مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تبدیل به سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون خود داغدار نقد رییس جمهور در کتاب خود تماس محافظه کار هاوک “دیوانه” و بد در کار خود را.

در طول یک تاون هال رویداد ضبط شده در روز پنج شنبه بعد از ظهر که پخش آن شب رئیس جمهور همچنین در زمان چند عکس در presumptive انتخابات دشمن جو بایدن گفت که مشکل در صحبت کردن و “ضرب گلوله کشته شده است.” هر چند آقای تهمت نیست نظر آقای بایدن به عنوان سیاسی “چپ رادیکال” او پیش بینی مترقی جناح از حزب دموکرات خواهد اجرا نعل بیش از سابق VP.

“او نمی انجام یک کار خوب” آقای ترامپ گفت: از سابق مشاور امنیت ملی در یک فاکس نیوز مصاحبه. “او نبود هوشمند است. او تیز است.”

در کتاب خود آقای بولتون رنگ یک عکس از یک بیمار مطلع جمهور که فاقد هر گونه اصول راهنما به جز خود انتخابات. او به نام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک خطر برای کشور است.

اما در روز پنج شنبه شب رئیس جمهور به نام آقای بولتون “تنها مرد من فکر می کنم من تا کنون ملاقات کرد – من می دانستم که او برای یک سال — من فکر نمی کنم من همیشه او را دیدم لبخند یک بار. من به او گفت: ‘جان شما همیشه لبخند؟’ و آن را به شما می گوید چیزی در مورد کسی.”

خود در مصاحبه با فاکس این هفته آقای بولتون ادامه داد: چکش جمهور.

“تفاوت بین بایدن و تهمت است که بایدن نمایی و تهمت بدون نظر” آقای بولتون گفت: با اشاره به معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد. “در هر روز داده شده هر گونه تصمیم گیری ممکن است. و من که ترسناک است. من در پیدا کردن پاسخ به coronavirus نشان می دهد دقیقا همان نوع از ترس که من داشته باشد.”

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را رد شامل یک شات در آقای بولتون سرسخت اعتقاد به استفاده از نیروی نظامی گفت: سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل متحد فقط می خواهد به “رها کردن بمب در همه.”

پس از آقای بایدن پیش از آن در روز اشتباه گفت 120m آمریکایی مرده بود از coronavirus – به جای 120,000 – Mr تهمت ناودان presumptive دموکراتیک نامزد بیش از آنچه که او به نام “جدی” و “مجاز” شد.

سابق دموکراتیک معاون رئیس جمهور گرفتار شده است برای سال ها توسط نادرست و تاب اظهارات اما منجر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور و در شش نوسان متحده است که استراتژیست های سیاسی می گویند به احتمال زیاد تصمیم خواهد گرفت انتخابات.

“هر زمان که او بحث کند و او نمی تواند قرار دادن دو جمله با هم” آقای ترامپ گفت. “او نمی تواند صحبت می کنند.”

هنوز هم رئیس جمهور پیش بینی به نظر میرسد که آقای بایدن در حال حاضر حزب سوسیالیست در سال 2020 مسابقه.

“او خود را برای رفتن به رئیس جمهور به دلیل برخی از مردم به من عشق نیست شاید” رئیس جمهور گفت: Sean Hannity.

در روز قبل از آن آقای ترامپ بازگشت به ویسکانسین برای دومین بار در این سال دولت او برنده کمتر از 1 درصد در سال 2016.

اما نظر سنجی این هفته منتشر طلسم مشکل وجود دارد و همچنین در پنج کلید دیگر میدان نبرد آمده است که فعالان سیاسی می گویند تصمیم خواهد گرفت 2020 مسابقه.

در واقع, megyn kelly متوسط از چند نظر سنجی قرار داده آقای بایدن پیش با 9.6 درصد است. این سایت نشان داد که آقای بایدن با پشتیبانی از 50.2 درصد از رای دهندگان به نظرسنجی در ویسکانسین با آقای ترامپ garnering حمایت از 40.5 درصد است.

ملی FiveThirty متوسط قرار می دهد آقای بایدن پیش رو با 9.5 درصد (50.6 درصد به 41.1 درصد).

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین انتخاب Brown County برای تاون هال که رئیس جمهور برنده 52.1 درصد به 41.4 درصد در چهار سال پیش. در انجام این کار آنها را در انتخاب یک شهرستان با یک “بالا” در سطح coronavirus فعالیت با توجه به Wisconsin Department of Health Services.

کاخ سفید در دفاع از سفر خود به نوسان متحده و گفت هر کسی که می شود در نزدیکی فرمانده تست شده است برای Covid-19. بیشتر چه, کاخ سفید مشاوران می گویند که آنها در حال پیوستن به هر یک از دولت ویروس احتیاطی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات