مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دادستان کل ویلیام بر تشدید تنش بن بست بین وزارت دادگستری و یکی از قدرتمند ترین تحقیقی دفاتر در کشور در روز شنبه ادعا که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داده بود شلیک یک دادستان فدرال بود که در بررسی رئيس جمهور متحدان تنها برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به بعد انکار او درگیر شد.

توسعه افزود: یکی دیگر از لایه ای از سردرگمی به سرنوشت ما وکیل جفری برمن است که رهبری تحقیقات به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی.

پس از آخرین مداخله آقای برمن توافق به مرحله پایین.

در یک شوک اعلام اواخر روز جمعه آقای Barr ادعا کرد آقای برمن استعفا شد. آقای برمن به سرعت در پاسخ به این خبر گفت که او تا به حال نه ترک پست خود باقی خواهد ماند و در موقعیت.

که باعث شد یکی دیگر از نامه ای از دادستان کل در روز شنبه که در آن او گفت که او تا به حال خواسته رئیس جمهور به آتش Mr برمن که او تا به حال.

جفری برمن که از کار اخراج شد و موقعیت خود را به عنوان ما وکیل برای منطقه جنوب نیویورک در حالی که بررسی اعضای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی (AP)

“من شگفت زده شد و کاملا نا امید شده توسط بیانیه مطبوعاتی شما منتشر شب گذشته” دادستان کل نوشت: به آقای برمن در روز شنبه. “همانطور که بحث شد من می خواستم این فرصت را به را انتخاب کنید و برجسته نیویورک وکیل جی کلیتون برای معرفی به عنوان ایالات متحده وکیل و امید خود را برای همکاری به منظور تسهیل انتقال آرام قدرت.”

وی افزود: “متاسفانه خود را با بیانیه شب گذشته انتخاب کرده اید عمومی عینک بیش از خدمات عمومی. دلیل این که شما اعلام کرده اند که شما به هیچ وجه قصد استعفا از من خواسته اند که رئیس جمهور برای حذف شما از امروز و با او انجام داده است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد شلیک تنها چند ساعت بعد آقای ترامپ گفت که او “نیست” و آن را به دادستان کل.

آقای برمن امتناع از قبول Mr Barr غیر معمول تلاش برای آتش او را برانگیخت فوق العاده ای بن بست با وزارت دادگستری.

“من گام خواهد شد هنگامی که یک presidentially منصوب نامزد تایید توسط سنا” او گفت:. “تا آن زمان تحقیقات ما به جلو حرکت خواهد کرد و بدون تاخیر یا وقفه.”

اما پس از Mr Barr بیانیه ای که رئیس جمهور به او شلیک آقای برمن اذعان او به ترک پست خود. او با صدور بیانیه ای گفت: “در نور [AG] بر تصمیم احترام به عملیات عادی از قانون و معاون ما وکیل آدری اشتراوس تبدیل به بازیگری ما وکیل من خواهد بود ترک ما دفتر دادستان برای منطقه جنوبی نیویورک موثر بلافاصله.”

دموکرات ها در کمیته قضایی مجلس گفت: آنها بلافاصله باز کردن یک تحقیق چگونه آقای برمن آمد به حذف از پست خود.

رئیس کمیته جری Nadler شد به نقل از سی ان ان عنوان کرد و گفت پرس و جو خواهد بود “بخشی از ما گسترده تر بررسی بر غیر قابل قبول سیاسی وزارت دادگستری”.

تحت Mr برمن رهبری دفتر تحت تعقیب آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل مایکل کوهن در مالی مبارزات انتخاباتی نقض و همچنین همکاران به رئیس جمهور فعلی وکیل رودی جولیانی. گزارش های اخیر گفته اند آمریکا و دفتر دادستان بود که منجر رسیدگی به آقای جولیانی بیش از پتانسیل مالی مبارزات انتخاباتی نقض شده است.

Mr بار ادعا کرد که ما دادستان را بیانیه “به اشتباه به معنی” که خود را “ادامه داد: تصدی در دفتر لازم است برای اطمینان از اینکه موارد در حال حاضر در حال بررسی در منطقه جنوب نیویورک گرفته شده مناسب” اما “این واضح است که غلط”.

دادستان کل می خواهد برای پر کردن جای خالی با آقای کلیتون که دموکرات ها در حال حاضر به نام به گام را از نامزدی روند.

آقای کلیتون که آقای Barr است شنود گذاشته به رهبری تحقیقی, اتاق کار, دارای هیچ دادستانی تجربه. اگر منصوب او را تبدیل به اولین غیر دادستان به هر چیز نوک تیز در SDNY.

رئیس جمهور ادعا کرد که در روز شنبه او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آقای برمن را شلیک و آن را به دادستان کل اینکه ما وکیل باقی خواهد ماند در پست خود.

“که همه به دادستان کل گفت:” وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار در مورد شلیک در حالی که در راه خود را به تجمع در Tulsa, Oklahoma. “دادستان کل لایحه Barr در حال کار بر روی آن است. که گروه خود را به من بخش. اما ما واقعا قادر به دادستان کل به طوری که واقعا به او. من درگیر نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات