سنا استیضاح دادگاه به شنیدن بسته شدن استدلال

مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح دادگاه همچنین رزومه در روز دوشنبه با هر دو طرف خود را ارائه بستن استدلال زیر در روز جمعه وحشیانه 51-49 شکست های دموکراتیک تماس به شنیدن از شاهدان مانند جان بولتون و در نظر گرفتن شواهد جدید پس از جمهوری خواه میانه رو لامار الکساندر و لیزا Murkowski حاضر به شکستن صفوف.

محاکمه میدارد تا در ساعت 11 صبح به وقت EST (4 بعد از ظهر به وقت تهران) با دموکراتیک استیضاح مدیران و تهمت تیم حقوقی هر دو گرفتن دو ساعت هر یک به صحبت می کنند. پس از استدلال به سنا تبدیل شدن به یک جلسه عادی اجازه می دهد تا اعضای آن به جایگاه در طبقه از اواخر دوشنبه از طریق جمعه قبل از آنها reconvene به عنوان یک استیضاح دادگاه در روز چهارشنبه بعد از ظهر برای رای گیری نهایی از رئیس جمهور گناه و یا در غیر این صورت.

با مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه همه اما مطمئن (20 جمهوریخواهان نیاز به نقص و پیوستن به تمام 47 دموکرات ها برای حفظ اکثریت دو-سوم آن را حذف از دور فانتزی در این نقطه) یکی از بزرگترین سوال که آیا ممکن است هر دموکرات پیوستن به رود خواه لغزش به پاکسازی و او را از سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره اتهامات عنوان شده علیه.

سه سناتور دموکرات نقطه از کشور که در آن تهمت محبوب باقی می ماند – Doug Jones, آلاباما, Joe Manchin از غرب ویرجینیا و Kyrsten Sinema آریزونا — باقی مانده آشکارا آرام بیش از آخر هفته در مورد نیت خود را.

اگر یکی یا بیشتر از کسانی که سناتور رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن – حتی رای گیری در برابر یک مقاله از استیضاح در حالی که حمایت از دیگر — از آن می تواند بیگانه و برخی از دموکرات رای دهندگان خود علامت میراث و اجازه تهمت صرف دوباره انتخابات تصریح می کند که او پاک شد توسط هر دو حزب رای بدهند.

Manchin نشان داد به خبرنگاران جمعه او احتمالا نمی خواهد تصمیم گیری رای خود را “تا زمانی که در راه رفتن به اتاق در روز چهارشنبه. جونز گفت: برای اعلام تصمیم خود را قبل از روز چهارشنبه رای مطمئن شوید که او می شود آن را “حق”. Sinema نشده نشان داد هنگامی که او را به سیگنال نیت خود.

بیش از آخر هفته از آن پدید آمده است که دولت مسدود شده بود با انتشار دو دوجین ایمیل است که می تواند نشان دهد که رییس جمهور آمریکا را به فکر کردن در مورد خودداری از کمک نظامی به اوکراین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de