مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه نشان داد که سفر می تواند قریب الوقوع است.

“سوپر جام قهرمانان هستند که من فکر می کنم در هفته آینده” رئیس جمهور گفت (از طریق KMBC). “به زودی. بسیار به زودی. هر یک از آنها می خواهم به اینجا. و مربی تیم ما را دوست دارد. مربی بزرگ است — اندی رید.

“هر یک از آنها می خواهم به اینجا.”

رید به خبرنگاران گفت: یکشنبه او داده نشده این موضوع خیلی فکر کردم اما “اگر آنها دعوت ما را, من وجود دارد. آن را کاملا یک افتخار می کنم.”

چنین بازدیدکننده داشته است را تبدیل به یک میله رعد و برق برای قهرمانی تیم های ورزشی در سال های اخیر این ستاد خواسته شد تا طرح های خود را بلافاصله پس از اعزام به San Francisco 49ers برای این تیم اولین قهرمانی NFL در 50 سال است.

“که بزرگ خواهد بود برای رفتن به کاخ سفید” گیرنده گسترده Tyreek تپه گفت: از طریق کانزاس سیتی استار. “من هرگز به سی, به طوری که خواهد بود.”

سوپر باول-تیم برنده به طور سنتی بازدید کاخ سفید در طول NFL offseason هر چند تیم دیگر لیگ های حرفه ای اغلب بهنگام بازدیدکننده داشته است خود را در اطراف در فصل, راه سفر به واشنگتن است. روسای انجام بازی کلاغ در سال 2020 در بالتیمور که می تواند در فصل بازدید امکان پذیر است. تاریخ بازی است که نمی تواند منتشر شود تا کل NFL schedule بیرون می آید در بهار.

“من در اینجا به نمایندگی از Kansas City Chiefs. من فکر می کنم هم تیمی های من احساس می کنم همان راه” ایمنی Tyrann متیو گفت: از طریق ستاره. “هر زمان که ما این فرصت را به نمایندگی از شهر کانزاس راه حق نمایندگی ما تیمی را به راه حق نمی بینم هر گونه اشتباه در آن است.”

پایان دفاعی فرانک کلارک مانند بسیاری دیگر از ورزشکاران بود نگرانی ،

“این یک مقدار زیادی از چیزهای رفتن در اطراف کاخ سفید و چیزهای مانند این که” کلارک گفت: از طریق ستاره. “من می دانم که در طول تاریخ … که چیزی است که شما به عنوان یک قهرمان سوپر باول. اما ما را ببینید ، آن مقدار زیادی از احساسات متناقضی در مورد مسائل وجود دارد. ما را ببینید.”

Cornerback Bashaud Breeland که قبلا برای ردسکینز واشنگتن گفت: Star او برنامه ریزی شده به “عبور از پل که هنگامی که ما آن را عبور. ما تا به حال برای دریافت این بازی و در حال حاضر ما می دانیم که [ما] یه سفر رفتن به کاخ سفید است.”

The New England Patriots در سال گذشته سوپر باول برنده ذکر شده در درگیری های برنامه ریزی به عنوان دلیل آنها نمی تواند بازدید کاخ سفید, اگر چه صاحب رابرت کرافت مربی لایحه Belichick و کارفرمایی تام بردی باید روابط صمیمی با رئیس جمهور. این پرستان بازدید در سال 2017, اما حدود یک سوم از این فهرست از جمله بردی نه سفر.

در سال 2018 به Philadelphia Eagles شد disinvited با مغلوب ساختن پیشی جستن پس از برخی از بازیکنان گفت: آنها را جست و خیز این مراسم در اعتراض به رئیس جمهور و لفاظی بیش از بازیکن تظاهرات در طول پخش سرود ملی قبل از بازی. “آنها مخالفت با رئيس جمهور خود را چرا که او اصرار دارد که آنها با افتخار ایستادن برای سرود ملی دست بر روی قلب به افتخار این بزرگ مردان و زنان نظامی ما و مردم کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت: درباره لغو. به جای تهمت برگزار می شود “جشن امریکا” با دریایی سپاه, باند, در, لباس, لباس و مینیاتور پرچم آمریکا.

ویرجینیا بسکتبال مردان تیم سال گذشته قهرمان ملی نیست رفتن به کاخ سفید با مربی Tony Bennett با استناد به تدارکات. هیچ قهرمان NBA بازدید از کاخ سفید پس از کلیولند کاوالیرز در سال 2016 زمانی که باراک اوباما در دوره دوم بود و پیچ در پیچ پایین. رزمندگان قهرمان در سال 2017 و 2018 و تهمت به مدت طولانی به حال ستیز رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن معروف rescinding دعوت پس از Stephen Curry, کوین دورنت و دیگران گفتند که اگر قبول ارائه شده است. رزمندگان متوقف شد در پیشنهاد خود را برای یک سوم راست قهرمانی تورنتو رپتورز در فصل گذشته با بازیکنان در رپتورز ابراز مخالفت با این ایده.

اتباع واشنگتن در بازدید از پاییز گذشته و در آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن پس از برنده سری جهانی, اما این شهر عارفان به WNBA قهرمانان انجام داده اند ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im