دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم را رد کرده است که رودی جولیانی فرستاده شد به اوکراین برای انجام “ماموریت سیاسی” برای رئیس جمهور این استدلال که سابق شهردار نیویورک شد “نقطه” در مورد فساد وجود دارد و در خانه است.

حذف هر اشاره ای از آقای جولیانی به عنوان برگ برنده تیم صحبت کرد در روز شنبه به مدت سه ساعت و سپس در طول آن دو ساعت در روز دوشنبه قابل توجه بود با توجه به سابق شهر نیویورک شهردار نقش عمده ای در کاخ سفید اوکراین, سیاست های فشار.

آن کاهش یافت و به جین راسکین وکیل نیز به نمایندگی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سابق مشاور ویژه رابرت مولر روسیه انتخابات دخالت تحقیق سعی کنید برای متقاعد کردن سناتورها که آقای جولیانی فرستاده نشد به این کشور اروپای شرقی به “حفاری تا خاک” در آمریکا دموکرات ها از جمله Bidens.

“او انجام شده بود چه خوب دفاع وکیل مدافع, انجام,” Ms راسکین گفت. “او پس از یک سرب … او جمع آوری شواهد در مورد انتخابات اوکراین دخالت به دفاع از مشتری خود را در برابر اتهامات کاذب در حال بررسی توسط مشاور ویژه Mueller.”

“آن را به حال چیزی برای انجام با 2020 انتخابات” او افزود: رقیب که آقای جولیانی بود اقدام به آقای ترامپ شخصی وکیل او به عنوان بررسی “فساد” مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه اعتقاد وجود داشته و طی ریاست جمهوری ایالات متحده چرخه.

او اشاره کرد که آقای ترامپ استخدام مرد شناخته شده به عنوان “امریکا شهردار” شش ماه قبل از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن اعلام کرد قصد خود را به دنبال کاخ سفید برای بار سوم.

Ms راسکین انتقاد هفت خانه دموکراتیک مدیران برای mischaracterising آقای جولیانی نقش و قصد خود را در طول سه روز مورد ساخت. او متهم آنها را از “تعصب” و “صرفا سیاسی” از اوکراین ،

“خانه مدیران ممکن است سبک خود را. شما ممکن است مانند سبک خود را” Ms راسکین گفت: توصیف آقای جولیانی به عنوان “همه چیز … یک دفاع وکیل باید: ظالمانه هتاک کفر آمیز یک سرکش و تبادل نظر در”.

تیک تاک کردن یک لیست از چیزهایی جمهوری خواهان می گویند مولر تحقیقات و پروب توسط وزارت دادگستری داخلی ناظران نشان می دهد داخلی تعصب در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او اعلام کرد: “آقای جولیانی نقطه بود”.

و در یک خط است که مطمئنا خوشحال مشتری خود را از او اعلام کرد: “نمره آقای جولیانی 4 آقای شیف 0” با اشاره به یکی از Mr تهمت پیشرو دموکراتیک روکش, خانه, هوش رئیس کمیته آدام شیف کالیفرنیا حزب منجر استیضاح مدیر.

“در این دادگاه” Ms راسکین گفت: بین شنیدن آه “آقای جولیانی است فقط یک بازیکن جزئی.”

آمریکا, اما, اند بسیار متفاوت است. به عنوان او بسته دموکراتها مورد در روز پنج شنبه شب آقای شیف گفت: “این است که چرا او باید برداشته شود: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب رودی جولیانی خود را بیش از هوش [سازمان]. او تصمیم گرفت رودی جولیانی خود را بیش از FBI مدیر.

“او تصمیم گرفت رودی جولیانی بیش از خود مشاور امنیت ملی. زمانی که همه از آنها او را به گفتن این اوکراین 2016 مسائل kooky فیلم تبلیغاتی او را انتخاب و به آنها اعتقاد دارید. او تصمیم گرفت به این باور رودی جولیانی. که باعث می شود او خطرناک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su