مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘unhinged’ بیش از بلومبرگ ، یکی از دستیاران سابق ادعا

سابق کاخ سفید دستیار آنتونی Scaramucci – که معروف خدمت تنها 11 روز قبل از اخراج – ادعا کرده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “unhinged” بیش از سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ.

“Awwww آن را در اطراف. realDonaldTrump است unhinged در مورد @MikeBloomberg” آقای Scaramucci توییتی.

احساسات خود را در مورد آقای ترامپ تغییر زیر را در کوتاه مدت روی لئامت دادن در کاخ سفید است. در حال حاضر آقای Scaramucci به نظر می رسد برای حمایت از آقای بلومبرگ که او معتقد است که “شکست دادن” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی ،

آن را تعجب آور نیست آقای Scaramucci پشتیبانی از آقای بلومبرگ. او می آید از همان جهان به عنوان هر دو Mr تهمت و آقای بلومبرگ; او قبلا به عنوان یک سرمایه برای گلدمن ساکس در شهر نیویورک و در ادامه به سرمایه گذاری و شرکت های مدیریت. در حال حاضر او میزبان یک نمایش در شبکه فاکس کسب و کار.

آقای Scaramucci ادعای خود را تغییر بود و با توجه به Mr مغلوب ساختن پیشی جستن “تفرقه شعارهای”.


سابق مدیر ارتباطات بود یک بار یک جزء اصلی در فاکس نیوز و به اسراف ستایش از رئیس جمهور پیش بینی رئیس جمهور را “یک پیروزی در بهداشت و درمان” چرا که “رئیس جمهور واقعا خوب خوب”.

 

سابق کاخ سفید دستیار حمایت کرده است آقای بلومبرگ پس حداقل در ماه نوامبر هنگامی که او به سی ان ان Chris Cuomo که آقای ترامپ خواهد بود مرعوب او.

“من فکر می کنم رئیس جمهور می تواند بسیار تهدید توسط یک مرد مانند مایکل بلومبرگ” آقای Scaramucci گفت. “او یک نیویورکر. او می تواند ایستادن یورش رئیس جمهور قلدری. او را به ارزش احتمالا پنج تا هشت برابر رئیس جمهور ارزش خالص. او می تواند ثروت را صرف دفاع از خود و گرفتن تبلیغات در همه مناطق کشور است.”

در حالی که آقای Scaramucci شده است بسیار آوازی خود را در حمایت از آقای بلومبرگ او است نه اظهار نظر در هر یک از بسیاری از مجادلات از جمله نامزد سابقه طولانی از زن ستیز نظرات خود را با استفاده از عدم افشای توافق به سکوت زنان در محل کار که ادعا می کنند او پرورش یک محیط خصمانه کار برای نظارت بر توقف و Frisk و نشان می دهد که عدم redlining ناشی از بحران مالی 2008.

صرف نظر از آقای Scaramucci سیاسی وفاداری او نداشته وحشتناکی رکورد چشمگیر وقتی که می آید به پیش بینی.

در ماه اکتبر او گفت: تنوع که آقای ترامپ بود “ریشه” و این که او پیش بینی کرد در برخی از نقطه میچ مک کانل خواهد به نوبه خود بر او.

“در آینده سه تا شش هفته وجود خواهد داشت بیشتر شهادتها اطلاعات مربوط به رئیس جمهور” آقای Scaramucci پیش بینی اکتبر سال گذشته. “او از آن آگاه است. من باور دارم که مک کانل در نهایت به او بروید و می گویند: “هی مرد. شما باید یکی را برای تیم … شما عاشق رفتن به عقب است.’ او احتمالا تا پایان در Mar-a-لاگو یا چیزی.”

کاملا برعکس: آقای مک کانل باقی مانده کاملا وفادار به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر رئیس جمهور را استیضاح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>