رئیس جمهور تهمت ملاقات با خوان Guaidó روز چهارشنبه برای اولین بار از زمان پایان هفته حدس و گمان است که او را به فکر شغل مرد در ایالات متحده و ده ها تن از کشورهای دیگر رسمیت شناختن به عنوان رئيس جمهور مشروع ونزوئلا.

به عنوان او وارد کاخ سفید Guaidó پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در دادن thumbs up برای دوربین های قبل از این دو نقل مکان کرد داخل. نه صحبت و برنامه ریزی فرصت برای خبرنگاران به سئوالات به عنوان دو شنبه در دفتر بیضی لغو شد با مغلوب ساختن پیشی جستن فشار مقامات بدون توضیح.

زمان بی دست و پا بود — لحظات پس از جمهوری خواه ایالت میت رامنی (یوتا) اعلام کرد او می خواهد رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت و فقط دو ساعت قبل از سنا حکم تبرئه تقریبا به طور کامل در امتداد خط حزب.

اما واقعیت این است که در این جلسه صورت گرفت پس Guaidó ظاهر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مهمان در سه شنبه شب دولت از آدرس اتحادیه ممکن است به اندازه کافی برای خدمت به مشترک خود را با هدف نشان دادن دولت برای حمایت از Guaidó موقت دولت.

Guaidó دریافت تشویق ایستاده از مجلس نمایندگان و سنا اعضای طول بسیار حزبی آدرس یکی از معدود موارد از هر دو حزب تشویق در طول سخنرانی رئیس جمهور. با اشاره به او را در خانه گالری جایی که او نشسته بود در نزدیکی بانوی اول Melania Trump, رئیس جمهور, نام Guaidó “بسیار شجاع” و “درست و مشروع رئیس جمهور ونزوئلا است.”

رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو تهمت گفت: “نامشروع حاکم مستبد که مختلف مردم خود را. اما مادورو گرفتن در استبداد را شکست و شکسته شده است.”

ایالات متحده اولین کشوری بود که به رسمیت شناختن Guaidó منتخب رهبر این کشور قانونی مجمع به عنوان ونزوئلا را رئيس جمهور مشروع پس از متهم مادورو از فساد و تقلب در انتخابات.

در عین حال آن را در حال حاضر بیش از یک سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده است که او را “استفاده از وزن پر از ایالات متحده اقتصادی و دیپلماتیک قدرت” را به درایو مادورو از دفتر. با وجود ایالات متحده در تلاش برای گرسنگی خود را دولت از منابع با تحریم ها و به رسمیت شناختن Guaidó حدود 60 کشور ونزوئلا باقی می ماند.

مغلوب ساختن پیشی جستن منافع عمومی در این موضوع مشکلاتی روبرو شد و او با اشاره به جوان مخالفت رقم کمتر و کمتر به عنوان ماه رفته اند. آشکار رئیس جمهور تردید است صدمه دیده Guaidó اعتبار در خانه که در آن نارضایتی عمومی با ضد مادورو مخالفان در حال افزایش است.

جدید تپش از فرسایش در نرم افزار-Guaidó محافل در ونزوئلا و خارج از کشور به وجود آمد با درک brushoffs با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از دو هفته گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن و Guaidó هر دو به نظر می رسد در یک اقتصاد در داووس سوئیس بدون یک جلسه و تهمت تصمیم گرفتند به بازی گلف در پالم بیچ در روز شنبه به جای حضور در Guaidó عمومی تجمع در نزدیکی میامی.

او بازگشت به ونزوئلا بدون دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن “هر کس را [که مورد سوال] Guaidó رهبری گفت: Dimitris Pantoulas یک کاراکاس-بر اساس تحلیلگر سیاسی. اکثریت اپوزیسیون قرار دادن امید خود را “در درجه اول در حمایت ایالات متحده می تواند” او گفت:.

همه طرف به دنبال به تصویر کشیدن Guaidó قرمز-فرش درمان در واشنگتن به عنوان شواهدی وجود دارد که تهمت پا بود و به او پیشنهاد حمایت کامل او نیاز به کاهش ترس از دستگیری و یا حتی بدتر بر خود بازگشت. مخفیانه خود را خروج از ونزوئلا در ماه گذشته برای پشتیبانی-به دنبال توقف در اروپا و آمریکای شمالی و جنوبی نقض ممنوعیت سفر اعمال شده توسط Maduro.

“هر گونه آسیب است که ممکن است ناشی از در ژوئن Guaidó . . . خواهد شد که بسیار مهم و عواقب” یک مقام ارشد دولت رسمی به خبرنگاران گفت: روز شنبه در حاشیه دولت تحمیل خواست نامش فاش نشود. “بنابراین آنها باید دقت آج در این رابطه.”

رسمی پیشنهاد کرد که یک پا تا ضد مادورو پیام می تواند بیش از فقط کلمات.

“ما در حال اختصاص داده شده به شتاب از سیاست های ما برای ادامه حرکت در جهت حداکثر فشار” این مقام گفت. “رئیس جمهور داده شده جهت کابینه خود را به انجام این کار. . . . شما ببینید برخی از اقدامات موثر در ظرف 30 روز آینده که بسیار مهم خواهد بود و بیشتر فلج کننده در [ونزوئلا] رژیم است.”

در سخنرانی در یک فروم یکشنبه, کاخ سفید, مشاور امنیت ملی Robert C. اوبراین پیشنهاد کرد که دولت ممکن است به دنبال تحریم های اضافی علیه روسیه و روس نفت خود را تحت کنترل دولت شرکت نفت که نگه داشته مادورو دولت شناور در میان تحریم.

“ما در حال اجازه دادن به روسها و ما اجازه این شرکت می دانیم که حمایت خود را . . . خوب نیست تصمیم گیری کسب و کار, اما آن را نیز غیر اخلاقی” اوبراین گفت. “بنابراین من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن برخی از عمل یا به طور داوطلبانه از این شرکت و یا ایالات متحده به احتمال زیاد در آینده نزدیک در این مسئله است.”

در کاراکاس, ونزوئلا با وزیر خارجه Jorge Arreaza در پاسخ به Guaidó حضور در واشنگتن با زاج. “ونزوئلا را رد دخالت در امور داخلی طی سخنرانی سالانه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Arreaza گفت: در تلویزیون دولتی. به نام او مغلوب ساختن پیشی جستن یک “فوق العاده شارلاتان که می خواهد برای تسلط بر کشور و کل جهان از طریق جهل و وحشت و استفاده از زور است.”

Guaidó او گفت: اتحاد “شرم آور همدستی کسانی که خود را به فروش کشور در ازای خرده که تهمت می اندازد با توجه به خلق و خوی خود را.”

در خیابان های پایتخت ونزوئلا که در آن رسانه های اجتماعی ویدئوها از کنگره تشویق در طول تهمت سخنرانی رفت و ویروسی وجود دارد که نشانه های روشنی از رهایی از Guaidó حامیان.

“بسیاری از مردم مجبور به فرو کردن کلمات خود را و حتی خود را پاک اذیت کردن توییتهایی زیرا آنها معتقد بودند Guaidó نمی تواند ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Gynette مارتینز, 55, یک وکیل برای خرید سبزیجات در یک بازار در شرق کاراکاس. “و نگاه او انجام شده بسیار بیشتر از آن است. او ایستاده در مقابل کل سرمایه آمریکا. برای من که می گوید زیادی.”

پس از 45 دقیقه ای در کاخ سفید نشست, Guaidó تیم ارسال شده در توییتر حمله رعد اسا از عکس های او را با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در عین حال Guaidó است که بازگشت به یک وضعیت پیچیده است که خود را در تور بین المللی به تنهایی بعید است که به نوبه خود در اطراف. اگر چه او در ملاقات با رهبران اروپایی در داووس او هنوز برای دریافت بتن وعده او نیاز از آنها را به دنبال ایالات متحده در نظر گرفتن یک خط سخت تر در Maduro.

در هفته های اخیر ونزوئلا دولت نیز به دنبال سرنگون Guaidó به عنوان مجلس قانونگذاری رئیس — یک موقعیت که در آن او به رسمیت شناخته شدن توسط ایالات متحده و دیگران به عنوان رئيس جمهور مشروع استوار است.

Guaidó نیز رو به جداشدگان در خود صفوف و یک جنبش دو راه رو به جلو با استقبال مادورو تماس برای انتخابات پارلمانی جدید اما نه جدید انتخابات ریاست جمهوری که Guaidó و ایالات متحده را خواستار شدند.

Faiola گزارش از میامی. ماریانا زونیگا در کاراکاس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im