دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی کرده است یک تاول حمله “رادیکال دموکرات ها فقط پایین خیابان” پس از به طور موثر gatecrashing آیووا قفقاز.

در یک تجمع در Des Moines, تنها چند روز قبل از دموکرات ها خود را نگه دارید برای اولین بار رای 2020 سیاسی از چرخه تصمیم را “در خود” delighting هواداران خود – رئیس جمهور ادعا کرد مخالفان خود بودند تحت کنترل افراط گرایان که می خواستم برای از بین بردن ملت و “شستشوی مغزی” کودکان.

“در طول این کمپین فصل خوب مردم آیوا تا به حال یک صندلی ردیف جلو به دیوانگی و جنون کاملا بیمار چپ” او گفت: صحبت کردن در بسکتبال در پردیس دریک دانشگاه.

“در ماه نوامبر ما در حال رفتن به شکست رادیکال سوسیالیست دموکرات ها که در سمت راست پایین خیابان.”

وی افزود: “آمریکا هرگز یک کشور سوسیالیستی. ما نمی توانیم.”

و به عنوان بیش از یک دوجین دموکرات شتافت سراسر کشور در آخرین روز از مبارزات انتخاباتی پیش از روز دوشنبه اولیه و یا حزبی آقای ترامپ تحویل تمسخر حملات در بسیاری از frontrunners – الیزابت وارن, جو بایدن, Bernie Sanders, پیت Buttigieg و مایکل بلومبرگ.

و همه از آن تحویل داده شد آن همه با انرژی و شور و سیاسی حیله گری است که هر کس دموکرات را انتخاب کنید به عنوان نامزد خود را نادیده بگیرد و خود را در خطر است.

“دموکرات ها باید در سه سال گذشته صرف تلاش برای سرنگونی انتخابات گذشته” او اعلام کرد. بعد او گفت: “خواب آلود جو. که مرد فقیر او را بسیار از دست داده است.”

در حقیقت کمی وجود دارد سخنرانی رئیس جمهور بود که متفاوت از معمول خود کمپین آدرس.

او با افتخار در مورد اقتصاد ستایش اجرای قانون مقامات bragged مورد هدف قرار کشتار از ایران قاسم سلیمانی قول داد برای محافظت از متمم دوم قانون اساسی است. و تکرار جعلی ادعا می کنند که سی ان ان “خاموش” دوربین هنگامی که او حملات رسانه ها ادعا می کنند این شبکه در کاخ سفید خبرنگار به طور موثر نابود شده در توییتر.

سفیر آمریکا در اسرائیل می گوید خدا قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید

او همچنین انداخت در چند خط طراحی شده به خصوص برای عمدتا روستایی و سفید, Iowa.

او گفت: کشاورزان آن خواهد بود “رانندگی “بزرگتر تراکتور و داشتن زمین بیشتر” اگر او انتخاب خواهد شد. در اشاره به دولت تعداد زیادی از اجتماعی و مذهبی محافظه کاران او صحبت خود را در مورد انتصاب قضات محافظه کار و حمله در اواخر دوره سقط جنین, همه از آن به دست آورده و با صدای بلند تشویق.

بلکه آنچه بیشتر قابل توجه است اما به سختی تعجب آور در مورد سخنرانی رئیس جمهور بود که او در اینجا در آیووا به تحویل آن با صدا غذا خوردن در چه دموکرات ها خواهد امید خود را نشان می دهد. در حالی که جمهوری خواهان نیز caucusing هفته آینده به عنوان بخشی از فرایند رسمی برای انتخاب یک نامزد هستند و با نیم دوجین دیگر جولان نامزدها در بلیط این امر می تواند شگفت آور اگر تقریبا همه آرای رفت و برای رئیس جمهور.

مانند آن است که سنتی برای امتیازهای به دنبال انتخاب مجدد به دور ماندن از دولت در این نقطه در مسابقه دیگری upending ریاست جمهوری هنجارهای آورده است که تبسم به چهره بسیاری از هواداران خود را.

“من عاشق این مرد است. او یک سیاستمدار – او یک عامل نیست bullsh*auto empleo” گفت: 61 ساله و جف Hoemann پوشش برای وارد شدن به محل بر یک به طور معمول در زمستان یخ آیووا شب.

آقای ترامپ که معرفی شد توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس آورده به مرحله سابق مطبوعاتی وزیر سارا هاکبی ساندرز

او همچنین به دست آورده و با صدای بلند تشویق زمانی که او اعلام کرد: “با عرض پوزش شما رو بسیاری از دیوانه لیبرال دموکرات در حال اجرا در اطراف در اینجا در سال گذشته است.”

در روز قبل از آن آقای ترامپ خطاب کارگران در یک کارخانه در میشیگان که در آن او نمی تواند پنهان کردن خشم خود را بیش از استیضاح محاکمه. او گله و شکایت سنا محاکمه شد تحت الشعاع قرار داده آمریکا-مکزیک-کانادا توافقنامه و او بازگو کاهش مالیات و دستاوردهای اقتصادی تحت ریاست او.

“و چه کار می کنند ؟ آنها استیضاح شما. توضیح — توضیح است که یکی او گفت:” به بوس از آسوشیتد پرس گزارش داد.

“اما ما باید بزرگ جمهوری خواهان در خارج وجود دارد و آنها نمی مانند آن را بهتر از شما انجام دهد. بسیار حزبی وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de