سناتور رای داده اند نه برای شنیدن شاهدان در استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به این معنی که رئیس جمهور را تبرئه اتهام سوء استفاده از قدرت و مانع کنگره در حال حاضر تقریبا خاص.

یک حرکت است که باید اجازه داد اعضای اتاق بالایی به حکم شهادت شهود و اسناد و مدارک اضافی بود را شکست داد و با 51 رای به 49.

ارشد ترین دموکرات در سنای آمریکا رهبر اقلیت چاک شومر نام آن را “یکی از بدترین فجایع” سنا تا کنون تجربه کرده بودند.

سناتور “تبدیل شده به دور از حقیقت و رفت و همراه با یک شاهد محاکمه” او به خبرنگاران گفت: پس از رای دادن. “اگر رئیس جمهور تبرئه شده است بدون شاهد و یا اسناد و مدارک تبرئه خواهد شد که هیچ ارزش.”

تنها دو خواهان – یوتا سناتور و نامزد سابق ریاست جمهوری میت رامنی و مین سوزان کالینز – رای دادند با دموکرات ها چیزی است که آنها قبلا گفته بودند برنامه ریزی برای انجام.

دلاور سناتور دموکرات تام Carper به خبرنگاران گفت: پس از رای که سناتور جمهوریخواه نمی خواهد تلاش به زور رای نهایی در مورد اینکه آیا برای محکوم یا تبرئه رئیس جمهور به عنوان او به رهبری به یک بسته-درب های پارلمانی دیدار دموکراتیک است که در آن اعضا به بحث در مورد چگونه آنها می خواهم برای دیدن بعد از چند روز بازی کردن.

آقای Carper گفت: ممکن است آن را “چند هفته” به یک آخر بازی. اما کنگره منابع وجود دارد نشان داد که منافع هر دو طرف در بسته بندی جلسات به عنوان به زودی به عنوان هفته بعد احتمالا پنج شنبه شب.

هل دادن پایان دادگاه به روز شنبه به معنی Mr تهمت می توان به ارائه دولت از آدرس اتحادیه شب قبل به او یک فرصت به مسخره آمریکا که استیضاح او تنها چند ساعت قبل از سنا خواهد بود آماده برای پاک کردن او در هر دو اتهامات عنوان شده علیه.

که ممکن است صحنه خواهد تولید برخی از مهیج ترین تصاویر در سال های اخیر ما تاریخ سیاسی فقط نوع ساخته شده برای تلویزیون لحظه لذت می بردند با واقعیت تلویزیون ستاره تبدیل فرمانده اما هیچ تصمیم نهایی در مورد محاکمه نتيجه را به تمرکز.

سناتور جمهوریخواه نیز نشسته اند در خود کنگره اتاق نشست. هر دو طرف در تلاش هستند تا به چکش توافق نامه که در روزهای پایانی محاکمه خواهد عمل معنی دستورالعمل برای بسته شدن استدلال طبقه اظهارات و نهایی آرا در دو مقاله.

سنا رای در برابر تماس شاهدان

به عنوان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل صحبت با اعضای دفتر خود قرار داده و بیانیه ای در دفاع از رای دادن در برابر شهود و گفت که دادگاه به پایان خواهد رسید و در چند روز اما مشخص نیست چگونه و یا زمانی که.


“هرگز در سنا تاریخچه این بدن متوقف شد یک استیضاح محاکمه به دنبال اضافی شاهدان با سوال حل نشده از اجرایی امتیازی که نیاز به دادخواهی طولانی. ما هیچ علاقه ای به ایجاد چنین یک سابقه جدید به خصوص برای افرادی که خانه به صراحت تصمیم به دنبال” کنتاکی جمهوری خواه گفت.

“سناتور در حال حاضر مشورت در میان خودمان با خانه مديران و با رئیس جمهور مشورت برای تعیین گام های بعدی که در حال آماده شدن برای به نتیجه دادگاه در روزهای آینده.”

آقای ترامپ – که قبلا به نظر می رسید در روحیه خوبی به عنوان او را ترک کاخ سفید با بانوی اول در راه خود را به دریا یک لاگو – توییتی به زودی پس از رای گیری مجلس سنا گفت: “دموکرات ها = 17 شهود. جمهوری خواهان = 0 شهود.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امواج به خبرنگاران به عنوان او را ترک کاخ سفید با بانوی اول در مدت کوتاهی قبل از رای گیری مجلس سنا (مایکل رینولدز/EPA)

رئیس جمهور به نظر می رسید شکایت که این روند تا به حال شده است یک طرفه و انباشته در برابر او اگر چه او نیز ممکن است شده اند crowing که حتی با 17 شاهدان شهادت علیه او او هنوز هم تقریبا قطعی بود تبرئه شد.

سناتور به خبرنگاران گفت که یک شنبه تکمیل شد و به احتمال زیاد آنها انتظار می رود به رأی تجدید نظر در قانون بیان کرد که بعد از آن در شب جمعه.

سناتور روی بلانت متحد آقای مک کانل به خبرنگاران گفت که رای نهایی انتظار می رود در 4 بعد از ظهر روز چهارشنبه.

پس از شاهد رای و ظهور طرح وجود دارد به احتمال زیاد هیچ آخر هفته جلسات سنا – سرعت گرفت و در سال 2020 کمپین جنبه. برای یک, آن به احتمال زیاد برنامه به معنی آن دسته از سناتورها که هنوز دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد می تواند بازگشت به مبارزات انتخاباتی با دوشنبه شب آیووا حزبی نزدیک شدن.

یکی ماساچوست, Senator Elizabeth Warren, توییتی در شب جمعه: “حمله داعش فقط شکست خورده آمریکا مردم و شکست خود را سوگند به قانون اساسی ایالات متحده.”

Mr تهمت بود متهم به سوء استفاده از موقعیت خود را با فشار به رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به اعلام تحقیقات به رقبای سیاسی خود و از مانع کنگره بررسی است. او اصرار داشت که او تا به حال هیچ کار اشتباهی انجام داده و گفت: شاکیان درگیر در یک سیاسی-انگیزه جعل به او را متوقف کند بودن انتخاب مجدد در نوامبر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de