مغلوب ساختن پیشی جستن سر به زمین گلف به عنوان ما coronavirus مرگ و میر نزدیک 100,000

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید از یک زمین گلف برای اولین بار پس از coronavirus همه گیر رخ داد یک روز پس از بالا, دکتر, هشدار در کاخ سفید نشست خبری که بازیکنان باید رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

به عنوان عفونت کروناویروس در کشور رسیده 1.6 m و تعداد مرگ و میر گذشت 96,000 رئیس جمهور ساخته شده راه خود را به تهمت باشگاه ملی گلف در استرلینگ, Virginia.

استخر سفید خانه مطبوعات و خبرنگاران که به دنبال او گفت که او دیده می شود با پوشیدن یک کلاه سفید و سفید تی شرت یقه دار. یکی دیرین خبرنگار گفت که رئیس جمهور “185th تفرج گلف پوشا تمام یا بخشی از 247 روز”. آنلاین شمارنده از کل بازدیدکننده داشته است پس از آن پیشنهاد شده بود که در اطراف خود 260th.

گزارش گفت: تفرج در شنبه ناهار بود رئیس جمهور اولین سفر گلف پس از 8 مارس زمانی که او در بازدید از باشگاه خود را در وست پالم بیچ فلوریدا. مقامات کاخ سفید را بلافاصله آشکار اگر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع یک بازی.

فلوریدا دیدار نیز همان آخر هفته او ملاقات در Mar-a-لاگو عقب نشینی با رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که دبیر مطبوعاتی بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

در رسانه های اجتماعی, در واکنش به, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید فوری بود. نه از آن همه مهربان بود.


جان فاورو سابق نویسنده سخنرانی باراک اوباما گفت: “تهمت نمی انجام هر چیز دیگری برای جلوگیری از ویروس که به کشته شدن 100 ، 000 آمریکایی.

“او نمی خواهد انجام هر چیز دیگری برای رفع اقتصادی که 40 میلیون از کار هستند. او خواهد گلف هر چند!”

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>