مغلوب ساختن پیشی جستن توقف مهاجرت به آمریکا در میان coronavirus بحران

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که تعلیق مهاجرت به آمریکا در میان coronavirus بحران – یک حرکت منتقدان را محکوم کرد به عنوان هر دو یک عمل از سیاست های حزبی و تلاش برای منحرف کردن توجه از این بیماری همه گیر.

در یک روز زمانی که او همچنین تمسخر هر دو فرمانداران جمهوری خواه و دموکرات که تا به حال رد ادعای ملت تا به حال دسترسی به کافی ویروس تست و هواکش رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که او به طور موقت تعلیق مهاجرت.

“در پرتو این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما شهروندان آمریکایی من خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده,” او نوشت.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا او بود صحبت کردن در مورد خاص مهاجرت برنامه های مانند H-2A ویزا که اجازه می دهد تا farmworkers برای ورود به این کشور برای یک دوره خاص از زمان.

از جمله کارگران ضروری برای صنعت کشاورزی در مناطقی مانند کالیفرنیا و واشنگتن که در آن مزرعه صاحبان و پرورش دهندگان اغلب شکایت مردم محلی هیچ علاقه ای به کار در این زمینه.

رئیس جمهور ساخته شده است هیچ اشاره ای از طرح خود را در روزانه خود را در جلسه روز دوشنبه زمانی که او صرف زمان نخوری هر دو فرمانداران جمهوری خواه و دموکرات بودند که به انتقاد از دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور انتخاب شد داشتن وعده داده شده به سرکوب سخت مهاجرت و تعهد به ساخت یک دیوار در آمریکا در مرز جنوبی با مکزیک و پله اخراج از افراد بدون اسناد و مدارک.

در اوایل این ماه از واشنگتن پست گزارش داد که چگونه رئیس جمهور تا به حال با استفاده از این بحران برای کنار گذاشتن مقررات در محل قرار داده برای محافظت از قربانیان قاچاق انسان و دیگران.


او ادعا کرد که “توده غیر قابل کنترل مرزی جنبش” در مرز تا به حال تحت فشار قرار دادند و او را به عمل و این که او از ما محافظت مقامات مهاجرت و عوامل. مقامات ادعا کرد که این امر نیز کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس در بازداشتگاه اداره مهاجرت ایالات متحده مقامات.

دوشنبه شب منتقدان گفت: رئیس جمهور برای مردم به سرزنش برای این بیماری همه گیر و جلوگیری از گرفتن مسئولیت است.

“ما نیاز به تست نیست scapegoats ایم” اقتصاددان دیوید روچیلد. “گروه های رئیس جمهور تهمت و سرزنش کرده اند در حالی که اجتناب از هر گونه مسئولانه برای خود سهل انگاری عمدی & فساد است که باید کشته 43,000 (و شمارش): چینی دموکراتیک فرمانداران رسانه ها, پزشکان و پرستاران که مهاجران.”

تگزاس کنگره Joaquin کاسترو از صندلی های کنگره اسپانیایی انجمن گفت: “این اقدام نه تنها تلاشی برای منحرف کردن توجه و دور از تهمت و عدم جلوگیری از گسترش coronavirus و صرفه جویی در زندگی می کند اما یک مستبد مانند حرکت به استفاده از بحران و پیشرفت خود را ضد مهاجر دستور کار است. ما باید گرد هم می آیند به رد خود را بدست آورد.”

دیگران پیشنهاد آن را به یک حرکت در نظر گرفته شده لطفا به هواداران خود.

“مهاجرت شد و در حال حاضر عملکرد تعطیل. این WH بسته شده بود مرز آمریکا و کانادا آغاز شده و اخراج پناه جویان و بدون تشریفات ایم” ان بی سی نیوز کاخ سفید خبرنگار جف بنت.

“بین المللی مسافرت هوایی تا حد زیادی معلق شده است. Formalising آن را به عنوان یک راه ساده برای مغلوب ساختن پیشی جستن به rile تا پایگاه خود را.”

رئیس جمهور جیر آمد به عنوان تعداد کل عفونت در کشور رسیده 750,000 و تعداد مرگ و میر گذشت 42,000.

با این کشور روبرو بالقوه فاجعه اقتصادی به عنوان تاثیر مستند رئیس جمهور شده است به دنبال بازگشایی کسب و کار به سرعت به عنوان امکان پذیر است تشویق فرد فرمانداران شود. در همان زمان, بالا, مقامات بهداشت هشدار داده اند, خطرات ناشی از پایان این مستند بیش از حد به زودی می تواند منجر به عفونت بیشتر و بیشتر مرگ و میر.

بیش از 22m آمریکایی ها باید ثبت برای مزایای بیکاری در این چهار هفته اخیر.

دولت گرجستان گفته است که قصد دارد برای بلند کردن آن مستند در اواخر این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات