لحظات پس از مشاوره حقوقی متوقف شده خود را در دفاع از رئیس جمهور را استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله “خشم پر از” دموکرات در مبارزات انتخاباتی تجمع در نیوجرسی.

در یکی از کوتاه ترین تظاهرات سخنرانی برای حدود یک ساعت رئیس جمهور خطاب به هزاران نفر از حامیان خود در شهر ساحلی از جنگل های ارائه شده در کنگره توسط جف ون درو که به تازگی روشن حزب او بیعت از حزب دموکرات به حزب جمهوری خواه. این بود که رئیس جمهور اولین تجمع در دولت پس از مصرف ،

وی جمعیت به “خارج شدن و رای خواه. خلاص شدن از شر این دلقک.” او همچنین توجه خود را تبدیل به بهداشت و درمان و اصرار دارد که رئیس جمهور سابق اوباما “تصمیم گرفت تا” پایان اپیدمی ایدز با وجود این دولت صرف بیش از $10billion در تحقیقات HIV/AIDS.

رئیس جمهور همچنین ادعا کرد جمهوری خواهان مانع از شرکت های بیمه از انکار پوشش به افراد با شرایط موجود از قبل گفت: “ما در حال حفاظت از افراد با شرایط موجود از قبل و ما همیشه خواهد شد. حزب جمهوری خواه … ما آن را نجات داد” با وجود آن حمایت در حال تاسیس اوباما تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه قطعات که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدام به لغو.

تهمت نیز خاص برنی ساندرز که تا به صعود در نظر سنجی های پیش از انتخابات در اوایل اولیه متحده به صورت پیشنهادی خود را سبز کرد.

آقای ترامپ گفت: “خطوط لوله و خوب هستند. آنها زیرزمینی است. سازگار با محیط زیست.”

او با افتخار در مورد “آمریکا به استقلال انرژی” در جهان به عنوان برترین تولید کننده نفت و گاز است که آن را به دست آورده و در سال 2012 در دولت اوباما.

رئیس جمهور حمله کالیفرنیا شهرستانها صرف میلیاردها دلار برای رسیدگی به بی خانمانی و گفت دموکرات کنترل دولت در دولت “نمی دانم چه جهنم آنها انجام می دهند”.

رئیس جمهور به دروغ ادعا کرد که “هزاران هزار” MS-13 اعضای باند حذف شده اند از ما مهاجرت سازمان و گفت: مهاجرت و گمرک افسران “شروع حرکت” به یک “بسته” مهاجران “و آنها را تا پایان ایستاده است. که پایان آن.”

او گفت: “شما باید مجرمان در خیابان که باید در این جهنم به خارج از کشور آورده و به هر کجا که جهنم از آنها آمد.”

آقای ترامپ افتخار پیروزی خود را در دادگاه عالی ایالات متحده که طرفه با دولت در تلاش خود را برای انکار مهاجران به دنبال دائمی وضعیت حقوقی اگر آنها در حال ثبت نام در منافع عمومی.

او گفت: “ما در حال حاضر خواهد شد در نهایت قادر به اجرای قانون فدرال [و] اطمینان مردم قادر به پشتیبانی خود را از نظر مالی و سوء استفاده از مالیات دهندگان تامین می شود برنامه.”

به عنوان جمعیت شعار می دادند به “ساخت یک دیوار” در مرز آمریکا و مکزیک, رئیس جمهور اصرار داشت که مکزیک را “در نهایت و بسیار خوبی” پرداخت برای ساخت و ساز آن با وجود اینکه قادر به انجام برسانند که تعهد انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net