مغلوب ساختن پیشی جستن حقوقی دفاع مارک ‘مزخرف’ و ‘فوق العاده حقیقی’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور حقوقی در ادامه به این مورد برای دفاع در مجلس سنا استیضاح محاکمه روز دوشنبه در تلاش برای بی اعتبار دموکراتیک به رهبری تحقیقات به رئیس جمهور رفتار نسبت به اوکراین و fixating در هانتر بایدن.

وکلای خودشان را در بر داشت صحبت در پی آسیب رساندن وحی منتشر شده توسط نیویورک تایمز در مورد آینده جدید خاطرات سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون, یک پیش نویس درز پیدا کرد که سابق سیاست خارجی شاهین نوشتن که تهمت می خواستم به خودداری از کمک نظامی از اوکراین تا زمانی که این کشور متعهد به راه اندازی یک الکی تحقیقات داخلی خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن.

وحی تیره کاخ سفید امیدوار است برای یک پایان سریع به استیضاح دادگاه به عنوان دموکرات تمدید خواسته های خود را برای شاهدان و برخی از جمهوری خواهان ابراز تازه باز بودن به این ایده. آن را نیز پریشان از ساعت از استدلال دوشنبه از مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا را اعلام کرد دوباره که بدون شاهد است و شهادت به دانش مستقیم که مغلوب ساختن پیشی جستن را تحویل کمک شد مشروط بر تحقیقات به دموکرات ها. بولتون به نظر می رسد آماده به می گویند دقیقا همان است که اگر به احضار به مجلس سنا.

“ما در برخورد با رونوشت مدارک ما در برخورد با اطلاعات در دسترس عموم” وکیل جی Sekulow روز دوشنبه گفت:. “ما با حدس و گمان است.”

Sekulow همکاران از جمله مشخصات بالا وکلا کن استار و Alan Dershowitz راه اندازی تاریخی, حقوقی و سیاسی حمله به کل استیضاح روند. آنها وجود دارد گفت: هیچ مبنایی برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر دفاع از اقدامات خود را به عنوان مناسب و هزینههای بایدن که مبارزه برای نامزدی حزب دموکرات برای مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

سابق فلوریدا دادستان کل Pam باندی اختصاص داده شده خود را ارائه به Bidens به خصوص شکارچی که در خدمت در هیئت مدیره از یک گاز اوکراین شرکت در همان زمان پدرش پیشرو دولت اوباما دیپلماتیک معاملات با کیف. تیم حقوقی استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال دلایل قانونی مشکوک جوان بایدن کسب و کار معاملات و نگران فساد در اوکراین است و در هر صورت او در نهایت منتشر شد کمک اوکراین بدون ارتکاب به تحقیقات به رئیس جمهور می خواست.

او همکار اریک Herschmann حتی خواهان استیضاح اوباما برای اندازه گیری خوبی.

استار که مشاوران مستقل رسیدگی به بیل کلینتون در نتیجه خود را در استیضاح, bemoaned آنچه او گفته بود “سن استیضاح.” استیضاح او گفت: نیاز واقعی جرم و جنایت و یک “اصل وحدت ملی” که رئیس جمهور باید برود. نه وجود دارد در اینجا استار گفت.

“آن را پر از acrimony و آن تقسیم کشور مانند هیچ چیز دیگری” استار گفت: از استیضاح. “کسانی از ما که به زندگی از طریق کلینتون استیضاح درک است که در یک راه شخصی.”

Dershowitz نهایی سخنران از شب استدلال کرد که impeachable جرائم نیاز جنایی-مانند انجام یک نمایش تا حد زیادی رد شده توسط دانشمندان حقوقی. او گفت: “هیچ چیز در بولتون آيات حتی اگر درست خواهد به سطح افزایش سوء استفاده از قدرت و یا یک impeachable جرم است.”

“کاملا غیر-رفتار مجرمانه از جمله سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در خارج از محدوده impeachable جرائم” Dershowitz گفت.

الیزابت وارن ریاست جمهوری مبارز مانند بایدن بلکه سنا داور گفت که او در بر داشت Dershowitz استدلال “مزخرف است.”

“او خصلت قانون به سادگی نشده است. او یک قانون کیفری استاد که ایستاده بود در مجلس سنا و صحبت در مورد چگونگی قانون هرگز هرگونه پرسش به قصد و ما باید با استفاده از رئیس جمهور قصد به عنوان بخشی از درک استیضاح,” ماساچوست سناتور به خبرنگاران گفت:.

همکار سناتور دموکرات کریستن جیلیبرند از نیویورک احساس به طور مشابه در مورد استار عملکرد. “من فکر کردم آن را پوچ استدلال و کاملا غنی که از کن استار,” او گفت:.

“این واقعا فوق العاده سورئال به دیدن او صحبت در مورد استیضاح را به عنوان چیزی که باید انجام شود با وقار و خویشتن داری” توافق Richard Blumenthal کانکتیکات.

“برای یک مرد که صرف میلیون ها دلار از پول مالیات دهندگان را به آمده تا با ‘Oh my God رئیس جمهور به استیضاح به خاطر رابطه جنسی’ در طول کلینتون در زمان او احتمالا نه یک فرد که باید بحث” نظر Patrick Leahy ورمونت.

در اینجا جان T بنت در حوادث روز در واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su