سابق تهمت رسمی است در دفاع از پیشرو شاهد که شهادت در برابر ما رئیس جمهور را استیضاح پرس و جو با توجه به رسانه های محلی.

جان بولتون گزارش گفت: اعضای سابق از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “عمل در بهترین بهره را از این کشور به عنوان آنها آن را دیدم” به عنوان دموکرات فشار به شنیدن شهادت خود.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در دادگاه در سنا پس از استیضاح توسط مجلس برای خودداری از کمک پول از اوکراین در حالی که هل دادن کشور به بررسی جو بایدن یک رقیب سیاسی.

صحبت در مورد درخواست آقای Bolton – سابق مشاور امنیت ملی – گفت: مقامات کاخ سفید باید “احساس آنها قادر به صحبت می کنند ذهن خود را بدون قصاص” با توجه به KXANیک ایستگاه تلویزیونی در تگزاس است.

او در این گزارش گفت: در یک رویداد خصوصی: “ایده این است که به نوعی شهادت به آنچه که شما فکر می کنید درست است مخرب به سیستم دولت ما — من فکر می کنم که بسیار نزدیک به معکوس دقیق از حقیقت است.”

سابق کاخ سفید, کارکنان, مشاوران و دیپلمات ها از جمله فیونا هیل الکساندر Vindman و ماری Yovanovitch داد شهادتها شهادت جزئیات Mr مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین در استیضاح پرس و جو.

این تحقیقات در حال حاضر پیشرفت به سنا که در آن آقای بولتون که استعفا داد و به عنوان مشاور امنیت ملی در سال گذشته است پس شاهد برای بسیاری از دموکرات ها.

به بیرون درز نسخه خطی کتاب آینده خود را به نظر می رسید به تقویت پرونده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای بولتون نوشت که او شنیده ام که رییس جمهور آمریکا می گویند او می خواست کمک های نظامی نکردن از اوکراین تا زمانی که این توافق به بررسی Bidens — سوء استفاده از قدرت شارژ است که اولین مقاله از استیضاح.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است در پاسخ با عصبانیت به خاطرات تماس با ادعای “مزخرف” و گفت: سابق مشاور امنیت ملی را آغاز “جنگ جهانی شش” اگر او تا به حال باقی مانده در نقش.

دموکرات امیدوار به شنیدن آقای بولتون شهادت ممکن است نقش برآب به عنوان مجلس سنا که اکثریت جمهوریخواه آماده به تصمیم بگیرد که آیا به تماس بیشتر با شهود تحقیقات خود را به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

رای, انتظار, جمعه, می تواند منجر به یک پایان ناگهانی از محاکمه رئیس جمهور ایالات متحده انتظار می رود تبرئه.

کاخ سفید شده است با نزدیک شدن برای اظهار نظر در مورد آقای بولتون اظهارات.

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de