مغلوب ساختن پیشی جستن فقط ثابت او در نهایت مصرف coronavirus جدی است. اما چقدر این اواخر شروع به هزینه ما ؟

Covid-19 بیشتر معمولا شناخته شده در مکالمه روزمره به عنوان coronavirus موفق به تبدیل جهان وارونه در یک ماده از هفته. از همه مهمتر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت به نظر می رسد برای درک وخامت اوضاع.

زمانی که این بیماری همه گیر برای اولین بار شروع به ساخت عناوین مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان نیست خیلی حفاری در برای رئیس جمهور به عنوان آنها حمله به منتقدان این ادعا که آنها در تلاش بودند به او صدمه دیده است سیاسی. به نظر می رسد پوچ که او و دولت او به دنبال شدند در Covid-19 از طریق سیاسی لنز و نه به عنوان یک موضوع بهداشت و درمان, اما این راه آن بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن را سعی کنید به تطهیر شدت از وضعیت اولیه بر روی آن را به آرامی. در تاریخ 26 فوریه در کنفرانس خبریگفت: تعداد افراد آلوده در ایالات متحده بود “رفتن بسیار قابل ملاحظه ای پایین نیست.” او همچنین با افتخار از 15 موارد تایید شده در آن زمان گفت: “15 ظرف چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است.” آن است که دو هفته بعد و آخرین به روز رسانی از CDC نشان می دهد 1,629 مورد تأیید و 41 مرگ و میر در ایالات متحده است.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان سپس ادعا مطبوعات شد و تلاش برای گسترش ترس و وحشت به عنوان یک ابزار ساخت مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه بد. بله مردم احتکار ضد عفونی کننده دست و دستمال توالت بطری آب و ماکارونی در حال وحشت و انجام همسایگان خود زیانی. هنوز هم تهدید Covid-19 واقعی است و با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از گسترش آن. این امر می تواند بی مبالات از هر خروجی رسانه ها به گزارش اعداد واقعی و امکانات.

در حالی که رئیس جمهور به یک بیضی آدرس دفتر دو شب پیش او به نظر نمی رسد ، او bungled برخی از گام های دولت بود و گرفتن وادار کردن کاخ سفید به موضوع اصلاحات دقیقه پس از این نشانی به پایان رسید.

سخنان مغلوب ساختن پیشی جستن به در باغ گل رز کاخ سفید امروز ثابت کنند چیزی تغییر کرده است. برای کسی که فقط دو هفته پیش اقدام به موج خاموش Covid-19 که هیچ معامله بزرگ مغلوب ساختن پیشی جستن آمد و آماده برای نشان دادن او به معنای کسب و کار — در نهایت.


رئیس جمهور گفت که اعلام اضطراری ملی که رایگان تا 50 میلیارد دلار در بودجه و تسریع در disbursal به دولت ها و محلات برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر. او همچنین گفت که او به خود و بهداشت و خدمات انسانی وزیر قدرت را به چشم پوشیدن از برخی از قوانین و مقررات برای مقابله بهتر با ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن داوطلب خدمت سربازی به بخش خصوصی از جمله LabCorp, گوگل, CVS و خارج برای کمک به ایجاد تست و روش.

تست است این یک منطقه که در آن ایالات متحده است راه پشت کشورهای دیگر و این بیشتر جنبه انتقاد از دولت را پاسخ. در باغ گل رز رئیس جمهور وعده داده است که 1.4 میلیون آزمون در دسترس خواهد بود هفته آینده و در مجموع 5 میلیون در ماه آینده.

حال سؤال این است که چقدر دیر شروع خواهد شد کاهش آسیب است. اجتماعی فاصله روش در جای خود قرار داده به نظر می رسد شدید اما کارشناسان می گویند یکی از بهترین راه برای به حداقل رساندن از گسترش این ویروس است که از طریق آنچه که اساسا معکوس شده است. محدود کردن بازدید از خانه های سالمندان لغو کنسرت ها و رویدادهای ورزشی (از جمله تعلیق کل ورزش حرفه ای فصل به فصل) و تماس رویدادهای دیگر که در آن جمعیت زیادی جمع آوری کاهش قرار گرفتن در معرض.

بازار سهام در زمان مهربانی به مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعیه این بعد از ظهر. میانگین صنعتی داو جونز (DJIA) به پایان رسید تا نزدیک به 2000 امتیاز را یک روز پس از تنها ترین درصد قابل توجهی افت بدنام دوشنبه سیاه در اکتبر 19, 1987.

رئیس جمهور باید در حال حاضر نشان می دهد رهبری در برخورد با مجلس در لایحه طراحی شده برای کمک به با Covid-19 شیوع. رئیس جمهور تهمت می خواهد حقوق و دستمزد کاهش مالیات به عنوان بخشی از هر قانونی بسته اما آمریکا مقاومت کرده اند تا کنون. رئیس جمهور (و در انصاف و نانسی پلوسی) نمی تواند درمان این قانون به عنوان هر نوع دیگر مبارزه سیاسی. زندگی مردم آویزان در تعادل و ملت مثل همیشه به سمت فرمانده کل قوا در زمان بحران. آیا تهمت می خواهد برای قرار دادن کنار خرده سیاست — حتی اگر دموکرات ها نیست — به طور کامل به او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im