مغلوب ساختن پیشی جستن بوسه یک میله پرچم می گوید عجیب و غریب, جوک و مسخره گرتا Thunberg در CPAC در حالی که Coronavirus ترس گرفتن ملت

در طول این سال CPAC کنوانسیون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن riled جمعیت با تماس با میت رامنی “پایین زندگی” و حمله به نوجوان آب و هوا فعال گرتا Thunberg قبل از بغل کردن یک پرچم آمریکا و گفتن پارچه او آن را دوست دارد.

“دوستت دارم عزیزم” آقای ترامپ گفت: این پرچم به عنوان او برگزار شد به این تقلید یک حرکت از خود را که مسخره است بسیار کمی در گذشته است. او نیز آن را بوسید.

آقای ترامپ سخنرانی در مریلند آمد و در پایان دم از محافظه کار کنفرانس که هر سال برگزار می شود و ویژگی های سخنرانان از سراسر جمهوری خواه جهان است.

در حالی که کنوانسیون بود خاک دشمن برای آقای ترامپ فقط چهار سال پیش زمانی که او هنوز یک نامزد جمهوری خواه نامزدی این رویداد در حال حاضر تبدیل شده قطعا به نفع او حتی به عنوان او تلاش برای تلفظ کلمات مانند “بیگانه” و “تکرار جرم سال” روی صحنه است.

حتی به عنوان coronavirus نگرانی جاروب کشور است. آقای ترامپ نگهداری آدرس نور با تکیه بر برخی از مورد علاقه خود را از حملات و جوک است که او به استفاده از وقت و زمان دوباره در مبارزات انتخاباتی و در تظاهرات در سراسر کشور است.

Ms Thunberg که او علنا با افزایش بیش از او حمایت برای تغییر آب و هوا اقدام رئیس جمهور شکایت یک بار دیگر که او تا به حال ضرب و شتم او را به عنوان شخص سال است.

آقای رامنی که تنها جمهوریخواه به رای دادن به نفع خود استیضاح آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او را به نام “کم زندگی” و بدستآمده برخی بوس از فروم که در آن سناتور یوتا یک بار خوش چهره.

و او بخشوده هیچ کلمه ای برای حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری که او قرار است یک هدف در آنها به عنوان تنه برای حزب خود را نامزد. او تمسخر مایکل بلومبرگ ارتفاع. او ادعا کرد که دموکرات ها می خواهند به نوبه خود به ایالات متحده آمریکا به ونزوئلا است. در یک نقطه او شروع به هم زدن جو بایدن قبل از فرار کردن به تعریف از خود و پس از آن رو پریشان دوباره با هجوم رسانه ها.

“نگاه آنچه که من برای او! او فشرد. شما می دانید او به بیرون رفت و یک تست چون من او را به قتل او گفت:” الیزابت وارن قبل از استفاده از یک نژادپرست لکه دار او غالبا استخدام به لکه دار کردن ،

اما پس از آن در پایان آقای تهمت منحرف کمی از حالت عادی خود تجمع سخنرانی. او وعده نداده به “امریکا بزرگ دوباره”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im