تهمت تشبیه پزشکان’ پاسخ به کروناویروس پاسخ به یک جنگ فیلم: “این باور نکردنی, زیبا, چیز

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال پشته ستایش بر ما پزشکان مقابله با کروناویروس بحران تشبیه پاسخ خود را به صحنه هایی از جنگ و گفت این یک “چیز باور نکردنی” به تماشای.

در نظرات ارائه شده در جلسه در مورد دولت تلاش های مداوم در برابر بیماری آقای ترامپ برای, برای اولین بار جلب توجه آنلاین بودن ظاهر از تن با حوادث او را توصیف.

“این باور نکردنی است. آن را متفاوت از شما تماشای فیلم جنگ – شما سازمان دیده بان قدیمی کلیپ های جنگ در حال اجرا تا تپه,” او گفت:.

“و آنها و آنها در حال قرار دادن لباس و آنها در حال قرار دادن ماسک خود را و … آن باور نکردنی است.”

بعد او افزود: “این افراد باور نکردنی … من فقط تحسین نگرش است.”

div class=”relatedlinkslist inline-block-مرتبط-لیست inline-block-left”>

ادامه مطلب

در این جلسه که با عنوان مرگ و میر در ایالات متحده به تصویب 10,000 و آقای ترامپ فرستاده خود را با بهترین آرزوهای خود را به نخست وزیر بوریس جانسون پس از او منتقل شد به مراقبت های ویژه در بیمارستان رئيس جمهور گفت که او تا به حال صحبت با دموکرات سناتور جو بایدن.

او گفت: گفتگو در مورد Covid-19 با معاون رئیس جمهور سابق شده بود “بسیار خوب”.


“او به من داد تا به نقطه نظر خود و من به طور کامل درک که. و ما فقط به حال یک گفتگوی دوستانه به طول انجامید احتمالا 15 دقیقه. و آن را واقعا خوب بود,” او گفت:.

او همچنین گفت که او و دیگر مقامات خواهد بود به طور منظم آزمایش ویروس

“من فکر می کنم ما احتمالا شاید کاملا چند آزمون آن را بدترین ایده شما می دانید سیستم تست در حال حاضر است که بسیار سریع و بسیار آسان است,” او گفت:.

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im