مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فعال سیاسی و روشنفکر عمومی چامسکی را تشدید کرده انتقاد خود از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “غیر قابل انکار” بدترین جنایی در تاریخ است.

در آخرین نظرات به رییس جمهور, آقای چامسکی گفت سوسیالیستی فصلنامه Jacobin magazine که آقای ترامپ بود “قلع-گلدان دیکتاتور” و این که جمهوری خواهان بودند “بدتر از قدیمی حزب کمونیست”.

“این برای تلفن های موبایل قوی, اما این درست است: تهمت بدترین جنایی در تاریخ غیر قابل انکار. شده است وجود دارد هرگز یک شکل در تاریخ سیاسی بود که تا عاشقانه اختصاص داده شده به از بین بردن این پروژه برای سازماندهی زندگی بشر بر روی زمین در آینده نزدیک” او گفت:.

“که اغراق نیست.”

که راس سابقه کیفری خواهد جای آقای ترامپ جلوتر از چهره های بدنام مانند Ponzi متقلب برنی Madoff ریاست جمهوری قاتل لی هاروی اسوالد, گانگستر, Al Capone, دارو خداوند پابلو اسکوبار کودک آزار جفری اپستین Unabomber تد Kaczynski یاغی جسی جیمز را “بسیار ستمکار” تد باندی سارق مسلح بانک بانی و کلاید و سریال قاتل Jack the Ripper.

نظرات آمده پس از آقای چامسکی گفت: در مصاحبه ای با گاردین در مارس که رئیس جمهور مقصر در مرگ “هزاران نفر” برای کاهش بودجه بهداشت و درمان و تخلیه رهبری او مسئولیت به دولت فرمانداران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“این یک استراتژی بزرگ برای کشتن تعداد زیادی از مردم و بهبود انتخاباتی خود را با سیاست” آقای چامسکی گفت.

آقای چامسکی شده است انتقاد از واکنش جهانی به coronavirus محکومیت ما واکنش و رهبران اروپا “بسیار غم انگیز dereliction وظیفه”, او گفت: در طول یک ماه آوریل مصاحبه با دموکراسی در حال حاضر!.

در آخرین مصاحبه آقای چامسکی گفت: جهان ظهور کرد و از این بیماری همه گیر در هزینه وحشتناک, اما نمی خواهد از ظهور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن جرم تغییر آب و هوا.

“هزینه تا حد زیادی تقویت شده توسط گانگستر در کاخ سفید که به کشته شدن ده ها هزار نفر از آمریکایی ها در ساخت این بدترین مکان در جهان [برای coronavirus]” آقای چامسکی گفت.

“ما ظهور خواهد کرد [از همه گیر اما] ما قصد داریم به ظهور از جرم دیگری که تهمت مرتکب شده گرمایش از جهان است. بدتر از آن این است که در آینده — ما در حال رفتن به ظهور از آن است.”

استاد زبان شناسی در موسسه تکنولوژی ماساچوست ادامه داد که جمهوری خواهان تا به حال ناپدید شده به عنوان یک حزب و سکوت در برخی از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات مانند شلیک بازرسان کل در محل برای نظارت بر فساد است.

“آن را بدتر از قدیمی حزب کمونیست. رهبر به سفارش; ما [سقوط] ما زانو” آقای چامسکی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات