مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق در انگل جایزه اسکار برنده و تماس های براد پیت یک wiseguy’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در انگلبرنده این سال بهترین تصویر در جایزه اسکار گفت: “ما به اندازه کافی مشکلات با کره جنوبی.”

در سخنرانی خود در یک تجمع در کلرادو اسپرینگز او همچنین با انتقاد براد پیت برنده بهترین بازیگر گونگ برای Once Upon a Time in Hollywood, تماس او را “کمی wiseguy”.

پر انرژی آقای ترامپ خواسته هواداران: “راستی چقدر بد شد جوایز اسکار در این سال ؟ آیا شما آنها را ببینید؟”

تقلید یک گوینده گفت: “و برنده است … یک فیلم از کره جنوبی. چه جهنم بود که همه چیز در مورد ؟ ما به اندازه کافی مشکلات با کره جنوبی با تجارت است. در بالا از آن آنها را به آنها را بهترین فیلم سال ؟ آن را خوب است ؟ من نمی دانم.”

رئیس جمهور نشان داد طعم و مزه خود را در سینما پرسیدن که چرا فیلمی مثل بر باد رفته یا بلوار غروب آفتاب نمی تواند برنده.

“شما می دانید من به دنبال مانند که در آن …. بیایید بر باد رفته? می, ما, مانند, بر باد رفته عقب لطفا ؟ بلوار غروب آفتاب … بسیاری از فیلم های بزرگ.

“برنده است … از کره جنوبی. من فکر کردم آن را بهترین فیلم خارجی مناسب است ؟ بهترین فیلم سینمایی خارجی! بدون آن … آیا تا کنون این اتفاق می افتد قبل از؟”

نئون انگل را ما توزیع کننده, ضربه به رئیس جمهور با انتقاد از زیرنویس فیلم, به tweeting: “فهم او نمی تواند به عنوان خوانده شده.”

بر باد رفتهمنتشر شده در سال 1939 برنده هشت جایزه اسکار از جمله یکی برای هتی مک دنیل اولین آفریقایی-آمریکایی برنده جایزه اسکار. اما این فیلم را دلسوز تجسم Confederates در طول جنگ های داخلی مورد انتقاد قرار گرفته است.


بلوار غروب آفتابمنتشر شده در سال 1950 است بیشتر تعجب آور انتخاب فیلم برای معمولا محافظه کار فکر رئیس جمهور – تاریک, درام, روایت یک مرد مرده در آن می گوید از یک جوان جاه طلب فیلمنامه که می شود با داشتن رابطه با یک پیری سابق سکوت دوران ستاره فیلم. در خلق و خوی آن است که بی شباهت به پیچ خورده, هیجان انگیز انگل.

رئیس جمهور آمار در پیت که یک نقطه در مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه او در طول سخنرانی پذیرش جایزه اسکار.

براد پیت انتقاد تهمت استیضاح دادگاه حکم

با اشاره به توافق امتناع از شنیدن بالقوه مواد منفجره شواهد از سابق مشاور امنیت ملی John Bolton پیت گفت: “آنها به من گفت من فقط 45 ثانیه تا اینجا … است که در 45 ثانیه بیش از سنا به جان بولتون این هفته است.”

آقای ترامپ گفت: تجمع: “و سپس شما رو براد پیت – من هرگز از طرفداران بزرگ خود را. او کردم تا با او کمی wiseguy بیانیه. کمی wiseguy! او کمی wiseguy.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>