مغلوب ساختن پیشی جستن دستور نیروی دریایی به شلیک کردن و نابود کردن ” ایران gunboats که ‘آزار’ آمریکا کشتی

رئیس جمهور تهمت و گفت: او به دستور نیروی دریایی به “شلیک کردن و نابود کردن” هر ایرانی gunboats که “آزار و اذیت” آمریکا کشتی های زیر چه مقامات ایالات متحده به عنوان یک تحریک آمیز برخورد هفته گذشته در خليج فارس.

اخبار مغلوب ساختن پیشی جستن منظور به اشتراک گذاشته شده در یک صبح صدای جیر جیر یک هفته پس از ارتش آمریکا گفت: 11 عروق کوچک متعلق به ایران سپاه انجام شده “خطرناک و آزار رویکرد” به سوی یک ناوگان از کشتی های آمریکایی از جمله یو اس اس لوئیس B. دستگاه کشش های اعزامی موبایل پایه کشتی و ناو Paul Hamilton و یک ناوشکن.

ایران پاسداران بعد از آن اذعان کرد و آن را به حال یک زمان برخورد با آمریکا کشتی های جنگی اما اتهام بدون مدرک که نیروهای ایالات متحده آغاز قسمت.

“من دستور نیروی دریایی ایالات متحده به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی در دریا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در صدای جیر جیر.

سپاه پاسداران نیز چهارشنبه اعلام کرد که آن را به قرار دادن یک ماهواره نظامی به مدار برای اولین بار یک حرکت رود بیشتر تشدید تنش با ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال یک سری از درگیری نظامی با ایران و وابسته به گروه های بیش از سال گذشته است. ایران ازطریق هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی و راه اندازی موشک های بالستیک در تسهیلات مسکن ایالات متحده پرسنل در عراق است. ایالات متحده در ضمن انجام یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین در بغداد در ماه ژانویه که به کشته شدن مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی یک سردار ایرانی و حمله به ایران وابسته به شبه نظامیان در عراق است.

چنین برخوردهایی در دریا شده اند مشترک در نقاط مختلف در سال های اخیر با مقامات نیروی دریایی گاهی اوقات طبقه بندی ایرانی روش به عنوان “نا امن و غیر حرفه ای است.”

به گفته مقامات ایالات متحده در هفته گذشته قسمت آمریکا کشتی بودند انجام عملیات با هلیکوپترهای آپاچی ارتش در شمال خلیج فارس.

ایران و عروق “بارها و بارها عبور کمان و sterns ایالات متحده آمریکا کشتی های بسیار در نزدیک محدوده و سرعت بالا از جمله چندین گذرگاه از دستگاه کشش با 50 حیاط نزدیک ترین نقطه از رویکرد و در عرض 10 متری” از گارد ساحلی تعظیم کشتی با توجه به نظامی بیانیه.

آمریکا کشتی های انتقال رادیویی اخطار و هشدار برای تلفن های موبایل با بدون پاسخ اولیه. یک ساعت بعد از کشتیهای پاسخ داد و سقوط کرد به عقب نظامی گفت.

ایران را “خطرناک و تحریک آمیز اقدامات افزایش خطر اشتباه و برخورد نمی شد مطابق با سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده . . . ‘قوانین از جاده ها و یا در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دریایی آداب و رسوم و نمی شد با توجه به تعهد تحت قوانین بین المللی به عمل با توجه به ایمنی کشتی دیگر در منطقه” بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات