سنا, در, بیشتر, حزب, خط, رای تبرئه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دو فقره تخلف پس از آمریکا ساخته شده او سومین رئیس جمهور ایالات متحده تا کنون به استیضاح.

تنها رامنی در حد متوسط بود که حزب جمهوری خواه نامزد ریاست جمهوری در سال 2012 شکست صفوف و رای به محکوم کردن و حذف محافظه کار پوپولیستی اوباما رئیس جمهور – نشان دادن چقدر حزب را در هشت سال و با قرار دادن خود در آینده سیاسی در سوال. اما برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن لحظه ای قطعا به ارمغان خواهد آورد حس vindication حتی اگر نزدیک به نیمی از آمریکایی ها معتقد بودند او عمل نامناسب بود و سزاوار به استیضاح و سپس حذف از دفتر.

خانه دموکرات استیضاح آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر سال گذشته به اتهام او مورد آزار قرار گرفته را با فشار ارشد مقامات اوکراین برای تحقیق داخلی به رقبای سیاسی از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و اشتباه stonewalled کنگره به قانونگذاران دموکرات سعی کردم به موضوع نگاه کنید.

“رئیس جمهور تهمت شده است کاملا توجیه و آن را در حال حاضر زمان برای بازگشت به کسب و کار مردم آمریکا گفت:” او 2020 مدیر کمپین براد Parscale. “انجام هیچ چیز دموکرات ها می دانند که آنها نمی تواند ضرب و شتم او را به طوری که آنها تا به حال به استیضاح او. این مصیبت وحشتناک بود که همیشه یک کمپین تاکتیک به باطل 2016 رای 63 میلیون آمریکایی و شفاف تلاش برای تداخل با 2020 انتخابات تنها نه ماه به دور است. و از آنجا که رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی تنها بزرگتر و قوی تر به عنوان یک نتیجه از این مزخرف این استیضاح جعل را به عنوان بدترین اشتباه در تاریخ سیاسی.”

به عنوان آنها تحویل یک دادستان در مورد هفت خانه دموکراتیک مدیران – رهبری خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff, یک مرد رئیس جمهور است و سعی در بی اعتبار کردن با تماس او را “Schifty” – استدلال در ساعت و دقیقه در طبقه سنا که آقای ترامپ خواهد “تقلب” به “سرقت” ریاست جمهوری و دوره دوم مگر اینکه خارج از دفتر.

“هر رای حتی یک رای یک عضو می تواند تغییر مسیر تاریخ” آقای شیف گفت: تقریبا التماس یک سناتور جمهوریخواه به جفتک انداختن عجول و بی پروا جمهوری خواه رئیس جمهور که باقی می ماند حال بارگذاری-محبوب محافظه کار آمریکایی است. “گفته شده است که یک مرد یا زن از شجاعت باعث می شود اکثریت. وجود دارد یکی از شما که می گویند به اندازه کافی است؟'”

هر چند آقای رامنی در پاسخ به این تماس آقای شیف و دموکرات ها کاهش یافت و خجالتی و دور از 67 رای آنها نیاز به محکوم کردن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک یا هر دو از مقالات. اعتقاد بر روی فقط یکی می شده اند به اندازه کافی به او را از دفتر حذف و نصب معاون رئیس جمهور مایک پنس به عنوان 46 فرمانده.

قاضی جان رابرتز ضرب دیده بهره غیر مجاز خود را در سنا مجلسی افتا در 4:41 p. m. (EST), پس از دقیقه زودتر اعلام Mr مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود “تبرئه از اتهامات عنوان شده در مقالات گفت:.” آقای ترامپ باقی خواهد ماند و در حال حاضر پاک به تمرکز تقریبا به طور انحصاری در انتخابات مبارزه است. او ظهور از استیضاح حماسه سپس با بالاترین تصویب رأی خود را در انتخابات ریاست جمهوری و به دنبال مانند یک سخت تر و سخت تر بیرون آمده روز انتخابات.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: پس از رای گیری که او معتقد است سخنران نانسی پلوسی شد “کشیده” به استیضاح پرس و جو توسط سمت چپ بخشی از کمیته های پارلمانی و سپس نظارت “عجله” روند “آن را بیش از در دیگر بدن” به معنی به سنا و خاموش بشقاب او. او معتقد خانم پلوسی اقدامات نشان می دهد این موضوع بود “کاملا سیاسی” یکی برای آمریکا یک مشاجره سخنران و دیگر دموکرات ها را رد کرده اند.

اما قابل توجه او کاهش یافته است برای پاسخ به چند سوال در مورد اینکه آیا او معتقد است رئیس جمهور اقدامات مناسب بودند.

آقای مک کانل همچنین مخالفت مجلس نمایندگان و سنا رهبران دموکرات بودند علاقه مند به “افتادن و هنگ” پایین سنا در تلاش برای به دست گرفتن کنترل اتاق. او همچنین گفت: خانم پلوسی اولیه غریزه درست بود با استناد به Mr مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا نظرسنجی شماره. “در حال حاضر این است که سیاسی بازنده برای آنها. آنها آن آغاز شده است. آنها فکر می کردند این wa یک ایده عالی است,” او گفت:. “و حداقل در کوتاه مدت از آن شده است یک اشتباه سیاسی.”

او در مقایسه با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح که از اندرو جانسون در سال 1868. “آنها فقط او را دوست ندارم. صدا آشنا است ؟ ” اکثر رهبر با پوزخند گفت:. “من حدس می زنم پیام من به خانه … است نمی حزبی impeachments.”

در نهایت سناتور جمهوریخواه بیشتر کاهش یافت و به دو اردوگاه: یکی به این نتیجه رسیدند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات نامناسب اما موفق به افزایش سطح و یا استیضاح و یا حذف. دیگر قاطعانه مخالفت او هیچ کار اشتباهی انجام داد و در عمل در این کشور منافع.

اوباما در زمان به زمین این هفته در یک مسابقه دو ماراتون از سخنرانی تا حد زیادی انعکاس نقاط ساخته شده توسط رئیس جمهور قانونی تیم در طول ساعت تخمگذاری خود را در دفاع از رئيس جمهور. آنها ارائه انواع استدلال از جمله: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی اشتباه است; رئيس جمهور در اعمال نمی شد impeachable; و هیچ یک رئیس جمهور می تواند نامناسب از آنجا که هر عمل با تعاریف به چالش کشیده شده توسط بسیاری از دانشمندان حقوقی در این کشور منافع.

و هر دو اردوگاه جمهوری خواهان تکرار این تیم دفاع گفت: رای دهندگان – و نه سناتور – باید تصمیم بگیرید که اگر آقای ترامپ اعمال حکم جدید رئیس جمهور که سوگند در ژانویه آینده.

“قانون اساسی نمی دهد سنا قدرت به حذف رئیس جمهور از دفتر و ممنوعیت او از این سال رای گیری به سادگی برای اقداماتی که نامناسب” بازنشستگی سناتور لامار الکساندر گفت: در طبقه چهارشنبه.

“سوال آن است که آیا رئیس جمهور آن را انجام داد اما اینکه آیا این کشور ایالات متحده آمریکا و یا مردم آمریکا باید تصمیم بگیرید که چه باید بکنید در مورد آنچه که او انجام داد” تنسی جمهوری خواه گفت. “من باور دارم که قانون اساسی به طور واضح را فراهم می کند که مردم باید تصمیم گیری را که در انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد که در روز دوشنبه در آیووا.”

برخی از دانشمندان حقوقی و دموکرات کنگره در حال هشدار است که تبرئه رای خواهد ترکیب تیم دفاع گسترده توضیحات ریاست جمهوری قدرت را به ما قانونی حکم به آقای ترامپ – و پیشینیان خود – گسترده نوسان به اقدامات قبلی که ستاد اجرایی هرگز نمی خواهد باید در نظر گرفته شود.

اما مارک Hetherington, یک دانشگاه کارولینای شمالی استاد علوم سیاسی می گوید: به تکرار این امر اوکراین آن را “نادر” به عنوان مثال از “شخصیت مشابه افزایش به ریاست جمهوری است.”

“کسب و کار خود را حرفه ای بود استوار در به چالش کشیدن هنجارها و شکستن قوانین” او گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. “ریاست جمهوری خود شده است که با همان رفتار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de