مغلوب ساختن پیشی جستن است انجام تعهد خود برای ساخت قلعه امریکا — و در حال اجرا بر روی آن.

تام برنر ایسنا

رئیس جمهور تهمت بازدیدکننده داشته است یک بخش از مرز ایالات متحده و مکزیک دیوار در Otay مسا کالیفرنیا در ماه سپتامبر.

او به عنوان تظاهرات حمایت خود را برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر رئیس جمهور تهمت است و نزدیک تر از همیشه برای ارائه در وعده خود برای ایالات متحده با بلندتر دیوار تنگ تر قوانین مهاجرت و کمتر خارجی از ورود به کشور.

در طول سه سال گذشته رئیس جمهور است سخت در این کشور سیستم مهاجرت به یک مانع فیزیکی و اداری و موانع ایجاد گذرگاه های مرزی غیر قانونی به شاقول و حقوقی مهاجرت به رکود است.

تعداد پناهندگان پذیرش به ایالات متحده کاهش یافت و به پایین ترین سطح ثبت شده در سال گذشته و در این سال دولت مجموعه ای از پناهندگان کلاه و حتی پایین تر, رزرو فقط 18,000 نقاط برای افرادی که در حال فرار از آزار و اذیت در سراسر جهان است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز مسدود کردن متقاضیان پناهندگی در ایالات متحده آمریکا در مرز جنوبی و پرواز آنها را به جای آن به گواتمالا و یا ارسال آنها را به مکزیک.

[تهمت رمپ تا مرز ساخت و ساز پیش از سال 2020 رای]

بازدید کنندگان دیگر در حال تبدیل شدن به عقب یا دور ماندن کامل: دانشجویان خارجی و گردشگران هستند که در کمتر از اعداد با توجه به وزارت امور خارجه داده و کارت سبز صادر شده در خارج از کشور پس از سال 2016 کاهش یافته است 25 درصد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فقط اضافه شده شش نام به رشد لیست سیاه سفر-محدود کشور میانمار قرقیزستان و چهار کشورهای آفریقایی از جمله نیجریه قاره پرجمعیت ترین یکی است.

“این هیچ راز آن است که دولت آگاهانه تلاش برای نزدیک امریکا به مهاجران” لوکاس Guttentag یک قانون مهاجرت استاد دانشگاه استنفورد دانشکده حقوق گفت: در یک ایمیل. “مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست ها و شیوه های حمله کرده اند تقریبا در هر جنبه از سیستم مهاجرت: به طور موثر از بین بردن پناه حمایت ما در مرز جنوبی تحمیل ثروت محدودیت در مهاجران هستند که همسران و اعضای خانواده از شهروندان مزاحمت برای کسب و کار است که مشروع بستگی ماهر کارگران مهاجر و تهدید توده اخراج بدون در نظر گرفتن چه مدت و یا یک فرد روابط به کشور و جامعه هستند.”

نه از “آشکارا نژادپرستانه” سیاست ایالات متحده در دهه 1920 Guttentag گفت: اتحاد ملت “تجربه یک تغییر اساسی در سیاست های مهاجرتی سوخت چنین تهاجمی و نامرد تجدید نظر به نفرت است.”

مریم Altaffer

AP

دیوید هالیدی, مرکز, منچستر, N. H., به سلامتی پس از سرود ملی قبل از شروع یک کمپین تجمع برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه.

به عنوان رئیس جمهور در ادامه به تحقق وعده های خود را برای ساخت صدها مایل از جراحی مرز موانع منتقدان می گویند او عقب نشینی از رئیس جمهور سابق رونالد ریگان چشم انداز آمریکا به عنوان یک استقبال “شهر بر تپه” که درب باید “باز به هر کسی که با اراده و قلب را از اینجا دریافت کنید.”

در رئیس جمهور این شهر بر روی تپه ای بیش از حد مجاز و آسیب پذیر; استقبال خارجی ها باز می شود درهای خود را به یک تهدید وجودی. مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده هواداران خود را به دیوار آن را خاموش و او گیر است که چشم انداز. خود را “امریکا بزرگ دوباره” پیام مصرانه خواست یک بار قبل از سریع اقتصادی و تغییرات جمعیتی از جهانی شدن است. او با تکیه به شدت در این پیام دوباره برای پیروزی در ماه نوامبر به تصویر می کشد دموکرات رادیکال و افراط گرایان که می خواهند “مرزهای باز” و کسانی که تشویق پناهگاه برای مهاجران به عنوان فعال کردن خشونت و قتل است.

“کنترل مرزی لازم است برای نجات شهروندان ما به مدارس و بیمارستان و شغل و زندگی — و برای حفظ جنایتکاران از جوامع ما” گفت: کاخ سفید معاون سخنگوی هوگان Gidley. “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های در حال بازگرداندن حاکمیت قانون صرفه جویی در زندگی و بالا بردن دستمزد برای آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی کارگران آمریکایی که به طور کامل فراموش کرده و خیانت های حزب دموکرات است.”

روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید منتشر شد 2021 پیشنهاد بودجه که افزایش تبعید با اضافه کردن هزاران نفر از عوامل مهاجرت و گسترش ظرفیت زندان. چند ساعت بعد دادستان کل William P. بر اعلام وزارت دادگستری دعاوی علیه سه “محراب” حوزه های قضایی که چرخید همکاری با مهاجرت فدرال اجرای. و در شب تجمع در نیوهمپشایر جلوتر از دولت دموکراتیک اولیه رئیس جمهور داستد کردن یکی از قدیمی کمپین روال قرائت تیره و تمثیل او خواستار “مار” در مورد یک مار است که در آن تبدیل می شود سخاوتمندانه میزبان تزریق کشنده زهر. “این است که در مورد مهاجرت” او گفت: این جمعیت به خشن به سلامتی.

“عاشق در آمده از نظر قانونی و از طریق شایستگی!” رئيس جمهور فریاد زد. “من دولت ما به طور کامل با در نظر گرفتن مراقبت از خود ما شهروندان برای اولین بار.”

در طول دولت از آدرس اتحادیه هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از مهاجران تقریبا به طور انحصاری در شرایط منفی نرده در برابر “پناهگاه های قضایی” و برجسته ترسناک کشتن 92 سال در نیویورک در ماه گذشته.

در حالی که پیشینیان خود را در حزب جمهوری خواه اغلب متعادل تماس برای تنگ تر کنترل مرز با تاکید مجدد این کشور مهاجر هویت تهمت تا حد زیادی توزیع با آن عبارات به تصویر کشیدن تازه واردان به عنوان جنایتکاران رقبا و رفاه بار.

بریتنی Greeson

واشنگتن پست

یک حامی امواج MAGA کلاه قبل از تجمع برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Grand Rapids, Mich., در مارس 2019.

هدایت مهاجرت سخت-بوش استفان میلر یکی از رئيس جمهور در طولانی ترین خدمت و اعتماد و مشاوران و تهمت و دولت او اعلام کرده اند سراسیمگی از محدودیت های جدید در ماه های اخیر. پرونده های حقوقی از مهاجرت طرفداران و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را مجبور کند اجرای برخی از کسانی که سیاست های, اما دادگاه استیناف شده اند اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت برای رفتن به جلو.

دیوان عالی ایالات متحده در ماه گذشته حکومت 5 به 4 به اجازه دولت به اجرای این “اتهام حکومت” — سیاست مرکزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار است که اجازه می دهد تا دولت به انکار کارت سبز به بیشتر های کم درآمد متقاضیان است.

http://www.washingtonpost.com/video/national/this-is-the-new-ellis-island-and-we-are-turning-people-away-a-lawyer-struggles-to-help-migrants/2019/08/22/5a7b2f99-842c-43ce-b190-b653ec63e91b_video.html

که تصمیم گیری و دیگر دادگاه پیروزی داده اند دولت جدید شتاب پس از مرکزی آمریکا مهاجرت بحران و شکست خورده جدایی خانواده طرح که تا حد زیادی از خط خارج تهمت سیستم مهاجرت در سال 2018 و در اوایل سال 2019 زمانی که بیش از 1 میلیون مهاجر جریان در سراسر مرز جنوبی.

که بحران در حال حاضر نسبتا تحت کنترل squelched با اجرای اقدامات است که محدود کردن توانایی پناهجویان به درخواست برای حفاظت در ایالات متحده است. تعداد بازداشت ها و دستگیری ها در امتداد مرز جنوبی ایالات متحده غوطه ور است 75 درصد از ماه مه.

Cris رامون اداره مهاجرت تحلیلگر در مرکز سیاست دو حزبی در واشنگتن گفت: دولت به یک نقطه عطف در تابستان گذشته هنگامی که آن را عرضه اقدامات مانند “مهاجر حفاظت پروتکل” که ارسال پناهجویان به عقب در سراسر مرز به جای اجازه می دهد آنها را به صبر در ایالات متحده خود را برای دادگاه تاریخ است.

با فشار مکزیک و مرکزی امریکا برای کمک به اجرای مهاجرت دولت قادر به اداره کردن محدود کننده ابزارهای جدید کنگره را تایید نمی کند. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت می تواند پس از آن به مهاجرت خود اولویت در ایالات متحده آمریکا کشور است.

“من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده است در سال 2019 شد و دولت قادر به محور عقب برای مهاجرت قانونی به ویژه هنگامی که گیربکس شروع به داشتن تاثیر بر ورود مهاجران آمریکای مرکزی,” رامون گفت. “آنها به آرامی در تلاش برای فشار از طریق اصلاحات و در حال حاضر که بحران کاهش آنها در حال حرکت به جلو است.”

ریچارد درو

AP

مجسمه آزادی در بندر نیویورک.

وجود داشته اند نشانه هایی در هفته های اخیر که دولت مجبور است کمتر بازده به مکزیک یک فرایند است که هنوز هم می توان از متقاضیان پناهندگی یک جلسه با ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد. در عوض مقامات در حال قرار دادن مهاجران در هواپیما به گواتمالا بخشی از “پناهندگی موافقت نامه همکاری” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسیده مرکزی با دولت آمریکا. حرکت سطحی بار در دادگاه های ایالات متحده — عربستان ادعای پناهندگی هستند به جای معوق به کشورهای دیگر برای پردازش و حذف یک خیابان مهاجران قبلا برای به دست آوردن ورود.

میهن مقامات امنیتی و دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن را مهاجرت می گویند سیاست های دموکرات ها و مهاجر طرفداران overreacted به رئیس جمهور سیاست اشاره به این که تعداد زیادی از مردم گرفتن تابعیت سوگند رسیده 833,000 در 2019, 11 سال اخیر. ایالات متحده همچنان بیشترین استقبال و سخاوتمندانه ملت در جهان, آنها می گویند و هیچ کشور دیگر طول می کشد در پس بسیاری از مهاجران و تازه واردین فراهم همان حقوق به عنوان آن بومی شهروندان است.

تعداد مهاجران در حال حاضر در حال حاضر در ایالات متحده که صادر شد کارت سبز به عنوان قانونی اقامت دائم افزایش به حدود 577,000 سال گذشته تقریبا همان قبلی سال و بالاتر در مجموع نسبت به سال گذشته از دولت اوباما.

[تهمت رمپ تا مرز ساخت و ساز پیش از سال 2020 رای]

مهاجرت کارشناسان و طرفداران می گویند آن است که غیر معمول نیست برای دیدن افزایش برنامه های کاربردی برای اقامت دائم و تابعیت در زمان اوج اضطراب در مورد وضعیت مهاجرت. منتقدان همچنین توجه داشته باشید که زمان انتظار را به شدت افزایش یافت و در طول سه سال گذشته و این دولت آماده است به طور چشمگیری افزایش هزینه ها.

میهن مقامات امنیتی پیشنهاد بالا بردن هزینه ها برای تابعیت از $640 $به 1,170 یک 83 درصد افزایش یافته است. U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی اجرا می شود که سیستم مهاجرت قانونی است هزینه-بودجه آژانس و مقامات می گویند که افزایش مورد نیاز برای پوشش افزایش هزینه های اداری.

دن Tichenor یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه اورگان است که دارای تخصص در تاریخ آمریکا گفت: این کشور دیده نمی شود هر چیزی مانند تهمت مهاجرت رویکرد از سال 1920 و رکود بزرگ.

“ما تا به حال سرکوب در گذشته, اما آنچه قابل توجه است که چقدر گسترده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال محدودیت از کارت سبز به محدودیت های مسافرتی برای خانواده جدایی و پایان دادن به DACA,” Tichenor گفت. تفاوت در حال حاضر این است که ایالات متحده آمریکا است که در وسط یک رونق اقتصادی و نه سقوط.

U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی تاریخچه اتاق کار و کتابخانه

مقامات ایالات متحده روند بیگانه ثبت اسناد در سال 1940.

مغلوب ساختن پیشی جستن اول “سفر بان کی مون” در اوایل سال 2017 هدفمند عمدتا با اکثریت مسلمان کشور و ناگهانی خود را اجرای انداخته سفر هرج و مرج در ایالات متحده فرودگاه ها و پرونده های حقوقی. سیاست های مسدود شده بود در دادگاه فدرال اما دیوان عالی ایالات متحده اجازه محدودیت به اثر را در حالی که چالش های قانونی در حال بررسی.

میهن مقامات امنیتی می گویند آخرین ملل به صورت محدودیت نیست موضوع را به “بان کی مون” که تنها در حدود 13,000 می شود مسافران در هر سال تحت تاثیر قرار خواهد شد. تصمیم به اعلام اقدامات آمد و پس از چند ماه تلاش برای دریافت ملل به پایبندی به اشتراک گذاری اطلاعات مورد نیاز است که دولت معتقد است بسیار مهم برای امنیت ملی گفته است.

“برای تعداد کمی از کشورها که فاقد هر دو خواهد شد و یا این قابلیت را به رعایت این ضوابط خاص محدودیت های مسافرتی تبدیل شده اند لازم برای کاهش تهدیدات بالقوه” چاد Wolf اقدام وزیر امنیت داخلی در بیانیه ای گفت:. “جدید محدودیت های اضافی نیست پتو محدودیت. این متناسب با محدودیت های را در ایالات متحده امن تر و امن تر است. و کشورهایی که پیشرفت های لازم را باید محدودیت های خود را حذف درآمده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لغو محدودیت های اعمال شده بر کشور چاد در سال 2018 یک سال پس از آن اضافه شد به اصلی لیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته دستیاران او قصد دارد به اجرا برای انتخاب مجدد در مهاجرت خود را ضبط و خود را متعهد به تکمیل بیش از 500 مایل از موانع جدید در امتداد مرز مکزیک در اوایل سال آینده.

دولت او را تکمیل کرده است حدود 120 مایل تا کنون با توجه به آخرین آمار و ارقام ساخت و ساز اما کاخ سفید می رود که به پرده قصد دارد در هفته های آینده که تماس برای ساختمان نزدیک به 900 کیلومتر از موانع جدید سال 2022 عمدتا با پول منحرف از وزارت دفاع بودجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>