامه خواهد داد به کار به ترویج انرژی آمریکا تسلط!”

این واقعیت شده است کاملا متفاوت است. ریزش معدن زغال سنگ شغل در مارس بزرگترین ماهانه درصد کاهش 35 سال BLS گزارش شده است.

در پنج سال گذشته شش از هفت ما ذغال سنگ شرکت را در پرونده فصل 11 ورشکستگی AP گزارش شده است.

تریلیون دلار هستند که واگذار شده از صنعت سوخت فسیلی با جوانان محور جنبش آب و هوا اصرار موسسات بیشتری به عمل سریع برای محدود کردن گرمایش جهانی به بلند پروازانه 1.5 C مجموعه توسط پاریس مورد آب و هوا.

امریکا قدرت لابی برای صنعت ذغال سنگ نمی بلافاصله در پاسخ به پیام ها از مستقل.

در نامه ای به وال استریت ژورنال در ماه گذشته مدیر عامل میشل Bloodworth استدلال کرد که زغال سنگ بود و نه “مرده” است و بدون یارانه “جدید باد و انرژی خورشیدی حداقل 60 درصد گران تر در levelized اساس هزینه از موجود مبتنی بر زغال سنگ نیروگاه”.

ما معدن زغال سنگ تلقی شده است ضروری کسب و کار در طول بیماری همه گیر. اما نگرانی های ایمنی منجر شده برخی از معادن برای ایجاد تغییرات در عملیات AP گزارش شده است.

در پودر حوضه رودخانه, کشور, بزرگترین زغال سنگ-تولید منطقه در سراسر ایالت وایومینگ و مونتانا شرکت های سرسام آور تغییرات است.

زیان کار به شمار می رود شدید در ایالت های شرقی به عنوان کوچکتر معادن زیرزمینی تعطیل آقای نلسون می گوید.

آقای نلسون گفت: “اگر شما در شرق می سی سی پی و شما نگاه کنید که چه صدمه زدن به زغال سنگ تقاضای آن گاز طبیعی است. حتی در غرب می سی سی پی, آن گاز طبیعی است.”

سه معدن زغال سنگ شرکت های مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دریافت در مجموع $28m در کسب و کار کوچک کمک از دولت در طول همه گیر نگهبان گزارش شده است.

صنعت ذغال سنگ نه تنها برخوردار آوازی حمایت از آقای ترامپ اما از برخی از رئيس جمهور متحدان با وجود هزینه خانواده های آمریکایی بیشتر و داشتن عوارض خطرناک در بهداشت عمومی, کارشناسی ارشد Hitt می گوید.

“در کشورهای که روابط دیرینه به صنعت زغال سنگ مانند کنتاکی خانه میچ مک کانل آنها را در مکان های بسیار بالا” خانم Hitt گفت. “[صنعت] است که هنوز هم در حال اجرا به دلیل حمایت سیاسی از آن برخوردار است و آن به معنی مردم پرداخت بالاتر صورتحساب برق به نگه داشتن آن دسته از گیاهان زغال سنگ عامل.

“این یک واقعیت است اما حمایت بالای 80% برای انرژی های تجدید پذیر در سراسر کشور است.”

EIA پروژه های که ما را دریافت برق بیشتر در این سال از انرژیهای تجدید پذیر تر از زغال سنگ است. اگر چه این بیماری همه گیر خواهد شد و تاثیر,”EIA انتظار دارد که انرژی های تجدید پذیر به سرعت در حال رشد منبع تولید برق در سال 2020″.

در اوایل این ماه زغال سنگ نهر گیاه در داکوتای شمالی که در استخدام کارگران 260 اعلام کرد آن را تا پایان سال 2022. این بسته را باید یک اثر حذفی در نزدیکی Falkirk معدن که منابع زغال سنگ و 500 نفر از کارگران.

اپراتور بزرگ رودخانه و انرژی در نظر دارد به جای گیاه با باد خورشیدی و باتری پروژه در سراسر مینه سوتا و کشورهای همسایه در طول سال های آینده با توجه به کوه های راکی موسسه (RMI).

RMI تجزیه و تحلیل نشان داد که بازنشستگی این coal-fired power plant خواهد شد صرفه جویی در مصرف بیش از $60 متر در سال است.

اگر چه وجود دارد این است که خوش بینی در انرژیهای تجدید پذیر را وخیم زغال سنگ را می بینی این بدان معنی است که از 6000 شغل در ماه گذشته به احتمال زیاد نمی خواهد آخرین.

Ms Hitt می گوید: “ما نیاز به مطمئن شوید که همانطور که ما حرکت به دور از زغال سنگ است که ما در حال حمایت از کارگران و جوامع و نه ترک مردمی ،

“تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کرده است وعده های خالی در مورد آوردن زغال سنگ پشت که اتفاق می افتد نیست. آنچه ما نیاز داریم به جای رهبری اطراف عادلانه گذار.

“آیا [زغال سنگ کارگران] تبدیل شدن به بخشی از انرژی پاک, اقتصاد و یا سایر فرصت های جدید باید آن را یک اولویت برای کاخ سفید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>