مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح: شاهد کلیدی: پوتین تا ما دقیقا همان جایی که او می خواهد ما را’

یکی از مقامات سابق که شهادت در جلسات استیضاح در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده است که ولادیمیر پوتین به آمریکا “دقیقا همان جایی که او می خواهد ما را”.

صحبت کردن با CBS 60 دقیقه در عمده مصاحبه پس از شهادت او در سال گذشته فیونا هیل گفت که در حالی که روسها اختراع در بخش سیاست آمریکا و جامعه آنها می دانستند که چگونه برای بهره برداری از آنها.

انگلیسی, -, متولد,,,, Dr تپه بود و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کارشناس روسیه در شورای امنیت ملی.

در ماه نوامبر او شهادت به خانه هوش کمیته استیضاح جلسات که تهمت مدافعان چرخش تئوری های توطئه در مورد اوکراین به مسکو دست.

این دموکرات-کنترل خانه استیضاح رئیس جمهور به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در تلاش برای فشار اوکراین به دخالت در سال 2020 انتخابات توسط حفر کردن یا جعل خاک بر مخالفان سیاسی خود را.

در ماه ژانویه او پاک شد از کسانی که اتهامات خود را متحدان جمهوری خواه در مجلس سنا.

صحبت به 60 دقیقه در یک مصاحبه پخش آخر این هفته Dr هیل گفت: “پوتین متاسفانه کردم همه سیاسی ما کلاس, هر یک از ما از جمله رسانه ها دقیقا همان جایی که او ما را می خواهد.

“او با ما احساس آسیب پذیر, او با ما احساس در لبه و او از ما سوال مشروعیت خود ما سیستم.”

خواسته تا چه حد او فکر افزایش polarisation از سیاست آمریکا در آمد از روسیه, او گفت:, “خوب قطعا در سال 2016 بسیاری از آن را انجام داد اما آنها نمی ابداع شدند.

“روسها را اختراع نمی حزبی تقسیم. روس ها نیست اختراع نژاد پرستی در ایالات متحده است. اما روس ها درک بسیاری از این اختلافات و آنها را در درک چگونه برای بهره برداری از آنها.”

تمام 17 ما سازمان های اطلاعاتی می گویند که مسکو دخالت در سال 2016 انتخابات تا حدودی به حمایت از آقای ترامپ بلکه به بدتر سیاسی تقسیم در کشور به طور کلی.

رئیس جمهور با رد این ادعا در یک نقطه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با آقای پوتین در هلسینکی است که به اعتقاد او رئیس جمهور روسیه انکار خود را بیش از کارشناسان.

فیونا هیل تایید داستان است که در سن 11 پسر خود را تنظیم, موی جودی ابوتی آتش در طول آزمون

او بارها و بارها اصرار داشت که مولر بررسی ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و مسکو بود که از لحاظ سیاسی با انگیزه جعل.

سقوط کردن از مولر تحقیقات ادامه دارد با یک قاضی فدرال در هفته گذشته خواستار, برای دیدن نسخه کامل این گزارش و پیشنهاد دادستان کل ویلیام Barr – یک ملتهب تهمت وفادار – ممکن است mischaracterised آن در خلاصه آن را صدا کمتر محکم به رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de