مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع khezri بازگشت به NFL اما او باید قادر به بازی خوب’

“او فوق العاده بود در rookie سال من فکر می کنم او بسیار خوب بود و در سال دوم و پس از آن چیزی اتفاق افتاده است” رئیس جمهور گفت: Sinclair Broadcast Group. Kaepernick دوم-انتخاب دور در سال 2011 توسط San Francisco 49ers, بازی های برگزار شده فقط در سه بازی و تلاش فقط پنج عبور می کند به عنوان یک تازه کار, اما در زمان بیش از به عنوان تیم کارفرمایی شروع نیمه راه خود را از طریق فصل دوم و رهبری آن را در یک کاسه فوق العاده اجرا کنید.

در فصل سوم خود را, خود را برای اولین بار به عنوان یک full-زمان استارت Kaepernick led سان فرانسیسکو به یک دوم راست ظاهر در بازی NFC قهرمانی اما مسیر رو به بالا کار خود را متوقف شده در سال 2014. تحت یک سر مربی جدید فصل بعد جیم Tomsula او تلاش در این زمینه بود benched به نفع بلین Gabbert و تحت عمل جراحی شانه.

دو روش جراحی که در offseason کمک به Kaepernick شکست را به نفع خود به خود شروع کار برای شروع 2016 فصل اما پس از آن او ساخت سرفصل های ملی برای اولین بار NFL بازیکن را به زانو زدن در طول سرود در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. شروع در انتخابات ریاست جمهوری و در ادامه پس از او در زمان دفتری تهمت بود مکرر و شدید منتقد از این تظاهرات در یک نقطه و گفتند در یک تجمع که اگر “کسی بی احترامی ما پرچم” NFL صاحبان باید بگو که ماشین خاموش میشه در حال حاضر ، او را از کار اخراج شدند!”

در ضمن Kaepernick داده شد فرصتی برای شروع 49ers’ نهایی 11 بازی از 2016 فصل و در حالی که تیم رفت 1-10 در آن بازی در مسیر به یک 2-14 فصل او نوشته شده اعداد جامد از جمله 16 touchdown عبور می کند در برابر چهار interceptions یک 90.7 رهگذر امتیاز و 468 متری عجله در 69 تلاش 6.8 حیاط متوسط است. زمانی که Kaepernick آزاد شد عامل در سال 2017, اگر چه او علاقه کمی از تیم NFL و باقی مانده از لیگ پس از آن.

“پس خود بازی نبود تا خاموش شدن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Kaepernick. “پاسخ کاملا من را تا آنجا که به زانو من خیلی دوست دارم برای دیدن او به یکی دیگر از شات. اما بدیهی است که او قادر به بازی هست. اگر او نمی تواند بازی خوب, من فکر می کنم این امر می تواند بسیار ناعادلانه است.”

کسانی که نظرات تکرار اظهارات مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه اوت سال 2019 زمانی که او گفت: Kaepernick باید فرصتی برای بازی در NFL “اگر او به اندازه کافی خوب است.”

اشاره و سپس به New England Patriots صاحب رابرت کرافت کسی که با او دارای رابطه ای دوستانه تهمت افزود: “من می دانم که این مردم [NFL صاحبان]. آنها ثبت خواهد او را در یک ضربان قلب. آنها هر چیزی را انجام دهید می توانید آنها را به نفع خود بازی. بنابراین من می خواهم به آن را ببینید.

“من دوست دارم برای دیدن Kaepernick در آمده اگر او به اندازه کافی خوب. اما من نمی خواهم به دیدن او می آیند چرا که کسی فکر می کند آن را یک روابط عمومی خوب حرکت می کند. اگر او به اندازه کافی خوب او خواهد بود.”

این سخنان نداشت Kaepernick کسب نظر از تیم NFL در طول سال 2019 فصل به غیر از یک تمرین در ماه نوامبر که مطرح شده سوال در مورد لیگ انگیزه در ابتدا ارائه به مرحله آن است. با این حال ملی آب و هوا تغییر کرده است تا حد زیادی از آن پس با کشتن جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس جرقه در سراسر کشور و تظاهرات در خیلی مسائل که Kaepernick تا به حال به دنبال جلب توجه.

حدس و گمان که NFL صاحبان ممکن است کمتر از ترس در حال حاضر از یک واکنش شدید به طور بالقوه امضای Kaepernick توسط آمار یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها آمده اند برای حمایت از حق بازیکنان در اعتراض به طول سرود. برق علاقه کارفرمایی در حال ظهور از لیگ با Seattle Seahawks پیت کارول مربی گفت: هفته گذشته که یکی دیگر از تیم NFL او افکار خود را در Kaepernick و لس آنجلس شارژر مربی آنتونی لین گفت: روز شنبه “آن خواهد بود دیوانه” برای تیم به حداقل Kaepernick در لیست quarterbacks احتمالا را برای تمرین.

حتی NFL کمیسر راجر Goodell است chimed در این ادعا دوشنبه که او را “پشتیبانی” و “تشویق” یک تیم به ثبت نام Kaepernick. که پس از Goodell در بیانیه ای گفت در اوایل این ماه که او و دیگر NFL مقامات “محکوم به نژاد پرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید … [و] بر این باورند سیاه زندگی مهم است.”

در پاسخ به Goodell بیانیه حمایت از این ماه برای بازیکنان در لیگ شده اند که فشار برای تغییر اجتماعی مغلوب ساختن پیشی جستن فکر در توییتر اگر کمیساریای بود “intimating که آن را در حال حاضر می تواند O. K. برای بازیکنان به زانو زدن یا نه به ایستادن برای سرود ملی موجب بی احترامی کشور ما & پرچم ما?”

“من از طرفداران بزرگ از Drew Brees,” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت در تاریخ 5 ژوئن. “من فکر می کنم او واقعا یکی از بزرگترین quarterbacks اما او باید گرفته اصلی خود را مبنی بر گرامیداشت باشکوه پرچم آمریکا. شکوه قدیمی است که به محترم گرامی و پرواز بالا. ما باید ایستاده راست و بلند در حالت ایده آل با یک سلام یا یک دست بر روی قلب. دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه بزرگ ما پرچم آمریکا — هیچ زانو!”

در نظرات خود را به سینکلر تهمت گسترش در نقد خود را در هفته گذشته از ایالات متحده, فوتبال, فدراسیون rescinding آن سال 2017 سیاست نیاز به بازیکنان به “احترام” در طول سرود ملی.

“شما باید برای نشان دادن احترام است. وجود دارد مقدار زیادی از مکان و مقدار زیادی از چیزهایی که شما می توانید در اعتراض به,” او گفت:. “من بسیار نا امید شده بود در NFL زمانی که آنها بیرون آمد و با بیانیه. من بسیار نا امید شده بود در ایالات متحده فوتبال.

“ما از ایالات متحده, فوتبال, و در حال حاضر آنها بیرون بروید و می گویند که شما می توانید انجام دهید هر آنچه شما می خواهید. ما باید برای نشان دادن احترام به پرچم ما و برای ما سرود ملی.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات