مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی در بایدن بیش از سخنرانی نخوری استفاده از DC کلیسا و اعتراض پاسخ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج در جو بایدن پس از این معاون سابق رئیس جمهور به شدت انتقاد خود را با استفاده از Washington DC کلیسا به عنوان بخشی از اطلاعیه خود که او استقرار نظامی آمریکا دارایی برای مبارزه با معترضان در پایتخت.

“خواب آلود جو شده است, در سیاست برای 40 سال و کاری نکرد. در حال حاضر او وانمود به پاسخ. او حتی نمی دانند سوال” از رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت حدود شش ساعت پس از آقای بایدن به یکی از اولین و مهمترین سخنرانی از سال 2020 به طور کلی انتخابات است.

که در پاسخ به presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: در یک سخنرانی در روز سه شنبه صبح در فیلادلفیا که رئیس جمهور نیاز به مراقبت “برای همه ما و نه فقط کسانی که رای دادند برای [او]”.

“رئیس جمهور برگزار شد تا کتاب مقدس در کلیسای سنت جان. من آرزو می کنم او می خواهم آن را باز کنید یک بار در در حالی که به جای brandishing آن” آقای بایدن گفت. “اگر او, او می خواهم که همه ما به نام به عشق یکدیگر مانند ما خودمان را دوست دارم. این کار سخت است اما این کار از امریکا است.”

اما رئیس جمهور بعد از توییتی که “ضعف هرگز به ضرب و شتم و آنارشیست ها و غارتگران و یا اراذل و اوباش و جو شده سیاسی ضعیف از زندگی” اضافه کردن این عبارت که او مورد استفاده برای توصیف خود در انتخابات ریاست جمهوری و مورد نظر خود را در طرز فکر برای پایان دادن به خشونت گاهی اوقات تظاهرات در پاسخ به یک مرد سیاه و سفید مرگ در زیر زانو از یک افسر پلیس در مینیاپولیس: “LAW & ORDER!”

آقای بایدن به سخنرانی خود را به انفجار Mr مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن دیروز به سنت جان کلیسا در نزدیکی کاخ سفید پس از اجرای قانون فدرال پرسنل با استفاده از گاز اشک آور – که آنها در حال حاضر انکار – برای پاک کردن یک مسیر امن برای رئیس جمهور به تصاویر گرفته شده از او برگزاری مقدس در کنار کلیسا.

معاون سابق رئیس جمهور نیز خواست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به “باز کردن قانون اساسی ایالات متحده یک بار در چندی” و خواست او را به “بخشی از راه حل مشکل نیست”.

“هنگامی که او توییتی در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,’ کسانی که نه سخنان رئيس جمهور آنها از کلمات نژادپرستانه پلیس میامی از سال 1970” آقای بایدن گفت: قبل از مقایسه Mr مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد ما سرویس مخفی افسران آماده بودن به از بند باز کردن “سگ باطل” در تظاهرات و اگر آنها شروع به پریدن کرد بیش کاخ سفید حصار به گاو کانر استفاده از سگ ها و شیلنگ آتش نشانی در حقوق مدنی معترضان در اوایل 1960s.

“ما در حال رفتن به اجازه می دهد هر رئیس جمهور برای آرام صدای ما” آقای بایدن گفت. “ما نمی توانیم ترک این لحظه فکر کنیم که ما یک بار دیگر می تواند به نوبه خود به دور است و هیچ چیز ما نمی تواند انجام دهد که در این زمان. لحظه ای رسیده است که برای ملت ما برای مقابله با نژادپرستی نظاممند.”

آقای بایدن آگهی های آقای ترامپ حدود 10 درصد در سراسر کشور و فروش در بسیاری از نوسان کلید متحده است که باید تصمیم بگیرد در انتخابات. او گفت: رای دهندگان انتخابات در مورد آنها چه می خواهند ایالات متحده بود.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل این کشور به یک میدان جنگ riven با خشم و تازه ترس” آقای بایدن گفت: در یک سخنرانی و سالن مجموعه تا او را نگاه ریاست جمهوری. “این است که ما چه کسی هستیم ؟ این است که ما می خواهید ؟ این است آنچه که ما می خواهم برای انتقال به فرزندان و نوه های ما? ترس و خشم و انگشت اشاره, به جای پیگیری از شادی ؟ بی کفایتی و اضطراب خود جذب خودخواهی?”

چند ساعت پس از آقای بایدن صحبت در “شهر عشق برادرانه” که در آن سال 2020 کمپین بر کاخ سفید مشاور کلیان کانوی گفت: او به عنوان معاون رئیس جمهور و باراک اوباما در این کشور برای اولین بار, سیاه, commander-in-chief نیست آیا به اندازه کافی کشور را التیام نژادی زخم.

“یکی به خراش سر خود را و تعجب می کنم شما می دانید چرا جو بایدن انجام نشده ، چرا که او صحبت کردن در مورد که امروز?'” او گفت:. “و بنابراین همه ما باید انجام دهید بهتر است به عنوان یک ملت است. اما من تعجب می کنم که چرا جو بایدن فکر می کند که او باید به شما می دانم که او تا به برخی از نوع امتیاز و یا حق ادامه رکوردی که به نظر می رسد underwhelming در بهترین حالت از وقت خود را در آن ساختمان (کاخ سفید).”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>